שאלת איך מנקים ספה מבד ? אנו מלמדים איך לנקות ספה מבד

האם מנקה הספות מבד שתבחר נחשב מומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

שיטת ניקוי ספות מבד קלה ופשוטה. בעקרון יש לרסס, להבריש עם מברשת מתאימה את הלכלוך ולבסוף לנגב את הלכלוך עם מגבת כותנה לבנה. באופן כללי, מומלץ לנקות את הספות שלכם אחת לשנתיים שלוש באמצעות חברת ניקוי מקצועית שבמהלך הניקוי יישטפו את הספות באופן יסודי מכל סוג של לכלוך כמו זיעה, שומן גוף וכתמים . 

 

איך לנקות ספה מבד?

כדאי לדעת שבספה ישנם שלושה סוגי ללכלוך : 

  1. לכלוך על בסיס מוצק – כזה שאינו מתפרק בשטיפה במים. חול, אבק, שערות וכו'. כדאי לשאוב את הספה עם שואב אבק יבש על בסיס שבועי מכל הלכלוך על בסיס זה.
  2. כתמים נקודתיים – אלו הם אותם כתמים שמקורם מאוכל ושתייה על הספה. הדרך היעילה ביותר להיפטר מהכתמים האלו היא על ידי חומר לניקוי ספות בד
  3. לכלוך שמקורו מזיעה ושומן גוף. 

אופן הטיפול מוסבר בסרטונים שמצורפים לדף זה ובפסקה הבאה. 

תעודות הסמכה - איך מנקים ספה מבד

חומר לניקוי ספות בד - איך לנקות ספה מבד - איך מנקים ספה מבד

סוגי הלכלוך הקיימים בספה :

  • סוג לכלוך ראשון – עקרי בספה הינו מוצק, כזה שאינו מפרק במים כמו: חול, אבק, שערות וכו'.

יש לשאוב את הספה בשואב אבק יבש על בסיס שבועי, אחת לשבוע.

  • סוג לכלוך שני –  הינם הכתמים הנקודתיים בספה מבד. לכלוך זה בעיקרו מקורו מחלבונים כמו:כתמי אוכל, כתמי שתיה, וכתמי זיעה ושומן גוף.

יש לנקות את הלכלוך מסוג זה עם תכשיר רב עצמתי, פרוטאין ספוטר, מסיר חלבונים. חומר לניקוי ספות בד זה יסיר ביעילות את כל הכתמים על בסיס חלבון מבלי לעשות נזק לספה.

  • סוג לכלוך שלישי – זהו הלכלוך המצטבר בספה משימוש יומיומי. בעקרון רוב הלכלוך הינו על בסיס חלבוני: זיעה, ששומן גוף + פיח מהאוויר וכו'. כדאי לנקות את הספות מבד אחד לשנתיים. באמצעות חברת ניקוי ספות מקצועית יהיה ניתן להחזיר הספות למצבן המקורי, הנוצץ והרענן. הניקוי יתבצע באמצעות דטרגנטים על בסיס אנזימי ויפרק את אותם הלכלוכים שמצטברים על הספה במשך שנים. 

מוצרים לניקוי ספות בד - עשה זאת בעצמך

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל"אחר כך" או "יותר מאוחר" רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »
חומר דוחה מים לבדים

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר

ניקוי ספות בד מיקרופייבר נעשה בקלות יחסית על ידי ציוד וחומרי ניקוי מקצועיים של קלינטק. מיקרופייבר הינו חומר דוחה כתמים באופן טבעי ולכן ספה מבד זה מתנקה

קרא עוד »
ניקוי ספות ברמת השרון

ניקוי ספות ברמת השרון

בתהליך ניקוי ספות ברמת השרון אנו מנקים את כל סוגי הבדים. בין היתר בדים מסוג אימפלה, אלקנטרה, בדים העשויים בכותנה, פישתן, משי ובדים רגישים אחרים. ישנה חשיבות רבה לבחירת חומרי הניקוי המתאימים לסוג הבד. 

קרא עוד »
ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה

ניקוי ספות בד אימפלה הינה התמחות של חברת קלינטק. בד אימפלה משווק על ידי חברת שכטר שבתל אביב ואנו המומלצים על ידה לניקוי בד זה. דרוש ציוד מיוחד לניקוי בד אימפלה שלא עושה נזק לבד. לקבלת הצעת מחיר צלצלו.

קרא עוד »

בין לקוחותינו: