האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי ריפודים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודות הסמכה - ניקוי ספות באשדוד

ניקוי ספות באשדוד

ניקוי ספות באשדוד זו המומחיות שלנו!

עיר הנמל אשדוד היא עיר ששוכנת לחוף ים. היא מאופיינת ברמה גבוהה של שירותים ציבוריים ופרטיים. שירותי ניקוי ספות באשדוד הם שירותי ניקיון מקצועיים שחברתנו נותנת כל העת ללקוחות רבים.

שירותי ניקיון בבתים ובמוסדות הם שירותים שניתנים על בסיס קבוע לאורך כל השנה. יש שירותי ניקיון שניתנים כל יום, יש שבועיים ויש תקופתיים. ברור הוא שניקיון יומי או שבועי הוא ניקיון שנעשה לצורך תחזוקה שוטפת של המבנה בו הוא נעשה. ניקיון שירותים, מטבחים, חדרים ועוד.

ניקיונות שבועיים וחודשיים ניתנים לאמבטיות חלונות, דלתות וכיוצא בזה. ניקיונות תקופתיים הם סוגי ניקיון מקצועי. חברתנו שעושה ניקוי ספות באשדוד היא חברה שנותנת ניקוי ספות מקצועי תקופתי שכזה.

הניקיון כולל משלוח של צוותי עבודה מיוחדים. מטעמינו עם רכבי שרות. על הרכבים יהיו מכונות שטיפה מיוחדות ומקצועיות, שואבי אבק תעשייתיים, מברשות מסוגים שונים וכן חומרים מיוחדים לניקוי ריפודים. עבודת הניקוי נעשית בבית הלקוח. רצוי שהלקוח יזמין את העבודה בימים חמים.

תהליך הייבוש של הספות הוא יחסית ארוך. ביום חם  זמן הייבוש מתקצר. צוותי העבודה שלנו יודעים לזהות את סוגי הריפוד השונים. על פי סוג הריפוד ומצבו הם יודעים לומר ללקוח את זמן הייבוש של הריפוד.

ניקוי ספות באשדוד לכל סוג ספה

שיטות הניקוי שלנו הם מיוחדות ומתקדמות. השימוש במיכון חשמלי מאפשר לתת ניקיון טוב ואופטימאלי. כלומר: כל מה שיכול להתנקות מתנקה. כל זאת מבלי לפגוע בבדי הריפוד או להזיק להם. ראשית, נעשית שאיבת אבק יסודית באמצעות שואבי אבק תעשייתיים ובעלי עוצמה.

לאחר מכן, המכונה מזריקה כמויות מים מווסתות לתוך הריפודים. במים מכניסים חומרי ניקוי מיוחדים שמתאימים לבדי ריפודים. חומרי הניקוי מבצעים את פעולתם. כתמים עקשניים מנקים בעזרת מברשות שיער מיוחדות ועדינות.

לאחר מכן שואבים את המים המלוכלכים מתוך הריפודים. המים נשפכים לתוך מיכל ריק. המים המלוכלכים מעידים על כמויות הלכלוך שיש בתוך הריפודים. במידה ויש צורך מבצעים שוב את הפעולה. בסוף התהליך מקבלים ריפוד נקי.

חברתנו שעושה ניקוי ספות באשדוד יכולה להציע גם שירותים נוספים. כמו תיקון ריפודים, או החלפתם. את תיקון הריפודים אנו נעשה באולמות התיקונים אשר בחברתנו.. אפשר בהחלט לשלב את שני סוגי הניקוי בתקופה אחת.ולקבל ריפודים חדשים או מחודשים ונקיים.
כמות החומרים לניקוי, ועל צורת הניקוי.

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
חומר דוחה מים לבדים

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר נעשה בקלות יחסית על ידי ציוד וחומרי ניקוי מקצועיים של קלינטק. מיקרופייבר הינו חומר דוחה כתמים באופן טבעי ולכן ספה מבד זה מתנקה

קרא עוד »
ניקוי ספות ברמת השרון

ניקוי ספות ברמת השרון

בתהליך ניקוי ספות ברמת השרון אנו מנקים את כל סוגי הבדים. בין היתר בדים מסוג אימפלה, אלקנטרה, בדים העשויים בכותנה, פישתן, משי ובדים רגישים אחרים. ישנה חשיבות רבה לבחירת חומרי הניקוי המתאימים לסוג הבד. 

קרא עוד »
ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה הינה התמחות של חברת קלינטק. בד אימפלה משווק על ידי חברת שכטר שבתל אביב ואנו המומלצים על ידה לניקוי בד זה. דרוש ציוד מיוחד לניקוי בד אימפלה שלא עושה נזק לבד. לקבלת הצעת מחיר צלצלו.

קרא עוד »