מילוי כריות ספה
אצלך בבית מבלי להוציא את הספה מהבית

מילוי כריות ספה

  • עם השנים, מושבי  הספה שלנו הופכים להיות נמוכים יותר וזאת עקב ספוג המושבים שהתרככו. הספוג שבמושבי הספה מאבד מקשיחותו עם הזמן ולכן חשוב לתת את הכריות לטיפול מילוי ספוגים במושבים. רפד מקצועי בתחומו ידע להעניק טיפול מילוי כריות ספה כמו שצריך ולהשיב את המושבים שלכם לחדשים ממש. ניתן לחדש בלי שום בעיה את הריפוד של המושבים ולתקן את כל הקרעים הקטנים, להסיר את האבק והכתמים שהצטברו עם הזמן ולעשות מילוי כריות ספה

מילוי כריות מחיר

  • אכן, מילוי ספוגים במושבים מאפשר לכם לשמר את המושבים שלכם ולא להחליפם כל כמה שנים. מדובר בהוצאה כספית נכבדת ולכן אין ספק שעדיף לפנות לרפד מקצועי שיוכל לשחזר את מושבי  הספה שלנו על ידי מילוי כריות ספה מדובר בעבודה שלא מומלץ לעשותה בעצמינו ומוטב לפנות למומחה מילוי כריות ספה..
  • למעשה, מילוי כריות ספה בא לשמר על צורת המושב. עם זאת, אם כריות המושב מלאות אך ורק בפתיתי ספוג, הספה מהר מאוד תקבל מראה דהוי ומרושל. בכדי להימנע מכך, מוטב לבחור בעת הרכישה בספה בעלת ספוגים ברמות קושי שונות ובנוסף לכך, מוטב לבחור בספה בעלת קפיצים. אם בכל זאת כריות המושבים איבדו את צורתן עם הזמן, יש לפנות למומחה במילוי ספוגים במושבים.
ישנה טענה כי אין להוציא סכום משמעותי על ספה אך יש לדעת כי ספה שמחירה גבוה נקבע לפי האיכות שלה ולא המראה שלה. אכן, ניתן למצוא שני ספות בעלות אותו מראה במחירים שונים לגמרי אך ההבדל ייקבע לפי חיבור החלקים בשלד הספה. אם החלקים חוברו בסיכות כמובן שהספה תישחק הרבה יותר מהר ואם החלקים חוברו בשיטה של זכר ונקבה אז הספה תישמר יותר זמן. כנ"ל לגבי הסופג שבמושבים, ספוגים בעלי דרגות שונות ישמרו את הספה ליותר שנים וקטן הסיכוי שתצטרכו לפנות למקצוען במילוי כריות ספה

בין לקוחותינו:

תיקון ספה שוקעת

תיקון ספה שוקעת

תיקון ספה שוקעת אנו מבצעם בבית הלקוח. במהלך התיקון אנו ממלאים את מושבי הספה בספוג חדש קשיח, מחדשים את רצועות מושב הספה ושוב הספה נוחה לישיבה.

קרא עוד »
תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה נעשה בבית הלקוח, אין צורך להוציא את הספה מהבית . בתהליך התיקון אנו מפשיטים את הריפוד מהספה ומגיעים למוקד השבר, מתקנים ומחזירים.

קרא עוד »
הבדלים בטקסטורה של העור

הבדלים שונים בטקסטורה של ספות עור

כאשר אנו מסתכלים על יריעת עור של הבקר, למעשה רובם ככולם של מערכות הישיבה בענף הרהיטים והסלונים בעולם עובדים על עורות של בקר. אז בטבע כמו בטבע ניתן למצוא את היופי והנגיעות של הטבע על גבי יריעת העור. כאילו שהריעה מספרת את סיפור חייה של החיה. מאחר והעור הינו ממקור טבעי לחלוטין, לא נוכל לצפות לאחידות בין כל אזורי היריעה. לפיכך, טבעי שבאזורים מסויימים העור יהיה רך וגמיש יותר, במיוחד באזור הבטן, ובאזורים אחרים העור יהיה קשה וקשיח יותר על מנת להגן על החיה מכל מיני סכנות בחייה.

קרא עוד »
מילוי מושבים שוקעים

מילוי כריות ספה

מילוי כריות ספה מתבצע בבית הלקוח מבלי להוציא את הספה מהבית. בתהליך מילוי מילוי כריות ספה משתמשים בספוגים קשים המוכנסים מתחת לספוגים המקוריים של הספה.

קרא עוד »
תיקון מושבים שוקעים

תיקון מושבים שוקעים

יחד עם הזמן כבר לא נוח לשבת על הספות, שוקעים אל תוך הספה וקשה לקום ממנה. ניתן לעשות מילוי מושבים, ושוב המושבים יהיו קשיחים וחזקים כפי שהיו פעם.

קרא עוד »
סוגי עיבוד עור

סוגי עיבוד עור

סוגי עיבוד עור תמיד נשאלת ההשאלה מה מקור העור שמשתמשים בהם בתחום הסלוני עור? בעולם הכי פופולארי להשתמש בעור "הבקר". עור בקר זה עובר תהליכים שונים של

קרא עוד »