ניקוי ספות בדרום

האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי ריפודים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודות הסמכה - ניקוי ספות בדרום

ניקוי ספות בדרום

ניקוי ספות בדרום זו המומחיות שלנו!

 • מערכות ישיבה הפכו להיות חלק מהנוף הביתי אצלנו בסלון. מרקם הספות נחלק לריפודי עור וריפודי בד. כאשר אנו עומדים בפני רכישת מערכת הישיבה החדשה שלנו, אנו עומדים בפני דילמות כמו : סוג בד, מקום הרכישה, הטקסטורה של הבד, מבנה הסלון, קשיחיות הספוגים במושבים, עלות מערכת הישיבה וכמובן אנו לוקחים בחשבון איך אנו הולכים לחיות ביומיום עם נושא התחזוקה וניקוי הספות. תוצאות ניקוי ספות תלויות בבחירת הבד וסוג הלכלוך הקיים על הבד והכי חשוב בחירת הגורם שינקה את הסלון שלנו.

בקלינטק ניקוי ספות בדרום הינו חלק משגרת הפעילות בחברה. בכדי לתחזק את הסלון שלנו בצורה הטובה ביותר כדאי שנדע את סוגי הלכלוך הקיימים על מערכת הישיבה שלנו. סוגי הלכלוך נחלקים לשלושה סוגים :

לכלוך שאינו מתפרק במים

 • חול, אבק,שערות ושאריות אוכל למיניהם . הטיפול בסוג לכלוך זה הינו על בסיס יומיומי, ניתן לשאוב לכלוך זה באמצעות שואב אבק ביתי.
 • ניקוי כתמים נקודתיים 

  תמים אלו לרוב מצטברים מלכלוך יומיומי. כתמים כמו שתמי אוכל, שתייה, שוקו, כתמי סימני מים, כתמים שנוצרו מניסיונות הסרת כתמים כושל. על מנת להסיר כתמים באופן יעיל  יש לבחור את התכשיר הנכון. ישנם חומרים בינוניים במרכולים, הנקראים בשפה המקצועית, אוניבסליים, שבדרך כלל אינם יעילים כמו החומרים המקצועיים המכונים, Proffesional, חומרים המקצועיים ניתן לרכישה אצל חברות ניקוי ספות בדרום כמו התכשיר המוצג בסרטון מטה.

 • ניקוי כלוך כללי על הספה

  לכלוך זה בנוי בעקרו בזיעה , שומן גוף, פיח מהאוויר, ושאר חומרי הניקוי שמכניסים אל תוך הבד במשך השימוש. כאשר נציגי קלינטק  מבצעים ניקוי ספות בדרום , מטפלים בסוג לכלוך זה באמצעות מינכשור אמריקאי מתקדם העובד על בסיס לחץ מים גבוה וחומרי ניקוי על בסיס אנזימי המפרקים את החלבונים של סוג לכלוך זה ומותירים את הבד רענן ,נקי ומוכן לשימוש לאחר הייבוש לעוד שנים רבות .

  מה שמבדיל בין חברה אחת לאחרת זה כמה דברים. קיימים חברות שונות המבצעות ניקוי ספות בדרום. מומלץ לבחור בחברה אשר לה המלצות רבות. המלצה טובה נחשבת כמובן מיצרני והיבואנים רהיטים בדרום.

 • ניקוי ספות בדרום – כיצד זה מתבצע ?

  כאשר קלינטק מבצעת ניקוי ספות בדרום נשאלות ע,י הלקוחות מספר שאלות קבועות :

  1. כמה זמן לקוח לנקות מערכת ישיבה של 3+2 ?

  מערכת ישיבה כזו לוקח לנקות כשעה עד שעה וחצי.

  2. כמה זמן לוקח לסלון להתייבש עד לשימושו מחדש?

  בערך עד כ- 24 שעות.

  3. מה מבטיח לי שאהיה מרצוה מהניקוי?

     כאשר צוות קלינטק מבצע ניקוי ספות דרום, לפני שמורידים את הציוד מהרכב, נציג מטעם החברה ניגש למערכת הישיבה ובודק יחד עם הלקוח את התוצאות הצפויות מהניקוי. חלק זה בתהליך נקרא "תיאום צפיות עם הלקוח" . במידה ואנו רואים שאנו מסוגלים לספק את צפיות הלקוח, אנו נכנסים לעבודת ניקוי ספות. אך במידה ואנו רואים מכל סיבהשהיא שלא נצליח לעמוד בצפיות הלקוח, כמו כתם מסויים שאינו עתיד לרדת במהלך הניקוי, אנו לא מחייבים בתשלום על הביקור ועוזבים את המקום. 

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

קרדית האבק

קרדית האבק: הכל על אבק בספות ומזרונים

השימוש במכונה לניקוי ריפודים יכול להיות מגוון במיוחד, וזוהי הסיבה שהיא הפכה להיות בשנים האחרונות מוצר בסיסי בכל בית. האפשרות לנקות עם המכונה את הריפודים ברכב ובמקביל גם לנקות את הספות הפך אותה להיות מאוד פופולארית. אך האם אתם יודעים לבחור את המכונה שמתאימה לכם?

קרא עוד »
מנקה ספות מקצועי

מנקה ספות

מנקה ספות מקצועי הוא אחד אשר מחזיק מאחוריו קהל לקוחות נאמן אשר מלווה אותו לאורך השנים. כל אותם החברות או אנשי המקצוע אשר מורידים את המחיר על מנת למשוך לקוחות חדשים עושים זאת עקב מצוקה כזאת או אחרת. עליכם לקחת בחשבון כי הורדה דרסטית של המחיר עשויה לגרום לכך שתפנו אל איש מקצוע ללא ניסיון אשר יכול להסב נזק למערכת הישיבה או לריפוד שאותו הוא אמור לנקות. לכן אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כאשר זה מגיע לניקוי הספה או הריפוד שלכם!

קרא עוד »
ניקוי ספות במבצע

ניקוי ספות במבצע

עם ניסיון אסור להתווכח, ואנו בחברת קלינטק מספקים שירות של ניקיון ספות לאנשים פרטיים ולמוסדות שונים כבר שנים רבות. אנו החברה היחידה אשר מחזיקה תעודת הסמכה מטעם האיגוד האמריקאי המתמחה בניקוי ותיקון ספות. כך שאם אתם רוצים להרגיש שאתם נמצאים בידיים המקצועיות ביותר, זה הזמן שלכם לפנות אלינו על מנת לקבל ניקוי ספות במבצע שישאיר אתכם פעורי פה. מהיום כל לקוח חדש אשר מגיע אלינו יוכל ליהנות ממחירים שוברי שוק, כל זמן על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מכם לנקות את הספה בדירה או במשרד.

קרא עוד »
ניקוי ספות - איך מורידים כתם שמן

איך להוריד כתם שמן

לרוב אנו נשאלים איך מורידים כתם שמן מריפודי בד. על מנת לענות על שאלה זו אנו חייבים לחלק את מקורות השמן לשתי קבוצות ראשיות. שמן ממקור טבעי כמו: מהצומח או מן החי,ושמן שמקורו סינתטי מן הנפט כמו: שמן מנוע, גריז, שמנים רבים אחרים המופקים מן הנפט. 

קרא עוד »
סלונים - תיקון ספות עור בירושלים

סלונים

התלכלכה לכם הספה? נשפך מיץ? הילד צייר עליה עם טוש? תנשמו עמוק ותירגעו – יש מה לעשות. הוראות פשוטות  לניקוי סלונים במצבי חירום. כל הוראות הניקיון נכונות בתנאי שיש התאמה בינן לבין הוראות היצרן או לפחות שאין ביניהן סתירה. תמיד יש לפעול לפי הוראות היצרן כדי לא להגדיל את הנזק.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד טיפים - מכונת ניקוי ספות

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
רוצים שנחזור אליכם ?
תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן