ניקוי מזרנים מקצועי זה קלינטק :

האם מנקה המזרנים שתבחר נחשב מומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

על מנת לפרק כל אחד מסוגי הלכלוך הנ״ל יש להשתמש בחומרי ניקוי מתאימים. יש להתחיל תהליך ניקוי מזרנים עם חומרי ניקוי על בסיס אנזימי. האנזים הינו גורם המפרק את שרשרת המולקולה של החלבון. כך קל יותר לפרק לכלוך על בסיס שומני כמו זיעה, שומן גוף ואף כתמי אוכל ושתייה. בנוסף, על מנת לטפל בכתמים במידה ונוצרו משתן יש להשתמש בחומרים המכילים חמצן, פורמולות מיוחדות אלו המשמשים בעלי מקצוע מטפלים בהשחמות או הצהבות שהצטברו על משתן על המזרן. 

תעודות הסמכה - ניקוי מזרנים

ניקוי מזרון זוגי - ניקוי מזרונים - איך מנקים מזרון

איך מנקים מזרון ?

ניקוי מזרנים בקלינטק זו התמחות. על מנת לבצע תהליך ניקוי מזרנים באופן יעיל ומקצועי ראשית עלינו להבין את סוגי הלכלוך הקיימים בתוך המזרן. ניתן לחלק את הלכלוך לכמה קטגוריות: 
 
1. לכלוך על בסיס חלבוני – זיעה ושומן גוף. 
2. לכלוך על בסיס חומצי – דם, שתן, קיא, צואה. 
3. לכלוך מהאוויר – אבק, פיח, חול. 
4. לכלוך שאינו מתפרק במים – שערות, לכלוך מוצק אחר. 
התקנת מזרונים

איך מנקים מזרון

אנו נשאלים לא אחת איך מנקים מזרון. והנה במאמר הזה אנסה להסביר את התהליך ואת השלבים של ניקוי מזרון . ראשית על מנת להבין איך מנקים מזרון יש להבין את כל מרכיבי וסוגי הלכלוך הקיימים על המזרון. אם נסתכל מקרוב ונמיין את סוגי הלכלוך נמצא בגדול ש

קרא עוד »
אישה שוכבת על מיטה

ניקוי ריפודים מיטת נוער ספפה

תהליך הניקוי כולל שימוש בחומרים מקצועיים וחומר ניקוי ספפה מבד שלא ניתן למצוא בסופר מרקט הקרוב לביתכם. חומרי הניקוי שמשתמשים חברות אלה, ייעודיים לניקוי ספפה.

קרא עוד »
ניקוי מיטת נוער בצורה נכונה ביותר

ניקוי מיטת נוער

ניקוי מיטת נוער מתבצע באופן יעיל ביותר. לכלוך כמו זיעה, שומן גוף, כתמי אוכל וכתמי שתן יורדים כלא היו. באמצעות חומרי ניקוי על בסיס אנזימי אנו מפרקים את הלכלוך

קרא עוד »
איך מנקים מזרון קוטון איזי פאודר

ניקוי מזרנים בבית הלקוח

ניקוי מזרנים מתבצע בבית הלקוח, בתהליך ניקוי מזרן מטפלים בחיטוי, בישום וניקוי המזרן מכתמי שתן, דם, זיעה ושומן גוף. צלצל אלינו לקבלת הצעת מחיר לניקוי המזרן .

קרא עוד »

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו: