ניקוי ספות באשדוד

ניקוי ספות באשדוד זו המומחיות שלנו!

עיר הנמל אשדוד היא עיר ששוכנת לחוף ים. היא מאופיינת ברמה גבוהה של שירותים ציבוריים ופרטיים. שירותי ניקוי ספות באשדוד הם שירותי ניקיון מקצועיים שחברתנו נותנת כל העת ללקוחות רבים.

שירותי ניקיון בבתים ובמוסדות הם שירותים שניתנים על בסיס קבוע לאורך כל השנה. יש שירותי ניקיון שניתנים כל יום, יש שבועיים ויש תקופתיים. ברור הוא שניקיון יומי או שבועי הוא ניקיון שנעשה לצורך תחזוקה שוטפת של המבנה בו הוא נעשה. ניקיון שירותים, מטבחים, חדרים ועוד.

ניקיונות שבועיים וחודשיים ניתנים לאמבטיות חלונות, דלתות וכיוצא בזה. ניקיונות תקופתיים הם סוגי ניקיון מקצועי. חברתנו שעושה ניקוי ספות ושטיחים באשדוד היא חברה שנותנת ניקוי ספות מקצועי תקופתי שכזה.

הניקיון כולל משלוח של צוותי עבודה מיוחדים, מטעמינו עם רכבי שרות.

על הרכבים יהיו מכונות לניקוי ספות ושטיפה מיוחדות ומקצועיות, שואבי אבק תעשייתיים, מברשות מסוגים שונים וכן חומרים מיוחדים לניקוי ריפודים.

עבודת הניקוי נעשית בבית הלקוח. רצוי שהלקוח יזמין את העבודה בימים חמים.

תהליך הייבוש של הספות הוא יחסית ארוך. ביום חם  זמן הייבוש מתקצר. צוותי העבודה שלנו יודעים לזהות את סוגי הריפוד השונים. על פי סוג הריפוד ומצבו הם יודעים לומר ללקוח את זמן הייבוש של הריפוד.

ניקוי ספות באשדוד | ניקוי ספות בהוד השרון

ניקוי ספות באשדוד לכל סוג ספה

שיטות הניקוי שלנו הם מיוחדות ומתקדמות. השימוש במיכון חשמלי מאפשר לתת ניקיון טוב ואופטימאלי. כלומר: כל מה שיכול להתנקות מתנקה. כל זאת מבלי לפגוע בבדי הריפוד או להזיק להם. ראשית, נעשית שאיבת אבק יסודית באמצעות שואבי אבק תעשייתיים ובעלי עוצמה.

לאחר מכן, המכונה מזריקה כמויות מים מווסתות לתוך הריפודים. במים מכניסים חומרי ניקוי מיוחדים שמתאימים לבדי ריפודים, חומרי הניקוי מבצעים את פעולתם. כתמים עקשניים מנקים בעזרת מברשות שיער מיוחדות ועדינות.

לאחר מכן שואבים את המים המלוכלכים מתוך הריפודים. המים נשפכים לתוך מיכל ריק. המים המלוכלכים מעידים על כמויות הלכלוך שיש בתוך הריפודים. במידה ויש צורך מבצעים שוב את הפעולה. בסוף התהליך מקבלים ריפוד נקי.

חברתנו שעושה ניקוי ספות בד ועור באשדוד יכולה להציע גם שירותים נוספים. כמו תיקון ריפודים, או החלפתם. את תיקון הריפודים אנו נעשה באולמות התיקונים אשר בחברתנו.. אפשר בהחלט לשלב את שני סוגי הניקוי בתקופה אחת ולקבל ריפודים חדשים או מחודשים ונקיים.
כמות החומרים לניקוי, ועל צורת הניקוי.

ניקוי ספות באשדוד
 • ניקוי ספות בד 100 ש"ח

  ספת תלת / ספת דו או ספת ריש - המחיר למושב לאדם הנמדד כ- 60 ס"מ.לדוגמא 3+2 נחשב 5 מושבים. יש למדוד את הספה מידית לידית ולחלק ל-60 ס״מ. לדוגמא אם הספה 2.4 מטר, לחלק ל-60 ס״מ, זה 4 מושבים, לפי 100 ש״ח למושב - עלות הניקוי 400 ש״ח

 • ניקוי ספות עור 150 ש"ח

  ספת תלת / ספת דו או ספת ריש - המחיר למושב לאדם 60 ס"מ. לדוגמא 3+2 נחשב 5 מושבים.

 • ניקוי כורסא 150 ש"ח

  ניקוי כורסא רגילה עמרופד במושב + גב ומסעדי הידיים

 • ניקוי כורסת טלויזיה 250 ש"ח

  סגנון אמריקאן קומפורט, כורסת טלויזיה עם ריקלייר

 • ניקוי מזרון זוגי 380 ש"ח

  ניקוי צד אחד, ניקוי כתמים של שתן, חיטוי ובישום המזרון. תוספת לצד נוסף 100 ש"ח.

 • ניקוי מזרון בודד 250 ש"ח

  מזרון בודד של מיטת יחיד

 • ניקוי הדום 80 ש"ח

  הדום יכול להיות עד אורך 1 מטר - מחיר ליחידה

הסלון הוא מרכז הבית

הספות מהוות את מרכז הבית והסלון שכן עליהן אנחנו יושבים שעות ארוכות ובדרך כלל, גם לאורך שנים. לכן ברור מדוע עם השנים הן מתבלות, מאבדות מהנוחות שלהן ולפעמים גם מתמלאות באינספור כתמים מסוגים שונים. 

