מכונה לניקוי שטיחים

איך בחורים מכונה לניקוי שטיחים

לפני שמחליטים על מכונה לניקוי שטיחים, יש לקחת בחשבון כמה משתנים. ראשית עלינו לדעת איזה סוג של שטיחים אנו הולכים לנקות? האפשרויות הן : 

  • שטיחי מקיר לקיר 
  • שטיחים סלוניים
קהל היעד ניקוי שטיחים מקיר לקיר

נאמר והצורך שלנו זה להתמקד בעיקר בניקוי שטיחים מקיר לקיר. שטיחים מסוג זה נמצאים בעיקר במגזר העסקי, ובעיקר בשטחים גדולים. לכן מכונה לניקוי שטיחים מסוג זה צריכה להיות כזו שצריכה להיות עם קיבולת גדולה של מיכל מים נקיים ומלוכלכים מחד, וכוחות חזקים של הזרקה ויניקה מאידך. 

במקרה זה מומלץ לקחת מכונה לניקוי שטיחים מסוג פייטר 12 גלון(כל גלון אמריקאי שווה ל-3.78 ליטר) אי לכך הקיבלת של המכונה היא כ-48 ליטר מים נקיים ומלוכלכים. 

משאבת המים צריכה להיות חזקה במיוחד בכדי שתהיה כוח התזת מים משמעותית לשם הרמת לכלוך בקלות רבה יותר מהשטיח. מומלץ 500psi. 

מרכיב נוסף וחשוב באופרציות גדולות זה יחידת חימום במכונה. החום מאיץ את חומר הניקוי טוב יותר ולכן יש ניקוי מהיר ועמוק יותר בשטיח. 

מקומות שניתנים לניקוי בסוג כזה של מכונה לניקוי שטיחים :

בתי מלון, משרדי עורכי דין, רו"ח, ספריות באוניברסיטאות, בתי קולנוע ואודיטוריום וכ מקום אחר שיש בו שטיחים מקיר לקיר בשטח גדול. 

פייטר 12 גלון - מכונה לניקוי ספות

מכונה לניקוי שטיחים בבית הלקוח

כאשר קהל היעד שלנו הוא דווקא ניקוי שטיחים סלוניים. כאלו שהם עבודת מכונה או שטיחי עבודת יד כמו: שטיחים פרסיים, שטיחים טורקים, שטיחי צמר וכו', אנו צריכים מכונה לניקוי שטיחים אחרת. כזו שתהיה קטנה יותר וקלה יותר בכניסה ויציאה מבית הלקוח. מכונה לניקוי שטיחים כזו שנכנסת בכל רכב פרטי או מסחרי. מצד אחד לא לוותר על כוחות חזקים וניקוי עמוק ומצד שני מכונה שתהיה פרקטית לעבודה. במקרה זה המלצתנו היא על פייטר 6 גלון. מכונה לניקוי שטיחים עם 2 מנועי שאיבה 2 דרגות, משאבת הזרקה ויניקה 220psi שתעשה עבודה יסודית וטובה על כל סוג שטיח. חשוב לדעת שיש חומרי ניקוי שונים המתאימים לניקוי סוגי שטיחים שונים. לדוגמא אנו נרצה לנקות שטיחי צמר בעבודת יד ושטיחי מכונה בחומרים שאינם מסכנים את הצבע בשטיחים. עבודה בחומרים חזקים ואינם מוגדרים לניקוי שטיחי צמר עלולים לגרום לדימום בצבע, למעבר בין צבעים אדומים, כחולים ללבנים. סיפר שקשה ואם בכלל לפתור במידה וזה קורה. 

 

צור איתנו קשר לכל שאלה, אנו נדריך, נתמוך ונלמד אותך איך לעבוד באופן מקצועי.  

0
    סל הקניות
    סל הקניות ריקחזרה לחנות
    רוצים שנחזור אליכם ?
    תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם