ניקוי ספות בקרית גת

ספה היא אחד מאותם פריטים בביתנו שמתלכלכים במהירות גבוהה מאוד, אוכל, אבק, לכלוך מבגדים לא נקיים ועוד. ניקוי הספה חשוב לכל משק בית מכמה סיבות. הברורה ביותר היא שאנו רוצים שהבית יהיה נקי כיוון ויותר נעים להיות בסביבה נקייה, אך תחת אנחה זו מסתתרת סיבה חשובה יותר. ספה לא נקייה היא פתח לחיידקים, חרקים כמו קרדית אבק שיוצרת תגובות אלרגיות ועוד. לכן, מומלץ לנקות את הספה בביתנו באופן קבוע והדרך הטובה ביותר היא להזמין איש מקצוע, כמו אנשי המקצוע של קלינטק.

 

קלינטק חברה לניקוי ספות

קלינטק היא החברה הטובה והמקצועית ביותר לניקוי ותיקון ספות. בשירות הניקיון שלה החברה מציע ניקיון יסודי של הספות על שלל סוגיהן, טפירה מחדש של קרעים בספה ואף תיקון שברים ובעיות בשלד הספה. שימו לב כי קלינטק היא החברה היחידה שמזיקה ברשותה תעודת הסמכה מטעם איגוד לשירותי נקיון ספות האמריקאי וכעת פותחת את שירותיה גם בקרית גת.

 

מחירי ניקוי ספות בקרית גת

טווח המחירים לתיקון וניקוי ספה מושפע ממספר גורמים ולכן המחיר יכול להשתנות בין ספה אחת לשנייה. אם כן, המחיר למושב לאדם הנמדד כ- 60 ס"מ. לדוגמא 3+2 נחשב 5 מושבים.

 • ניקוי ספות בד עלותה 100  ₪.
 • ניקוי ספות עור עלותה 150  ₪.
 • ניקוי כורסת טלוויזיה עלותה 250  ₪.

אמנם, קלינטק היא חברה מקצועית היחידה עם תעודת הסמכה אך ישנן חברות נוספות לניקוי הספה, לפני הזמנה של חברה כזו בדקו מספר דברים מרכזיים על החברה כדי להימנע ממצבים לא נעימים. הראשון, המחיר הנקבע יכול להיות זול מאוד או יקר מאוד, מחיר "מוזר" יכול להעיד על חברה שרלטנית או בעייתית, לכן שימו לב לפני הזמנה של חברה לניקוי ספות כי הסכמתם עם מחיר ובדקתם אותו. לאחר מכן, בדקו האם החברה הזו מומלצת על ידי צרכנים אחרים, בדקו ברשתות החברתיות, באפליקציות הרלוונטיות ואף שאלו מכרים כדי לבדוק את אמינות החברה. לבסוף, צרו קשר עם החברה הרלוונטית ונסו לתאם איתם ציפיות, שאלו שאלות בנוגע לסוג החומרים והכלים בהם הם משתמשים, כיצד הם יכולים להשפיע על הספה, האם ישנם דברים שאנו צריכים לעשות לאחר ניקוי הספה וכו'.

 

ניקיון הספה באופן עצמאי

במידה ותרצו להמנע מההוצאה הכספית הכרוכה בהזמנה של חברה חיצונית לניקוי הספה ואתם מעדיפים לנקות את הספה באופן עצמאי, עליכם לבצע הכנה מקדימה.

אך לפעמים, נוכל למנוע או לפחות לדחות את הקץ שיחייב אותנו לנקות את הספות על ידי מספר פעולות יחסית פשוטות. ראשית, נשתדל לנקות את הכתמים כמה שיותר קרוב לזמן היצירה שלהם. בהמשך, ננקה את הספה עם חומרי ניקוי ומברשות ייעודיות, בצורה עדינה תוך הקפדה על ניקיון תדיר אחת לפרק זמן קבוע. יש באפשרותנו לנקות את כל סוגי הספות, בין אם ספות בד או ספות עור.

הן מטעמי היגיינה והן מטעמים אסתטיים, ניקיון ספות הינו הפתרון המושלם לחידוש ושדרוג הספה. כך, במקום להוציא סכומי עתק על רכישת ספה חדשה, נוכל לשמר את הספה האהובה והנבחרת שלנו עם מראה זוהר ובמחיר הגון לכל כיס.

לסיכום

ניקיון הספה הוא חשוב גם לבני הבית היכולים להיות מושפעים בריאותית בממצב הספה וגם לשלל המבקרים בבית. ספה לא נקייה יוצרת תחושה של חוסר היגינייה ובלגן בבית שיכול לגרור אחריו חוסר סדר והיגינייה בחיים, שכן כל חייל יודע שהדבר הראשון שהוא עושה בבוקר הוא סידור המיטה, ניקוי הספה לא שונה.

5
  סל הקניות
  רוצים שנחזור אליכם ?
  תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
  דילוג לתוכן