ברוב המקרים זו הנקודה שבה אנשים מתחילים לחשוב האם לא הגיע הזמן לרכוש ספות חדשות, אך מצד שני, לא פעם מדובר על הוצאה כלכלית גדולה שהיינו מעדיפים לדחות. יתרה מכך, לעיתים מדובר על ספות מאוד יוקרתיות שבזמנו, כאשר רכשנו אותן, עלו לנו הון, כך שטבעי שלא נרצה להיפרד מהן בקלות. 

אם כל זה לא מספיק, ניתן לראות גם לא מעט מקרים שבהם לספות יש ערך סנטימנטלי גדול ולכן אפשר להבין מדוע כולנו נחפש פתרון אחר למצב. זה נשמע לכם מוכר? לא מזמן שמתם לב שגם הספות שלכם איבדו את הברק שלהן, את הנוחות ואת היופי? אם כך, כדאי לדעת שעכשיו זה בדיוק הרגע להתחיל לחשוב ברצינות על ניקוי ספות באשדוד.

ניקוי עצמאי: אתם יכולים להתרגל לעשות את זה!

אומנם זה נכון שאם בכל השנים האחרונות מעולם לא עצרתם לחשוב אפילו על ניקוי הספות שלכם זה לא שינוי שיבוא לכם בקלות, אך מצד שני, מדהים לראות כיצד כמה פעולות פשוטות יכולות לעשות את ההבדל. 

אחת מהפעולות הכי בסיסיות שצריך לעשות אם רוצים לשמור על הספות נקיות ויפות יותר, זה פשוט לשאוב אותן, וזה נכון במיוחד אם מדובר על ספות שעשויות מבד. זה אפילו לא משנה על איזה סוג של בד מדובר, כי מה שבטוח זה שאם תתרגלו לשאוב אותן לפחות פעם בשבוע, זה יאריך את חייהן בצורה מדהימה. מה שכן, באותה נשימה חשוב גם להזכיר מספר פעולות שמאוד לא מומלץ לעשות. 

רוב האנשים יושבים ואוכלים לפעמים מול הטלוויזיה, מה שמוביל לכך שהספות מתלכלכות, בין היתר, ממאכלים שונים. מכירים את המצב שבו נופל לכם מאכל כלשהו על הספה ואתם רצים להביא מטלית רטובה? או אפילו שופכים מים ישירות על המקום כדי למנוע כתם? אם כך, בפעם הבאה כשאתם חושבים לעשות פעולה כזאת, כדאי שתעצרו.

 מדובר על פעולה שמאוד לא מומלץ לעשות שכן אח"כ יהיה לכם מאוד קשה לייבש את הספה. זה מה שעלול להוביל להיווצרות של עובש באזורים שונים בספה וההמשך עלול להיות מלווה אפילו בריח רע. לכן, אם אתם יכולים להימנע מפעולה כזאת זה עדיף, שכן מדובר על כתמים שקשה מאוד להסיר.

השימוש בחומרי הניקוי המתאימים

כאשר חושבים על ניקוי ספות באשדוד יש משמעות גם לשאלה באיזה חומרי ניקוי ננסה להשתמש. ראשית, כמובן שיש הבדל בין ספות שעשויות מעור ובין ספות שעשויות מבד וכל סוג כזה של ספות צריך לנקות עם חומרים אחרים. 

שנית, יש גם חומרים שלכל הדעות חשוב מאוד להימנע מהם, כמו לדוגמא: אצטון, אקונומיקה ומסיר שומנים.

 כל החומרים האלה אומנם עושים עבודה נהדרת במקומות אחרים בבית, כמו בחדר הרחצה ובמטבח, אך את הספות שלכם הם עלולים להרוס. 

לכן, אם עברה לכם בראש מחשבה לעשות שימוש בחומרים כאלה וותרו מיד על העניין וקנו עוד היום חומרי ניקוי ייעודיים. 

בעידן המודרני שבו אנחנו חיים לא חסרים חומרי ניקוי שיוכלו להתאים לכל סוג של בד ולכל סוג של עור. 

לכן שווה לחשוב על העניין, להיערך מבעוד מועד וכשיש לכם צורך – פשוט להשתמש בחומרי הניקוי המתאימים.

ניקוי ייסודי והחזרת החיים לספה הביתית

ניסיתם לעשות הכול ושום דבר לא עוזר? הספות האהובות נראות כבר רע ואתם תוהים מה צריך להיות הצעד הבא? אם כך, רגע לפני שאתם לוקחים את כרטיס האשראי והולכים לחנות הרהיטים הקרובה, למה שלא תתקשרו אלינו? אנחנו בחברת קלינטק יכולים לנקות עבורכם את כל סוגי הספות שיש בביתכם באשדוד, והכול תוך שימוש בחומרי הניקוי הכי טובים שיש. 

החברה שלנו קיימת כבר משנת 1999, כך שאם יש משהו שבטוח לא חסר לנו – זה ניסיון בתחום הזה.

כל עובדי הצוות שלנו גם מגיעים עם תודעת שירות מאוד גבוהה ואתם תראו שבסך הכול, כאשר הם יבצעו את ניקוי הספות אצלכם בבית, העבודה תתבצע במהירות ובאדיבות רבה.

0
  סל הקניות
  סל הקניות ריקחזרה לחנות
  רוצים שנחזור אליכם ?
  תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם