האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי ריפודים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודות הסמכה - ניקוי ספות בדרום

ניקוי ספות בדרום

ניקוי ספות בדרום זו המומחיות שלנו!

 • מערכות ישיבה הפכו להיות חלק מהנוף הביתי אצלנו בסלון. מרקם הספות נחלק לריפודי עור וריפודי בד. כאשר אנו עומדים בפני רכישת מערכת הישיבה החדשה שלנו, אנו עומדים בפני דילמות כמו : סוג בד, מקום הרכישה, הטקסטורה של הבד, מבנה הסלון, קשיחיות הספוגים במושבים, עלות מערכת הישיבה וכמובן אנו לוקחים בחשבון איך אנו הולכים לחיות ביומיום עם נושא התחזוקה וניקוי הספות. תוצאות ניקוי ספות תלויות בבחירת הבד וסוג הלכלוך הקיים על הבד והכי חשוב בחירת הגורם שינקה את הסלון שלנו.

בקלינטק ניקוי ספות בדרום הינו חלק משגרת הפעילות בחברה. בכדי לתחזק את הסלון שלנו בצורה הטובה ביותר כדאי שנדע את סוגי הלכלוך הקיימים על מערכת הישיבה שלנו. סוגי הלכלוך נחלקים לשלושה סוגים :

לכלוך שאינו מתפרק במים

 • חול, אבק,שערות ושאריות אוכל למיניהם . הטיפול בסוג לכלוך זה הינו על בסיס יומיומי, ניתן לשאוב לכלוך זה באמצעות שואב אבק ביתי.
 • ניקוי כתמים נקודתיים 

  תמים אלו לרוב מצטברים מלכלוך יומיומי. כתמים כמו שתמי אוכל, שתייה, שוקו, כתמי סימני מים, כתמים שנוצרו מניסיונות הסרת כתמים כושל. על מנת להסיר כתמים באופן יעיל  יש לבחור את התכשיר הנכון. ישנם חומרים בינוניים במרכולים, הנקראים בשפה המקצועית, אוניבסליים, שבדרך כלל אינם יעילים כמו החומרים המקצועיים המכונים, Proffesional, חומרים המקצועיים ניתן לרכישה אצל חברות ניקוי ספות בדרום כמו התכשיר המוצג בסרטון מטה.

 • ניקוי כלוך כללי על הספה

  לכלוך זה בנוי בעקרו בזיעה , שומן גוף, פיח מהאוויר, ושאר חומרי הניקוי שמכניסים אל תוך הבד במשך השימוש. כאשר נציגי קלינטק  מבצעים ניקוי ספות בדרום , מטפלים בסוג לכלוך זה באמצעות מינכשור אמריקאי מתקדם העובד על בסיס לחץ מים גבוה וחומרי ניקוי על בסיס אנזימי המפרקים את החלבונים של סוג לכלוך זה ומותירים את הבד רענן ,נקי ומוכן לשימוש לאחר הייבוש לעוד שנים רבות .


  מה שמבדיל בין חברה אחת לאחרת זה כמה דברים. קיימים חברות שונות המבצעות ניקוי ספות בדרום. מומלץ לבחור בחברה אשר לה המלצות רבות. המלצה טובה נחשבת כמובן מיצרני והיבואנים רהיטים בדרום.
 • ניקוי ספות בדרום – כיצד זה מתבצע ?
  כאשר קלינטק מבצעת ניקוי ספות בדרום נשאלות ע,י הלקוחות מספר שאלות קבועות :

  1. כמה זמן לקוח לנקות מערכת ישיבה של 3+2 ?

  מערכת ישיבה כזו לוקח לנקות כשעה עד שעה וחצי.

  2. כמה זמן לוקח לסלון להתייבש עד לשימושו מחדש?

  בערך עד כ- 24 שעות.

  3. מה מבטיח לי שאהיה מרצוה מהניקוי?

     כאשר צוות קלינטק מבצע ניקוי ספות דרום, לפני שמורידים את הציוד מהרכב, נציג מטעם החברה ניגש למערכת הישיבה ובודק יחד עם הלקוח את התוצאות הצפויות מהניקוי. חלק זה בתהליך נקרא "תיאום צפיות עם הלקוח" . במידה ואנו רואים שאנו מסוגלים לספק את צפיות הלקוח, אנו נכנסים לעבודת ניקוי ספות. אך במידה ואנו רואים מכל סיבהשהיא שלא נצליח לעמוד בצפיות הלקוח, כמו כתם מסויים שאינו עתיד לרדת במהלך הניקוי, אנו לא מחייבים בתשלום על הביקור ועוזבים את המקום.
   

 

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
חומר דוחה מים לבדים

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר נעשה בקלות יחסית על ידי ציוד וחומרי ניקוי מקצועיים של קלינטק. מיקרופייבר הינו חומר דוחה כתמים באופן טבעי ולכן ספה מבד זה מתנקה

קרא עוד »
ניקוי ספות ברמת השרון

ניקוי ספות ברמת השרון

בתהליך ניקוי ספות ברמת השרון אנו מנקים את כל סוגי הבדים. בין היתר בדים מסוג אימפלה, אלקנטרה, בדים העשויים בכותנה, פישתן, משי ובדים רגישים אחרים. ישנה חשיבות רבה לבחירת חומרי הניקוי המתאימים לסוג הבד. 

קרא עוד »
ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה הינה התמחות של חברת קלינטק. בד אימפלה משווק על ידי חברת שכטר שבתל אביב ואנו המומלצים על ידה לניקוי בד זה. דרוש ציוד מיוחד לניקוי בד אימפלה שלא עושה נזק לבד. לקבלת הצעת מחיר צלצלו.

קרא עוד »