האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי ריפודים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודת הסמכה - ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים רשימת עשה

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה כראוי, בלי להזיק לה. יחד עם זאת, יש דברים שניתן, רצוי ומומלץ לעשות לבד כדי לשמור על הספה לאורך זמן, רק חשוב לדעת מה לעשות ואיך לעשות זאת נכון. להלן כללי עשה ואל תעשה בניקוי ספות.

עשה: טיפול תחזוקה שבועי
טיפול תחזוקתי הוא בגדר חובה. הטיפול צריך לכלול שאיבת לכלוכים מוצקים כמו שערות, חול, שאריות אוכל יבש, אבק וכו’. חשוב להקפיד לשאוב גם בין כריות הספה ומתחתן.

עשה: הסרת כתמים מיידית
טיפול בכתמים חייב להיות מיידי. ככל שחולף זמן רב יותר מרגע היווצרות הכתם ועד רגע הטיפול בו כך הוא נספג עמוק יותר לתוך הבד ויהיה קשה יותר להסירו. מיץ, קפה או יין שנשפכו על הספה, כתמים שומניים שונים, כתמי אוכל, פליטות, טושים, כתמי דם, סימנים שחורים מהעיתון, מסטיק שנדבר לספה ועוד.

עשה: פעל לפי הוראות היצרן
לפני תחילת הניקוי חשוב לקרוא את הוראות היצרן ולודא שאתם משתמשים בחומר לניקוי ספות בד שלא יפגע בבד הריפוד, או במוצרים אחרים המאושרים לשימוש על ידי היצרן.

ניקוי ספות בד טיפים - מכונת ניקוי ספות

ניקוי ספות בד טיפים רשימת אל תעשה

אל תעשה: הברשת הספה
אל תברישו את הספה עם מברשת מכל סוג. הברשת הספה קורעת לאט לאט את חוטי הבד. ככל שהבד עדין יותר והמברשת גסה יותר, כך הנזק גדול יותר. אם מדבור במברשת רכה ובבד עמיד סביר להניח שלא תראו את הנזק אחרי פעם אחת, אבל אחרי זמן מה תקלטו שהספה בלויה יותר ממה שהייתה אמורה להיות.

אל תעשה: אילתור חומרי ניקוי
שימוש בחומרי ניקיון חריפים לצורך ניקוי ספות עשוי לפגוע בספה כמובן, אבל לפעמים נראה לנו שמים וסבון יעשו עבודה מצוינת, בעיקר אם אנחנו צריכים לנקות את הספה כרגע בדחיפות מכתם כזה או אחר. ההמלצה שלנו היא להעדיף תמיד חומר לניקוי ספות בד מיצרן מקצועי, בהתאם להוראות היצרן, כמובן, ולא לאלתר. גם עם מים וסבון צריך לדעת איך לעבוד כדי לא לפגוע בבד או בחומר המילוי של הכריות, ולכן עדיף להחזיק תמיד בארון חומר מקצועי ומתאים לניקוי הספה שלכם.

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

מנקה ספות

מנקה ספות

מנקה ספות מקצועי הוא אחד אשר מחזיק מאחוריו קהל לקוחות נאמן אשר מלווה אותו לאורך השנים. כל אותם החברות או אנשי המקצוע אשר מורידים את המחיר על מנת למשוך לקוחות חדשים עושים זאת עקב מצוקה כזאת או אחרת. עליכם לקחת בחשבון כי הורדה דרסטית של המחיר עשויה לגרום לכך שתפנו אל איש מקצוע ללא ניסיון אשר יכול להסב נזק למערכת הישיבה או לריפוד שאותו הוא אמור לנקות. לכן אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כאשר זה מגיע לניקוי הספה או הריפוד שלכם!

קרא עוד »
ניקוי ספות במבצע

ניקוי ספות במבצע

עם ניסיון אסור להתווכח, ואנו בחברת קלינטק מספקים שירות של ניקיון ספות לאנשים פרטיים ולמוסדות שונים כבר שנים רבות. אנו החברה היחידה אשר מחזיקה תעודת הסמכה מטעם האיגוד האמריקאי המתמחה בניקוי ותיקון ספות. כך שאם אתם רוצים להרגיש שאתם נמצאים בידיים המקצועיות ביותר, זה הזמן שלכם לפנות אלינו על מנת לקבל ניקוי ספות במבצע שישאיר אתכם פעורי פה. מהיום כל לקוח חדש אשר מגיע אלינו יוכל ליהנות ממחירים שוברי שוק, כל זמן על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מכם לנקות את הספה בדירה או במשרד.

קרא עוד »
ניקוי ספות - איך מורידים כתם שמן

איך מורידים כתם שמן

לרוב אנו נשאלים איך מורידים כתם שמן מריפודי בד. על מנת לענות על שאלה זו אנו חייבים לחלק את מקורות השמן לשתי קבוצות ראשיות. שמן ממקור טבעי כמו: מהצומח או מן החי,ושמן שמקורו סינתטי מן הנפט כמו: שמן מנוע, גריז, שמנים רבים אחרים המופקים מן הנפט. 

קרא עוד »
סלונים - תיקון ספות עור בירושלים

סלונים

התלכלכה לכם הספה? נשפך מיץ? הילד צייר עליה עם טוש? תנשמו עמוק ותירגעו – יש מה לעשות. הוראות פשוטות  לניקוי סלונים במצבי חירום. כל הוראות הניקיון נכונות בתנאי שיש התאמה בינן לבין הוראות היצרן או לפחות שאין ביניהן סתירה. תמיד יש לפעול לפי הוראות היצרן כדי לא להגדיל את הנזק.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד טיפים - מכונת ניקוי ספות

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל”אחר כך” או “יותר מאוחר” רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »