מילוי כריות ספה
אצלך בבית מבלי להוציא את הספה מהבית

מילוי כריות ספה

  • עם השנים, מושבי  הספה שלנו הופכים להיות נמוכים יותר וזאת עקב ספוג המושבים שהתרככו. הספוג שבמושבי הספה מאבד מקשיחותו עם הזמן ולכן חשוב לתת את הכריות לטיפול מילוי ספוגים במושבים. רפד מקצועי בתחומו ידע להעניק טיפול מילוי כריות ספה כמו שצריך ולהשיב את המושבים שלכם לחדשים ממש. ניתן לחדש בלי שום בעיה את הריפוד של המושבים ולתקן את כל הקרעים הקטנים, להסיר את האבק והכתמים שהצטברו עם הזמן ולעשות מילוי כריות ספה

מילוי כריות מחיר

  • אכן, מילוי ספוגים במושבים מאפשר לכם לשמר את המושבים שלכם ולא להחליפם כל כמה שנים. מדובר בהוצאה כספית נכבדת ולכן אין ספק שעדיף לפנות לרפד מקצועי שיוכל לשחזר את מושבי  הספה שלנו על ידי מילוי כריות ספה מדובר בעבודה שלא מומלץ לעשותה בעצמינו ומוטב לפנות למומחה מילוי כריות ספה..
  • למעשה, מילוי כריות ספה בא לשמר על צורת המושב. עם זאת, אם כריות המושב מלאות אך ורק בפתיתי ספוג, הספה מהר מאוד תקבל מראה דהוי ומרושל. בכדי להימנע מכך, מוטב לבחור בעת הרכישה בספה בעלת ספוגים ברמות קושי שונות ובנוסף לכך, מוטב לבחור בספה בעלת קפיצים. אם בכל זאת כריות המושבים איבדו את צורתן עם הזמן, יש לפנות למומחה במילוי ספוגים במושבים.
ישנה טענה כי אין להוציא סכום משמעותי על ספה אך יש לדעת כי ספה שמחירה גבוה נקבע לפי האיכות שלה ולא המראה שלה. אכן, ניתן למצוא שני ספות בעלות אותו מראה במחירים שונים לגמרי אך ההבדל ייקבע לפי חיבור החלקים בשלד הספה. אם החלקים חוברו בסיכות כמובן שהספה תישחק הרבה יותר מהר ואם החלקים חוברו בשיטה של זכר ונקבה אז הספה תישמר יותר זמן. כנ”ל לגבי הסופג שבמושבים, ספוגים בעלי דרגות שונות ישמרו את הספה ליותר שנים וקטן הסיכוי שתצטרכו לפנות למקצוען במילוי כריות ספה.

בין לקוחותינו:

מהדק סיכות

תיקון ספות עור תל אביב

תיקון ספות עור תל אביב והסביבה זו המומחיות שלנו. התיקון נעשה בבית מבלי להוציא את הספה מהבית. במהלך תיקון ספות עור תל אביב מתקנים מושבים שוקעים, קפיצים או חגורות רפויות, תיקון תפרים פרומים ועוד. מה שנותר זה רק לשלוח אלינו כמה תמונות ומכאן הדרך לקבלת הצעת מחיר מדויקת קצרה ביותר.

קרא עוד »
תיקון ספות עור איש מקצוע

תיקון ספות עור

תיקון ספות עור כולל בתוכו צביעת סלונים מעור, תיקון שפשופים ושריטות מציפורני חתולים, תיקון מושבים שוקעים, שלח לנו שלוש תמונות ונשלח לך הצעת מחיר מדוייקת.

קרא עוד »
עבודת יד

תיקון ספות עור מחירים

על מנת ללמוד על תיקון ספות עור מחירים יש לשלוח אלינו תמונות של הספות. בתחתית הדף ישנו צור קשר שניתן לצרף שלוש תמונות. אנו ניתן לכם הצעה מדויקת לתיקון הספות. בנוסף אפשר ליצור אלינו קשר דרך הווטסאפ, נא לצרף תמונה אחת מקרוב ותמונה אחת מרחוק הממחישה את הפריט הדורש תיקון, תוך כדי המחשה מה צריך לתקן. 

קרא עוד »
תיקון ספות עור ראשון לציון

תיקון ספות עור ראשון לציון

ראשון לציון מכילה בתוכה נציגים של יצרני ויבואני ספות מכל העולם כמעט. אנו בחברת קלינטק עוסקים בתחום תיקון ספות עור בראשון לציון משנת 1999. משרדנו ממוקמים בא.ת החדש של ראשון לציון, לכן אנו קרובים ללקוחתנו מראשון לציון. אנו מתקנים שבר בספות עור, צביעת סלון מעור, תיקון קרע ושפשופים בעור. צרו אתנו קשר בצור קשר בתחתית העמוד ושלחו אלינו שלוש תמונות, ניתן לכם הצעת מחיר מדויקת לתיקון ספות עור בראשון לציון. 

קרא עוד »
ספה אחרי טיפול מקצועי

תיקון ספות עור בירושלים

ירושלים היא עיר עתיקה עם היסטוריה רבת שנים בעיצוב סלונים ומערכות ישיבה. אנו, חברת קלינטק, עושים תיקון ספות עור בירושלים כחלק מהשירותים שלנו. השירות של קלינטק ארצי, על ידי שליחת כמה תמונות מתוך הצור קשר בתחתית הדף נשמח לתת לכם הצעת מחיר מדויקת לתיקון ספות עור שלכם.   תיקון ספות עור בירושלים כולל צביעת סלונים מעור, תיקון שריטות, בעור, תיקון שפשופים בעור, תיקון קרעים וחתכים בספת העור.

קרא עוד »
ספת עור יוקרתית

תיקון ספות בבאר שבע

חברת קלינטק עוסקת בתחום תיקון ספות בבאר שבע כבר משנת 1999. תיקון ספות בבאר שבע כולל מילוי מושבים שקועים, תיקון תפר בספה, תיקון סלון מעור וכל מה שקשור לניקוי ספות.

קרא עוד »