ניקוי מיטת נוער

אם שמעתם כבר על ניקוי מיטת נוער, דעו כי מדובר בעבודה מקצועית של ממש ולא בדבר שכל אחד מאיתנו יכול לעשות לבדו. בשונה מניקוי מיטת נוער ביתי בו אנו שואבים את הלכלוך שעל מיטת הנוער באמצעות שואב אבק ומנקים את מיטת הנוער באמצעות חומרי ניקוי מקצועיים ואף מכשירים המיועדים אך ורק לניקוי מיטת נוער.
ניקוי מיטת נוער

הקשר בין ניקוי מיטת נוער לסוג הבד

אם הנכם מתעניינים בקבלת שירות זה, להלן אינפורמציה שאולי תעזור לכם להחליט להזמין את שירותיה של חברתנו לניקוי מיטת נוער. אדם מקצועי בכך מגיע לבית הלקוח ובשלב ראשוני מזהה את סוג הבד שממנו עשויה מיטת הנוער שלכם. קיימות שתי אפשרויות, או שמדובר בבד מן החי או הצומח המכונים גם "בדים אורגניים" כמו פשתן וכותנה או שמדובר בבדים סינתטיים כמו ניילון, דמוי עור, פוליאסטר ועוד.
בשלב רכישת מיטת הנוער שלנו, רובנו בחרנו אותה לפי טעם אסתטי בעיקר ופחות התייחסנו ליתרונות וחסרונות של הבד אותו בחרנו. חשוב מאוד לבחור בבד שקל לניקוי וזה כמובן במקרה והנכם מעוניינים לרכוש מיטת נוער למשך מספר שנים טובות. דעו כי בד אורגני, מן החי או הצומח, הינו יותר גמיש מבד סינטטי וגם יותר נעים למגע. המינוס שלו הינו כמובן בקושי הניקוי שלו. בשונה ממנו, בד סינטטי הרבה יותר קל לניקוי והתוצאות מוצלחות מאוד.

ניקוי מיטת נוער מריחות וכתמים של שתן

אדם מקצועי בתחום של ניקוי מיטת נוער, יזהה את סוג הבד כפי שאמרנו ובשלב שני יבקש לדעת את גיל הספה, ישאל אתכם האם מיטת הנוער עברה אי פעם טיפולים בסגנון זה יאבחן אם יש כתמי שתן, דם, זיעה ושומן גוף ולבסוף ייקבע את שיטת הניקוי והחומרים המתאימים. אנשים רבים נוטים להזניח זאת ולכן מיטת הנוער מקבלת מוקדם מאוד מראה דהוי. תפקידו של המקצוען יהיה לא רק להעלים כתמים שעל מיטת הנוער אלא גם, להחזיר לה מראה חדש ורענן.
כעת, ברצוני לספר קצת על השיטה המוכרת ביותר בתחום של ניקוי מיטת נוער הלא היא ניקוי בהזרקה והיניקה. מזריקים חומרי ניקוי החודרים עמוק עמוק לבד מיטת הנוער. לאחר מכן, מקצוען נעזר במכונות המקרצפות את הבד בעדינות רבה וזאת בכדי להעלים את הכתמים מבלי לפגוע באיכות ובטקסטורה של הבד. לאחר מכן, שוב מתבצעת הזרקה וזאת בכדי לחזק את פעולת המכונה ולהעלים כתמים אחרונים במידה ונשארו כאלו. שלב היניקה נועד לייבש את הבד במקסימום מנוזלים ולהחזירו למצב הטבעי שלו.
אם החלטתם לפנות לחברה מקצועית בתחום של ניקוי מיטת נוער, דעו כי המיטה לא רק תקבל מראה חדש ורענן אלא גם תהיה נטולת ריחות רעים שנאגרו בה במשך הזמן כמו ריחות שתן של בני אדם ושל חיות בית.
תדירות של ניקוי מיטת נוער הינו אחת לשנתיים בלבד. ואורך מתן הטיפול הינו שעה וחצי לכל היותר.
סברינה מקסי - מכשיר לניקוי ספות - sabrina maxi

מכשיר לניקוי ספות

כשמדובר בניקוי ספות – מכשיר לניקוי ספות בד הוא צריך להיות כזה שייתן תוצאה טובה ותשתמש את הטכנאי לזמן ארוך . מה קובע את איכות המכונה בתחום מכשיר לניקוי ספות:

קרא עוד »

איך מנקים מזרון

אנו נשאלים לא אחת איך מנקים מזרון. והנה במאמר הזה אנסה להסביר את התהליך ואת השלבים של ניקוי מזרון . ראשית על מנת להבין איך מנקים מזרון יש להבין את כל מרכיבי וסוגי הלכלוך הקיימים על המזרון. אם נסתכל מקרוב ונמיין את סוגי הלכלוך נמצא בגדול ש

קרא עוד »
ניקוי ספות - איך מורידים כתם שמן

איך מורידים כתם שמן

לרוב אנו נשאלים איך מורידים כתם שמן מריפודי בד. על מנת לענות על שאלה זו אנו חייבים לחלק את מקורות השמן לשתי קבוצות ראשיות. שמן ממקור טבעי כמו: מהצומח או מן החי,ושמן שמקורו סינתטי מן הנפט כמו: שמן מנוע, גריז, שמנים רבים אחרים המופקים מן הנפט. 

קרא עוד »
פוליש מקצועי לרצפה

פוליש לרצפה מקצועי ואיכותי

כמעט בכל בית הקיים מספר שנים, ניתן להבחין בשינויים רבים. אחת מהם היא רצפה הבית שניתן להבחין בשינוי משמעותי בין איך היו שנרכשו לבין איך שאלו נראים עכשיו. הסיבות המרכזיות לשינויים אלו הן: הצטברות שכבת אבק עם השנים, שימוש בחומרי ניקוי שאינם מספיק טובים לסוג הרצפה שבביתכם, שחיקה של המרצפות עם מרוצת השנים ועוד. ע"מ לחדש שוב את הרצפה ולהחזיר לה הברק הרצוי, מומלץ לשכור חברת פוליש מקצועית שתבצע את חידוש המרצפות עם הציוד המתקדם שלהם.

קרא עוד »
מיקרופייבר - סלונים מבד

סלונים מבד

סלונים מבד שונים ומגוונים, אבל השאלה אילו סלונים מבד יהיו כאלה שהם קלים לניקוי? האם כל מה שמבספרים לנו בחנויות על פרקטיות הבד זה עובד גם בבית?

קרא עוד »