טיפול בחומר דוחה כתמים על ריפודים מבד

לחומר שעושה טיפול בחומר דוחה כתמים על ריפודים מבד ישנו תכונות של יונים חיוביים ולבד יש תכונות של יונים שליליים. כך שנצר קשר של מבנטיות בין החומר לבד שאינו מאפשר לנוזל להיקלט פנימה. תוצאה זו גורמת לבד להיות בלתי חדירה לרוב הכתמים שאנו מכירים.

חומר דוחה כתמים - איך זה מתבצע בפועל ?

 • מדובר בריסוס של החומר דוחה כתמים מיד לאחר סיום שלב ניקוי הספות, כאשר המערכת לחה. זמן ייבוש החומר מספר  שעות במצב טבעי. ניתן לבצע טיפול דוחה כתמים  במיוחד למערכות חדשות עם גוון בהיר(לבן,קרם) על מנת לשמר את המערכת בפני כתמים לטווח הארוך.
 • לרב אנו נשאלים האם טיפול דוחה כתמים לבדים משפיע על שינוי גוון הבד או ההרגשה של הטקסטורה. והתשובה שלנו היא שאין כל שינוי בהרגשת הבד ולא במראה הטבעי של הבד.
 • טיפול דוחה כתמים לבד מיועד להרחיק כתמים על בסיס מים או שמן כמו: כתמי שוקולד, כתמי שמן תירס, חלב , קורנפלקס, שוקו, מיץ פטל, כתמי אוכל וכו'.
טיפול בחומר דוחה כתמים על ריפודים מבד

חומר דוחה כתמים - למי זה מתאים ?

 • לכל מערכת ישיבה מבד. במיוחד למערכות סלון הנמצאים בסביבה פעילה של ילדים קטנים המלכלכים באוכל ושתייה. ללקוח שמבקש לשמר את המערכת ללא כתמים לטווח הארוך.
 • מאחר והחומר עובד כמגנט עם הבד,כל פעולה היכולה להפר איזון כזה מוריד את הגנה. כלומר,ניקוי יסודי למערכת הסלון, שימוש בסבונים עם בסיסיות גבוהה, באופן כללי החומר עמיד לתקופה של שנה.
תמונה משתנה
0
  סל הקניות
  סל הקניות ריקחזרה לחנות
  רוצים שנחזור אליכם ?
  תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
  דילוג לתוכן