חידוש סלון מעור

אל תחפש רחוק - אנחנו כאן לחדש את סלון העור שלך

חידוש סלון מעור בבית הלקוח

חברת קלינטק יבואנית בלעדית של חומרי ניקוי לניקוי סלונים מעור. החומרים מיובאים מארה"ב ומאיטליה וניתן לקבל את התוצאה הטובה ביותר מבלי לעשות נזק לעור. החומרים על בסיס אנזימי ומפרקים ביעילות לכלוך על בסיס שומן גוף, זיעה, פיח מהאוויר ושאר לכלוכים על העור.

חידוש סלון מעור וצביעת סלונים מעור :

ליפני ואחרי טיפול יסודי ביותר
תיקון תפרים פרומים
חידוש סלון מעור בצורה מושלמת

תיקון תפרים פרומים :

חידוש סלון עור כולל בתוכו משתנים שונים. בין היתר תיקון תפרים פרומים. התיקון נעשה בבית הלקוח מבלי להוציא את הסלון מהבית . תפירה אמנותית ידנית נעשית בצורה אסתית ולא רואים חוט התפירה. על מנת לשבל הצעת מחיר לתיקון תפרים פרומים יש לשלוח אלינו תמונות לווטסאם שלנו.

תעודות הסמכה - חידוש סלון מעור

האם מחדש הספות מעור שתבחר נחשב מומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

חידוש סלון מעור - מה זה כולל?

חידוש סלון מעור נושא בתוכו מרכיבים שונים. מרכיבים אלו משתנים מסלון לסלון. בין הנושאים העיקריים בנושא חידוש סלון מעור: ניפוח מושבים שוקעים, תפירת תפרים פרומים, צביעת העור, תיקון קרעים וסדקים, מילוי וניפוח משענות גב.

ניקוי ספות עור מקצועי זה קלינטק :

שלא בדומה לניקוי ספות בד, ניקוי ספות עור דורש מומחיות הרבה יותר גדולה. למרות שניקוי ספות מעור נראה די פשוט לעין, קל מאוד לעשות נזק בלתי הפיך ויביא להוצאות לא בטלות על מנת לתקן את הבעיה. חברת קלינטק מוסמכים לניקוי ותיקון מעור ממדינות מובילות בעולם כמו : איטליה, ארה"ב , ספרד ואנגליה. יש לנו תעודות הסמכה ויקנו לך שקט נפשי וכספי על מנת לשמור על רכושך שהשקעת בו כסף רב. 

ניקוי ספות עור - ניקוי ספות עור לבן

בין לקוחותינו:

טיפים לתיקון ספות

טיפים לתיקון ספות

השימוש במכונה לניקוי ריפודים יכול להיות מגוון במיוחד, וזוהי הסיבה שהיא הפכה להיות בשנים האחרונות מוצר בסיסי בכל בית. האפשרות לנקות עם המכונה את הריפודים ברכב ובמקביל גם לנקות את הספות הפך אותה להיות מאוד פופולארית. אך האם אתם יודעים לבחור את המכונה שמתאימה לכם?

קרא עוד »
מהדק סיכות

תיקון ספות עור תל אביב

תיקון ספות עור תל אביב והסביבה זו המומחיות שלנו. התיקון נעשה בבית מבלי להוציא את הספה מהבית. במהלך תיקון ספות עור תל אביב מתקנים מושבים שוקעים, קפיצים או חגורות רפויות, תיקון תפרים פרומים ועוד. מה שנותר זה רק לשלוח אלינו כמה תמונות ומכאן הדרך לקבלת הצעת מחיר מדויקת קצרה ביותר.

קרא עוד »
תיקון ספות עור איש מקצוע

תיקון ספות עור

תיקון ספות עור כולל בתוכו צביעת סלונים מעור, תיקון שפשופים ושריטות מציפורני חתולים, תיקון מושבים שוקעים, שלח לנו שלוש תמונות ונשלח לך הצעת מחיר מדוייקת.

קרא עוד »
עבודת יד

תיקון ספות עור מחירים

על מנת ללמוד על תיקון ספות עור מחירים יש לשלוח אלינו תמונות של הספות. בתחתית הדף ישנו צור קשר שניתן לצרף שלוש תמונות. אנו ניתן לכם הצעה מדויקת לתיקון הספות. בנוסף אפשר ליצור אלינו קשר דרך הווטסאפ, נא לצרף תמונה אחת מקרוב ותמונה אחת מרחוק הממחישה את הפריט הדורש תיקון, תוך כדי המחשה מה צריך לתקן. 

קרא עוד »
תיקון ספות עור ראשון לציון

תיקון ספות עור ראשון לציון

ראשון לציון מכילה בתוכה נציגים של יצרני ויבואני ספות מכל העולם כמעט. אנו בחברת קלינטק עוסקים בתחום תיקון ספות עור בראשון לציון משנת 1999. משרדנו ממוקמים בא.ת החדש של ראשון לציון, לכן אנו קרובים ללקוחתנו מראשון לציון. אנו מתקנים שבר בספות עור, צביעת סלון מעור, תיקון קרע ושפשופים בעור. צרו אתנו קשר בצור קשר בתחתית העמוד ושלחו אלינו שלוש תמונות, ניתן לכם הצעת מחיר מדויקת לתיקון ספות עור בראשון לציון. 

קרא עוד »
ספה אחרי טיפול מקצועי

תיקון ספות עור בירושלים

ירושלים היא עיר עתיקה עם היסטוריה רבת שנים בעיצוב סלונים ומערכות ישיבה. אנו, חברת קלינטק, עושים תיקון ספות עור בירושלים כחלק מהשירותים שלנו. השירות של קלינטק ארצי, על ידי שליחת כמה תמונות מתוך הצור קשר בתחתית הדף נשמח לתת לכם הצעת מחיר מדויקת לתיקון ספות עור שלכם.   תיקון ספות עור בירושלים כולל צביעת סלונים מעור, תיקון שריטות, בעור, תיקון שפשופים בעור, תיקון קרעים וחתכים בספת העור.

קרא עוד »
רוצים שנחזור אליכם ?
תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן