האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי ספות בד דוחה כתמים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

ניקוי ספות בד דוחה כתמים - תעודות הסמכה

בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים וסוגי הכתמים

סוגי הכתמים היכולים להידחות על ידי בד דוחה כתמים משתנה לפי מקורות הכתמים. כתמים על בסיס מים וכתמים על בסיס שמן לא ייספגו אל תוך סיב בבד דוחה כתמים. אבל, לחלופין, כתמים עם חומציות גבוהה כמו הפרשות גוף: שתן, דם, צואה וקיא הם קטלניים ועלולים לייצר כתם קבוע במידה והכתם לא יטופל צמוד למקרה השפיכה. 

מהו בד דוחה כתמים?

בד דוחה כתמים מתחיל את דרכו בתהליך הייצור. על מנת להבין את עניין דוחה כתמים, עלינו לרדת עד לרמת הסיב הבודד מתחת למיקרוסקופ. מתחת לעין המיקרוסקופ נראה על גבי הסיב אזורים חלולים. חומר דוחה הכתמים בעל מטען חשמלי חיובי והאזור הריק בסיב בעל מטען חשמלי שלילי נצמדים אחד לשני. 

ואז כאשר נוזל הנשפך על גבי הבד אינו מצליח לחדור אל תוך הסיב וליצור כתם. לבד כזה אנו אומרים בד דוחה כתמים. אנו נשאלים לרב את אותן שאלות ל דוחה כתמים:

  • האם מרגישים במגע את שכבת דוחה הכתמים? לא. אין שום תחושה שונה מאשר תחושת הטקסטורה של הבד.
  • האם דוחה כתמים מתקלף מעצמו?לא. אבל אכן יש צורך לחדש את הטיפול אחת לכמה שנים או מיד לאחר ניקוי הספות.

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

בין לקוחותינו:

ניקוי ספות - איך מורידים כתם שמן

איך מורידים כתם שמן

לרוב אנו נשאלים איך מורידים כתם שמן מריפודי בד. על מנת לענות על שאלה זו אנו חייבים לחלק את מקורות השמן לשתי קבוצות ראשיות. שמן ממקור טבעי כמו: מהצומח או מן החי,ושמן שמקורו סינתטי מן הנפט כמו: שמן מנוע, גריז, שמנים רבים אחרים המופקים מן הנפט. 

קרא עוד »
סלונים - תיקון ספות עור בירושלים

סלונים

התלכלכה לכם הספה? נשפך מיץ? הילד צייר עליה עם טוש? תנשמו עמוק ותירגעו – יש מה לעשות. הוראות פשוטות  לניקוי סלונים במצבי חירום. כל הוראות הניקיון נכונות בתנאי שיש התאמה בינן לבין הוראות היצרן או לפחות שאין ביניהן סתירה. תמיד יש לפעול לפי הוראות היצרן כדי לא להגדיל את הנזק.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
חומר דוחה מים לבדים

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר נעשה בקלות יחסית על ידי ציוד וחומרי ניקוי מקצועיים של קלינטק. מיקרופייבר הינו חומר דוחה כתמים באופן טבעי ולכן ספה מבד זה מתנקה

קרא עוד »