חומר לניקוי ריפודים עשה זאת בעצמך פרוטאין ספוטר

פרוטאין ספוטר - חומר לניקוי ריפודים הטוב בעולם

חומר לניקוי ריפודים קל לשימוש - עשה זאת בעצמך

חומר לניקוי ריפודים - איך זה עובד?

על הריפודים שלנו מצטברים סוגי לכלוך שונים . בין היתר סוג לכלוך עקרי הוא בנוי על בסיס פרוטאני, חלבוני כמו : זיעה, שומן גוף וכתמי אוכל המכילים גם הם חלבונים שונים. על מנת לנקות סוג לכלוך זה צריך חומר ליקוי ריפוד ספציפי שמתאים במיוחד לזה, וזה הפרוטאין ספוטר. צפייה בשני הסרטונים בדף זה יראה לך צעד אחר צעד כיצד להסיר ולנקות כמעט כל סוג של ריפוד. חומר לניקוי ריפודים מתאים לבדים סנטתיים בעיקר ופחות מתאים על בדים העשויים מכותנה או פשתן.

ראוי לציין שניתן לנקות כתמים עם פרוטאין ספוטר לא רק על ספות. כל סוג של ריפוד כמו :  מיטות, כסאות פינת אוכל, מושבי רכב מבד, הסרת כתמים משטיחים סנטטיים ושטיחים מצמר. חשוב לבדוק שהכתמים על בסיס חלבוני. 

חומר לניקוי ריפודים - כיצד ליישם הלכה למעשה

שלב ראשון – יש לשאוב את הספה באמצעות שואב אבק רגילץ רצוי לשאוב את ההלכלוךהמוצק כמו: אבק, שערות, וכל לכלוך מוצק אחר. 

שלב שני – יש לכוון את ראש המרסס להתזה בצורת ענן, טל, כמו שמרססים על חלונות או עציצים. אין לרסס חומר לניקוי ריפודים, פרוטאין ספוטר, בזרם אחיד על מנת לא ליצור סימן כתם על הבד. 

שלב שלישי – לאחר ריסוס החומר על הבד, יש להבריש את הלכלוך שעך הבד באמצעות מברשת המתאימה לבדי ריפוד. 

שלב רביעי – יש להרטיב מגבת במים נקיים, שלא יהיה טוב מידי, ולאט לאט לנגב את הלכלוך מעל גבי הבד. יש לבדוק שהלכלוך עובר אל תוך הבד. זה סימן עבורינו שהלכלוך מתנקה מהבד.

אם רוצים להשלים את המלאכה עד הסוף, כדאי לרסס חומר דוחה כתמים על הבד לאחר הניקוי, כך הבד יהיה מוגן בפני כתמים על בסיס מים וכתמים על בסיס שמן. בהצלחה!

איך מנקים ספה מבד - חומר לניקוי ריפודים

איך בוחרים מברשת מברשת לניקוי ריפודים?

המברשת שתבחרו לעבודת ניקוי הכתמים צריכה להיות מותאמת להברשת בדי ריפוד. מברשת לניקוי בד צריכה להיות מסיב ניילון גמיש, לא גס, עם אחיזה מעץ או מפלסטיק. אפשר לרכוש באתר שלנו מברשת המתאימה בדיוק לניקוי ריפודים. ניתן להשתמש במברשת זו בכל פעם כשבאים לנקות ריפוד ושטיחים, המברשת היא רב פעמים ובאיכות גבוהה. 

מברשת לניקוי ריפוד בד

חומר לניקוי ריפודים - מוצרים משלימים

איזה סוגי לכלוך קיימים בתוך הספה? איך לעבוד עם חומר לניקוי ריפודים

על מנת לעבוד נכון עם חומר לניקוי ספות עשה זאת בעצמך, כדאי לדעת את סוגי הלכלוך הקיימים בספה. כל סוג של לכלוך מטופל על פי שיטת הניקוי משלו. אנו נסביר לך כאן את סוגי הלכלוך ותוכל לעשות ניקוי ספות בעצמך.

 1. לכלוך מוצק – זה סוג לכלוך שאינו מתפרק במים. חול, שערות, אבק וכל סוג לכלוך מוצק אחר שאינו מסיס במים. סוג הטיפול : שאיבה יבשה באמצעות שואב אבק רגיל אחת לכמה שבועות . 
 2. כתמים נקודתיים : אלו הם אותם הכתמים שישנם על הספה כתוצאה מאוכל, שתיה וסוגי כתמים אחרים כמו : שתן, סליים, דבק, טושים ודיו. מאחר ורב הלכלוך על הספות מקורם מן החי והצומח, על בסיס חלבוני, פרוטאני, נעבוד באמצעות חומר לניקוי ספות, פרוטאין ספוטר בדיוק כמו בדף זה. פרוטאין ספוטר כשמו כן הוא. מסיר כתמי פרוטאין, כתמי חלבון. על מנת להצליח במשימה, מומלץ לצפות בסרטון בראש הדף. בסרטון זה, אנו מציגים שלב אחר שלב כיצד לעבוד עם מסיר הכתמים, פרוטאין ספוטר. 
 3. לכלוך כללי : סוג זה של לכלוך מצטבר יחד עם הזמן, יחד עם השימוש בספות. מקור הלכלוך לרב מזיעה ושמן גוף. ניתן לזהות את סוג הלכלוך הזה בקלות, זה נראה כמו עננות אפורה על אזורים עם המגע הישיר של הגוף. באופן כללי, זמן ממוצע לניקוי חוזר של ספות הוא אחת לשנתיים. כל שנתיים כדאי לעשות ניקוי ספות באמצעות חברת ניקוי מקצועית. בתהליך הניקוי ישטף הסלון עם חומרי ניקוי נכונים ויכינו את הספה לסיבוב נוסף של שנתיים עם ספות נקיות. כאשר אתם בוחרים את חברת הניקיון שלכם חשוב לוודא שהחברה עובדת עם חומרים המאושרים על ידי מכון התקנים. חומר שאינו מאושר יכול להשאיר שאריות סבון ולהקשות את הבד לאחר הייבוש. 
ניקוי ספות עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו חברות שעובדים עם חומר לניקוי ריפודים :

0
  סל הקניות
  סל הקניות ריקחזרה לחנות
  רוצים שנחזור אליכם ?
  תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם