האם בעל מקצוע שיבצע טיפול דוחה כתמים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

לחומר שעושה טיפול בחומר דוחה כתמים על ריפודים מבד ישנו תכונות של יונים חיוביים ולבד יש תכונות של יונים שליליים. כך שנצר קשר של מבנטיות בין החומר לבד שאינו מאפשר לנוזל להיקלט פנימה. תוצאה זו גורמת לבד להיות בלתי חדירה לרוב הכתמים שאנו מכירים. 

תעודות הסמכה - טיפול בחומר דוחה כתמים על ריפודים מבד

טיפול בחומר דוחה כתמים על ריפודים מבד

חומר דוחה כתמים - איך זה מתבצע בפועל ?

  • מדובר בריסוס של החומר דוחה כתמים מיד לאחר סיום שלב ניקוי הספות, כאשר המערכת לחה. זמן ייבוש החומר מספר  שעות במצב טבעי. ניתן לבצע טיפול דוחה כתמים  במיוחד למערכות חדשות עם גוון בהיר(לבן,קרם) על מנת לשמר את המערכת בפני כתמים לטווח הארוך.
  • לרב אנו נשאלים האם טיפול דוחה כתמים לבדים משפיע על שינוי גוון הבד או ההרגשה של הטקסטורה. והתשובה שלנו היא שאין כל שינוי בהרגשת הבד ולא במראה הטבעי של הבד.
  • טיפול דוחה כתמים לבד מיועד להרחיק כתמים על בסיס מים או שמן כמו: כתמי שוקולד, כתמי שמן תירס, חלב , קורנפלקס, שוקו, מיץ פטל, כתמי אוכל וכו'.  

חומר דוחה כתמים - למי זה מתאים ?

  • לכל מערכת ישיבה מבד. במיוחד למערכות סלון הנמצאים בסביבה פעילה של ילדים קטנים המלכלכים באוכל ושתייה. ללקוח שמבקש לשמר את המערכת ללא כתמים לטווח הארוך.
  • מאחר והחומר עובד כמגנט עם הבד,כל פעולה היכולה להפר איזון כזה מוריד את הגנה. כלומר,ניקוי יסודי למערכת הסלון, שימוש בסבונים עם בסיסיות גבוהה, באופן כללי החומר עמיד לתקופה של שנה.

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
תיקון ספה שוקעת

תיקון ספה שוקעת

תיקון ספה שוקעת אנו מבצעם בבית הלקוח. במהלך התיקון אנו ממלאים את מושבי הספה בספוג חדש קשיח, מחדשים את רצועות מושב הספה ושוב הספה נוחה לישיבה.

קרא עוד »