מכונה לניקוי שטיחים וריפודים

מכונה לניקוי שטיחים וריפודים

איך בוחרים מכונה לניקוי שטיחים וריפודים? מה ההבדל בין המכונות והקשר לביצוע העבודה? האם כל מכונה לניקוי שטיחים וריפודים מתאימה לכל מטרה כמו: ניקוי שטיחים וריפודים בבתי הלקוחות או עסק לניקוי ריפודים של רכב? כאן אנחנו נענה על כל השאלות האלו בהרחבה.אז מה ההבדלים בין מכונה לניקוי שטיחים וריפודים אחת לאחרת?

בגדול אפשר לחלק את סוגי מכונה לניקוי שטיחים וריפודים לשלוש קטגוריות ראשיות : 

קטגוריה ראשונה – מכונה לניקוי שטיחים וריפודים לביצועים באזורים קטנים כמו: 

 • ניקוי פנימי לרכבים. כאן נמצא את הניקוי הפנימי למושבי בד ברכב, ניקוי השטיחים ברכב, ניקוי כל שאר הריפודים ברכב כמו: ריפודי דלתות ותקרה. 
 • מכונה לניקוי שטיחים וריפודים כמכונת גיבוי במידה והמכונה הגדולה מתקלקלת, יש עוד מכונה קטנה ברכב כמכונת גיבוי. 
 • מכונה לניקוי שטיחים וריפודים כמכונה לעבודה בבניינים ללא מעלית. כאשר ישנו הצורך לעלות לקומה רביעית בלי מעלית, מכונה לניקוי שטיחים וריפודים קטנה וקלילה יכולה לעשות את העבודה. 
 • בנוסף מכונה לניקוי שטיחים וריפודים יכולה לשמש כמכונה רכובה על קטנוע. אפשר לשים את המכונה הקטנה על מושב אחורי של קטנוע או אופנוע ולבצע יותר עבודות במרכז במקום במקום להיתקע בפקקים ולבזבז זמן יקר. 
 • לבסוף, שימוש נוסף במכונה לניקוי שטיחים וריפודים כמכונת תיקונים לאחר הניקוי. כאשר הלקוח מצלצל לאחר כמה ימים של הניקוי ואומר: ״ נותרו עוד מקומות שהתפספסו״, במצב זה לא נרצה לפתוח את המכונה הגדולה, לכן עדיף לבוא עם מכונה לניקוי שטיחים וריפודים קטנה וקומפקטית.

קטגוריה שניה – מכונה לניקוי שטיחים וריפודים בגודל בינוני . 

 • כאן נמצא את המכונה האולטימטיבית לעבודה היומיומית שלנו. מה הכוונה? הרי מי שרוצה לתת שירות בתחום ניקוי ריפודים ושטיחים בסביבת לקוחות פרטיים, נתוני מכונה לניקוי שטיחים וריפודים שלו צריכים להיות חופפים לצרכים שלו. במילים פשוטות, הנה כמה מהפרמטרים של נתוני סף לבחירת מכונה לניקוי שטיחים וריפודים: המכונה צריכה להיות קומפקטית מצד אחד שניתן לנייד אותה בכל סוג רכב פרטי, אך מצד שני צריכה להיות עוצמתית וחזקה מספיק על מנת להילחם בשטח יחד איתך בכל סוג של זירה. לדוגמא ניקוי בבתים פרטיים גדולים או ניקוי כסאות בבית כנסת או ניקוי שטיחים מקיר לקיר באודיטוריום. או אולי תקבל עבודה אצל לקוח בגר בקומה הרביעית בבניין אבל מעלית עוד לא עשו שם ב-30 שנה הארונות. תרצה שהמכונה שלך תהיה לא כבדה מדי לחבק אותה ולטפס למעלה. כאן מכונה לניקוי שטיחים וריפודים מקטגוריה שנייה נכנסת לתמונה. אז איך בכל זאת מודדים את היכולות של מכונה ומשווים בין המכונות השונות? אז הנה נתונים מומלצים בעת בחירת מכונה לניקוי שטיחים וריפודים למטרה זו. מיכל קיבולת לפחות של 24 ליטר מים נקיים ו-24 ליטר מים מלוכלכים. זה יקנה מספיק זמן עבודה עם המכונה בין מילוי וריקון של המים. מנוע הזרקה בלחץ של 220psi. נתון זה קריטי, מכונה שעובדת עם משאבה מים בלחץ כזה, מתורגם אצלך ישירות לקיצור תהליך הניקוי בחצי מהזמן, ומקל על הגוף שלך ומקטין עומס גופני בביצוע העבודה. לסיכום, מכונה כמו פייטר 6 מתאימה בדיוק לקטגוריה הזו. 
 • קטגוריה שלישית – כאן נמצא מכונה לניקוי שטיחים וריפודים בגודל גדול. אלו מכונות בעלות קיבולת מים גדולה כמו 12 גלון אמריקאי, זה שווה בערך ל-48 ליטר . אלו מכונות המתאימות בעיקר לאופרציות גדולות. אם המטרה שלך זה לעבוד בעיקר מול לקוחות עסקיים כמו: ניקוי שטיחים מקיר לקיר בשטחים גדולים, ניקוי שטיחים בבתי מלון, ניקוי ריפודים בבתי קולנוע וכו׳, זו המכונה שלך. 
מכונת הזרקה ויניקה - מכונה לניקוי ריפודים ברכב
נכנס לכל רכב פרטי
 • אז זהו, אפשר לסכם ככה. אם קהל היעד העיקרי שלך הם לקוחות פרטיים, אז המכונה האופטימלית עבורך זו מכונה שהיא 6 גלון עם כוחות חזקים למשימות אלו. אני מקווה שעזרתי בהתלבטות בחירה בין  מכונה לניקוי שטיחים וריפודים כזו או אחרת. 
 • אם בא לכם לפרגן ולעזור לערוץ שלנו לגדול אז תנו לנו לייק קטן והירשמו לערוץ, מה כבר יכול להיות, רק דברים טובים. ואם תרצו לקבל הצעת מחיר  עבור מכונה לניקוי שטיחים וריפודים צרו איתי קשר בווטסאפ ואשמח לחזור אליכם. אהה כן, מידע נוסף תמצאו בתיאור של הסרטון וקישור לאתר הרשמי של קלינטק אקדמי. תודה שהייתם איתי, להתראות, קלינטק. 
0
  סל הקניות
  סל הקניות ריקחזרה לחנות
  רוצים שנחזור אליכם ?
  תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם