ניקוי ספות בד מג'יק ביתילי ספות

ניקוי ספות בד אימפלה או מג'יק

 • בד אימפלה נמכר על ידי יבואן הבדים שכטר, ניתן למצוא אותו ברשתות רהיטים כמו שמרת הזורע בשם אימפלה וברשת ביתילי בשם מג'יקל. הבד מאוד מיוחד בהרכב שלו מעשוי מחומרים סינתטיים כמו פוליאמיד ופוליאסטר, והבטנה התחתית עשויה מכותנה. לכן, בגלל המבנה המיוחד בהרכב הסיבים שלו, הבד הופך קל לניקוי, הסרת כתמים פשוטה.

 • לבד אימפלה יש תכונה שהיא טבועה בתוך הסיב, הסיב מטופל בחומר מיוחד מה שמקנה לו תכונות של בד דוחה כתמים. תכונה זו מונעת מנוזלים לחלחל אל תוך הסיב ולכן הבד דוחה את הכתמים והלכלוך באופן מפליא. ניתן לראות את נציגי המכירות של ביתילי, שמרת הזורע וחנויות רהיטים שונים מציגים תכונות אלו על ידי שפיכת קפה, קולה ושתיה מוגזת אחרת על הבד עצמו בנוכחות הלקוח. בגלל התכונות של הבד הכתמים לא נתפסים על הבד.

איך מנקים ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בתל אביב
 • בכל זאת כמו כל דבר הנמצא בשימוש יומיומי, חייב לקבל טיפול תקופתי. אז ראשית נבין מהם סוגי הלכלוך שבהם אנו רוצים לטפל בעת ניקוי ספות בבית:

  לכלוך מוצק שאינו מתפרק במים – זהו לכלוך כמו חול, אבק, שערות, וכל לכלוך מוצק אחר שאינו יתפרק בשטיפה.

  הפתרון – פשוט. לשאוב בשואב אבק ביתי אחת לשבוע את הספה. בד אימפלה נשאב בקלות וחוזר למראה רענן ויפה.

  כתמים נקודתיים – אז נכון שאמרנו שבד אימפלה או מג'יק דוחה כתמים, אך יחד עם הזמן בכל זאת מצטברים כתמים שאם לא מתייחסים אליהם בזמן הם עדיין על הספה.

  פתרון – בשביל זה יש חומר לניקוי ספות בד שבעזרתו ניתן להסיר כתמים על בסיס חלבון. אלו רב הכתמים שנמצאים על הבד. כתמי אוכל ושתיה, כתמי זיעה, כתמי שומן גוף. בעזרת הפרוטאין ספוטר כל הכתמים האלו ירדו כלא היו.

ניקוי ספות מקצועי

לכלוך שומני מצטבר – יחד עם הזמן, תוך כדי השימוש, מצטברים בתוך הבד סוגי לכלוך שמקורם בשמנים. זיעה באזור הראש ובמסעדי הידיים, שומן גוף באזור המושבי הישיבה, לכלוך הנראה כעננות אפורה המקנה לבד אימפלה מראה עכור ולא יפה. יש לנקות את הספות מבד אחת לשנתיים.

פתרון – בשלב זה בוחרים חברת ניקוי ספות מקצועי. זה אומר שיש להם את הידע, הסמכות ללימודים, המלצות מאת היצרנים של הרהיט. הניקוי מתבצע באמצעות חומרי ניקוי על בסיס אנזימי המפרקים את הלכלוך השומני בקלות וביעילות. מומלץ לא לנקות את הספה בהברשה באמצעות מברשת על מנת לא לפגוע בקטיפתיות העדינה של בד אימפלה.

מידע מקצועי נוסף
0
  סל הקניות
  סל הקניות ריקחזרה לחנות
  רוצים שנחזור אליכם ?
  תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
  דילוג לתוכן