ניקוי ספות ברמת השרון

ניקוי ספות בד ברמת השרון הינה המומחיות של חברת קלינטק.

בתהליך ניקוי ספות אנו מנקים את כל סוגי הלכלוך הקיימים בספה. באופן כללי בספה ישנם שלושה סוגי לכלוך עיקריים:

 1. לכלוך מוצק שאינו מתפרק במים – לכלוך זה בנוי בעיקר מחול, שערות, אבק , שראיות אוכל כו'. הטיפול בסוג לכלוך זה מתבצע באמצעות שאיבת אבק רגילה על בסיס יומיומי.
 2. כתמים נקודתיים – בתהליך ניקוי ספות ברמת השרון אנו מנקים את כל הכתמים הנקודתיים הקיימים בספה. כתמים חלבוניים על בסיס אוכל ושתייה. כתמים אחרים בנויים מדיו, טושים, סליים, דבק. ישנם כתמים יותר מורכבים כמו כתם שתן של כלב, כתם של דם, כתם של קיא. ניתו להסיר את הכתמים עם חומר ניקוי לספות מבד.
 3. לכלוך כללי – לכלוך זה בנוי בעיקרו מזיעה, שומן גוף, פיח מהאוויר. לכלוך זה מצטבר עם הזמן על הספות ונראה בצורת עננות אפורה על הבד.

ניקוי ספות ברמת השרון – ספות עור

בחברת קלינטק אנו יודעים מה הכי טוב לספות העור שלך. ספות העור צוברות יחד עם הזמן לכלוך שחור בתוך חריצי הנקבוביות של העור. על מנת להסיר את הלכלוך הזה ביעילות וללא נזק, יש לעבוד עם אנזים המפרק את הלכלוך החלבוני כמו זיעה ושומן גוף . אם ובמידה רוצים לנקות את ספות העור בעצמך ניתן לרכוש דרך האתר חומר לניקוי ספות עור.

ניקוי ספות בד

 • בתהליך ניקוי ספות ברמת השרון אנו מנקים את כל סוגי הבדים. בין היתר בדים מסוג אימפלה, אלקנטרה, בדים העשויים בכותנה, פישתן, משי ובדים רגישים אחרים. ישנה חשיבות רבה לבחירת חומרי הניקוי המתאימים לסוג הבד.
0
  סל הקניות
  סל הקניות ריקחזרה לחנות
  רוצים שנחזור אליכם ?
  תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
  דילוג לתוכן