חידוש מושבי עור ברכב

חידוש מושבי רכב בקלינטק זו התמחות. כי המילה חידוש כוללת בתוכה הרבה גורמים. זה יכול להיות חידוש מושבי הבד בניקוי, חיטוי ובישום, חידוש וצביעת מושב

תעודות הסמכה לניקוי ריפדים לרכב:

ניקוי ריפודים לרכב - ריפודי בד

חידוש מושבי עור לרכב

ניקוי ריפודים לרכב- איך זה עובד?

אז ככה, רב הלכלוך בסביבת הרכב הוא על בסיס חלבוני. כלומר, לכלוך שנובע ממקורות של אוכל, שתייה, זיעה ושומן גוף. לכן, על מנת לפרק את הלכלוך על בסיס זה אנו עובדים בתהליך ניקוי ריפודים לרכב עם חומרים אנזימים שמפרקים את החלבון וכך הניקוי שמתקבל הוא יסודי יותר. אנו מרססים על הבד חומר אנזימי, מברישים את הבד עם מברשת עדינה מתאימה לבד ולבסוף שוטפים את הבד במים נקיים. זמן הייבוש המוחלט אורך כ- 5 שעות . 

הגה לפני ואחרי צבע

חידוש הגה של רכב

חידוש הגה של רכב מתבצע בקלינטק. אנו יודעים להסיר את השומן ידיים שמצטבר על הגה העור ולצבוע אותו מחדש, חידוש הגה של רכב אפשר לבצע על כל סוג הגה מעור.

קרא עוד »
נטרול ריחות רעים ברכב

נטרול ריחות רעים ברכב

בקלינטק יודעים איך מנקים ריח רע באוטו, ניטרון ריחות רעים ברכב נעשה בשיטה מיוחדת מארה”ב, ריח רע באוטו יכול לנבוע מסיגריות, עובש או סתם שתן של כלבים. איך מנקים ריח של שתן?

קרא עוד »
חידוש מושבי עור ברכב

חידוש מושבי עור ברכב

חידוש מושבי עור ברכב כולל בתוכו ניקוי המושבים, צביעת מושבים מעור, תיקון שריטות ושפשופים על מושבי עור ברכב. תהליך חידוש מושבים ברכב מתבצע בסדנת עבודה שלנו בראשון לציון

קרא עוד »
דיטיילינג לרכב

דיטיילינג לרכב

דיטיילינג לרכב כולל בתוכו מגוון רחב של דברים. בקלינטק עושים דיטיילינג פנימי לרכב. זה כולל ניקוי, חיטוי ובישום כל החלק הפנימי הכולל: מושבים, שטיחים, גג, דלתות.

קרא עוד »
ניקוי ריפודים לרכב בצורה מקצועית

ניקוי ריפודים לרכב פרטי

ניקוי ריפודים לרכב מתבצע גם אצלנו בראשון ציון וגם אנו באים אליך עד הבית. אנו עושים ניקוי ריפודים לרכב מכל הסוגים. ניקוי ריפודי בד וניקוי ריפודי עור.

קרא עוד »