האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי ריפודים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

תעודת הסמכה - ניקוי ספות

ניקוי ספות בד אימפלה או מג'יק

 • בד אימפלה נמכר על ידי יבואן הבדים שכטר, ניתן למצוא אותו ברשתות רהיטים כמו שמרת הזורע בשם אימפלה וברשת ביתילי בשם מג’יקל. הבד מאוד מיוחד בהרכב שלו מעשוי מחומרים סינתטיים כמו פוליאמיד ופוליאסטר, והבטנה התחתית עשויה מכותנה. לכן, בגלל המבנה המיוחד בהרכב הסיבים שלו, הבד הופך קל לניקוי, הסרת כתמים פשוטה.

 • לבד אימפלה יש תכונה שהיא טבועה בתוך הסיב, הסיב מטופל בחומר מיוחד מה שמקנה לו תכונות של בד דוחה כתמים. תכונה זו מונעת מנוזלים לחלחל אל תוך הסיב ולכן הבד דוחה את הכתמים והלכלוך באופן מפליא. ניתן לראות את נציגי המכירות של ביתילי, שמרת הזורע וחנויות רהיטים שונים מציגים תכונות אלו על ידי שפיכת קפה, קולה ושתיה מוגזת אחרת על הבד עצמו בנוכחות הלקוח. בגלל התכונות של הבד הכתמים לא נתפסים על הבד.

איך מנקים ספות בד אימפלה

 • בכל זאת כמו כל דבר הנמצא בשימוש יומיומי, חייב לקבל טיפול תקופתי. אז ראשית נבין מהן סוגי הלכלוך שישנם בספות שלנו בבית:

  לכלוך מוצק שאינו מתפרק במים – זהו לכלוך כמו חול, אבק, שערות, וכל לכלוך מוצק אחר שאינו יתפרק בשטיפה.

  הפתרון – פשוט. לשאוב בשואב אבק ביתי אחת לשבוע את הספה. בד אימפלה נשאב בקלות וחוזר למראה רענן ויפה.

  כתמים נקודתיים – אז נכון שאמרנו שבד אימפלה או מג’יק דוחה כתמים, אך יחד עם הזמן בכל זאת מצטברים כתמים שאם לא מתייחסים אליהם בזמן הם עדיין על הספה.

  פתרון – בשביל זה יש חומר לניקוי ספות בד שבעזרתו ניתן להסיר כתמים על בסיס חלבון. אלו רב הכתמים שנמצאים על הבד. כתמי אוכל ושתיה, כתמי זיעה, כתמי שומן גוף. בעזרת הפרוטאין ספוטר כל הכתמים האלו ירדו כלא היו.

ניקוי ספות מקצועי

לכלוך שומני מצטבר – יחד עם הזמן, תוך כדי השימוש, מצטברים בתוך הבד סוגי לכלוך שמקורם בשמנים. זיעה באזור הראש ובמסעדי הידיים, שומן גוף באזור המושבי הישיבה, לכלוך הנראה כעננות אפורה המקנה לבד אימפלה מראה עכור ולא יפה. יש לנקות את הספות מבד אחת לשנתיים.

פתרון – בשלב זה בוחרים חברת ניקוי ספות מקצועי. זה אומר שיש להם את הידע, הסמכות ללימודים, המלצות מאת היצרנים של הרהיט. הניקוי מתבצע באמצעות חומרי ניקוי על בסיס אנזימי המפרקים את הלכלוך השומני בקלות וביעילות. מומלץ לא לנקות את הספה בהברשה באמצעות מברשת על מנת לא לפגוע בקטיפתיות העדינה של בד אימפלה.

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

מנקה ספות

מנקה ספות

מנקה ספות מקצועי הוא אחד אשר מחזיק מאחוריו קהל לקוחות נאמן אשר מלווה אותו לאורך השנים. כל אותם החברות או אנשי המקצוע אשר מורידים את המחיר על מנת למשוך לקוחות חדשים עושים זאת עקב מצוקה כזאת או אחרת. עליכם לקחת בחשבון כי הורדה דרסטית של המחיר עשויה לגרום לכך שתפנו אל איש מקצוע ללא ניסיון אשר יכול להסב נזק למערכת הישיבה או לריפוד שאותו הוא אמור לנקות. לכן אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כאשר זה מגיע לניקוי הספה או הריפוד שלכם!

קרא עוד »
ניקוי ספות במבצע

ניקוי ספות במבצע

עם ניסיון אסור להתווכח, ואנו בחברת קלינטק מספקים שירות של ניקיון ספות לאנשים פרטיים ולמוסדות שונים כבר שנים רבות. אנו החברה היחידה אשר מחזיקה תעודת הסמכה מטעם האיגוד האמריקאי המתמחה בניקוי ותיקון ספות. כך שאם אתם רוצים להרגיש שאתם נמצאים בידיים המקצועיות ביותר, זה הזמן שלכם לפנות אלינו על מנת לקבל ניקוי ספות במבצע שישאיר אתכם פעורי פה. מהיום כל לקוח חדש אשר מגיע אלינו יוכל ליהנות ממחירים שוברי שוק, כל זמן על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מכם לנקות את הספה בדירה או במשרד.

קרא עוד »
ניקוי ספות - איך מורידים כתם שמן

איך מורידים כתם שמן

לרוב אנו נשאלים איך מורידים כתם שמן מריפודי בד. על מנת לענות על שאלה זו אנו חייבים לחלק את מקורות השמן לשתי קבוצות ראשיות. שמן ממקור טבעי כמו: מהצומח או מן החי,ושמן שמקורו סינתטי מן הנפט כמו: שמן מנוע, גריז, שמנים רבים אחרים המופקים מן הנפט. 

קרא עוד »
סלונים - תיקון ספות עור בירושלים

סלונים

התלכלכה לכם הספה? נשפך מיץ? הילד צייר עליה עם טוש? תנשמו עמוק ותירגעו – יש מה לעשות. הוראות פשוטות  לניקוי סלונים במצבי חירום. כל הוראות הניקיון נכונות בתנאי שיש התאמה בינן לבין הוראות היצרן או לפחות שאין ביניהן סתירה. תמיד יש לפעול לפי הוראות היצרן כדי לא להגדיל את הנזק.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד טיפים - מכונת ניקוי ספות

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל”אחר כך” או “יותר מאוחר” רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »