מכונת הזרקה יניקה לניקוי עמוק של שטיחים וריפודים

מכונת הזרקה יניקה לניקוי עמוק של שטיחים וריפודים

איך לבחור מכונת הזרקה יניקה

כאשר תתחיל לבנות את העסק שלך כחברה לניקוי שטיחים וריפודים, תמצא את עצמך מתמחה בתחומים שונים. מפני שישנו רק כיוון אחד שאתה רוצה שהעסק שלך ילך, וזה למעלה! בכל אופן, שום דבר לא יקרה בעסק שלך עד שמישהו ימכור את שירותיך ומוצריך! וה"מישהו״ הזה, זה ״אתה״! ובכדי להצליח בעסק זה זה אתה צריך מכונת הזרקה יניקה לניקוי עמוק של שטיחים וריפודים.

מהו להיות מקצוען בתחום ניקוי ספות?

המיומנות הגדולה ביותר שאתה יכול לפתח זה המקצועיות. לעיתים קרובות זה מונע, פותר ומברר בעיות שהם חלק מעסק החיים. הבעיה העיקרית בתעשיית הניקיון זה התדמית. זה יכול להשפיע כיצד אנשים מקבלים אותנו ומה משלמים לנו. זה יכול להביא אכזבה קטנה אל תוך בעיה גדולה. יש לך אחריות כלפי עצמך, למשפחתך ולעסקך לתכנן את תדמיתך על ידי הצבה לעצמך : מטרות – יעדים – ערכים למרות שהם בעצמם לא ינקו את השטיחים והריפודים, אבל בלעדיהם הסיכויים שלך להצליח בעסקים, בחיי העבודה ובחייך האישיים מוגבלת. מקצועיות זה הבסיס לכל ההתחלות של ההצלחות שהושגו. הכנס מקצועיות לתוך העסק שלך.

איזה חומרים צריך לרכוש להתחלה יחד עם מכונת הזרקה יניקה

אמרנו שבכדי למכור את עצמך ואת שירותך, פשוט תהיה מי שאתה, לכן עליך לפתח בסיס טוב של גישות. אתה לא יכול לשנות את המראה הפיזי של מי שאתה. אפילו אתה לא יכול לשנות את אישיותך, אבל אתה יכול להשתמש בכמה גישות טובות שמראים את הצדדים הטובים ביותר של עצמך ושל אישיותך.

באחריות מנקה הריפודים להסיר את הלכלוך ללא פגיעה בצבע ובמרקם של האריג. לפני תחילת כל שיטת ניקוי מהמוזכרות בהמשך, חובה לבדוק את הרהיט יחד עם הלקוח ולנקותו באמצעות שואב אבק. בדיקה מדגמית ונקודתית של ניקוי האריג הינה חשובה מאד מכיוון שסוגי אריגים שונים עשויים לתת תוצאות שונות, עלולים להתגלות דימומי צבע וקבלת החלטה באיזה חומר כימי להשתמש ובאיזה שיטה עשויים להשפיע על מרקם האריג או על המבנה שלו. עליך להיות קפדן בבדיקות הללו. בזמן הבדיקה טרם ביצוע הניקוי יש לדבר עם הלקוח ולהציג בפניו מה צפוי מתהליך הניקוי. במרבית המקרים בהם לקוחות לא מרוצים מהניקוי, לא בוצעה הכנה משותפת. הכנה זו כוללת בדיקה של הרהיט והצגת הבעיות בפני הלקוח.

לקוחות שקנו מכונת הזרקה יניקה ממליצים

מכונת הזרקה יניקה כאמצעי לשטיפת הבד

בדיקת השפעה על צבע האריג, יש לבצע על איזור הרוכסן. (אין לדעת את התוצאות מראש עד ליבוש מוחלט של האריג). בדוק את השפעת החומר הכימי החזק ביותר בו אתה מתכנן להשתמש לניקוי האריג, על איזור לא גדול ממטבע קטן. אפשר יבוש מלא ולאחר מכן בדוק אם יש דימום צבע באריג. יש לבצע בדיקה זו גם אם הנך בטוח שאין כל בעיה.הזז את הרהיט הרחק מהקיר ומכל מכשול אחר. יש להניח בד שאינו בשימוש מתחת לרהיט המנוקה כאשר אין צורך בניקוי מיידי של הרהיט, או אם הבדיקה מתבצעת על משטח קשיח. בעת ניקוי כריות, יש לעבוד על בד שאינו בשימוש או למקם את הכריות על שולחן עבודה בכדי להקל על הגישה ועל הבטיחות. יש למקם את הכריות על בד שאינו מוריד צבע ובצורת V הפוכה. מקם מאווררים לזרימת אוויר כך שמשב האוויר נע לאורך היחידה ולא מולה.

מכונת הזרקה יניקה נכנסת לכל רכב
מכונת הזרקה/יניקה לניקוי עמוק של שטיחים וריפודים| מכונה לניקוי ריפודים מחיר
0
    סל הקניות
    סל הקניות ריקחזרה לחנות
    רוצים שנחזור אליכם ?
    תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם