האם בעל מקצוע שיבצע ניקוי מזרונים שתבחר נחשב כמומחה? דרוש ואחריות לפני הזמנת השירות!

איך מנקים מזרון

איך מנקים מזרון - סוגי לכלוך על המזרון

אנו נשאלים לא אחת איך מנקים מזרון. והנה במאמר הזה אנסה להסביר את התהליך ואת השלבים של ניקוי מזרון . ראשית על מנת להבין איך מנקים מזרון יש להבין את כל מרכיבי וסוגי הלכלוך הקיימים על המזרון. אם נסתכל מקרוב ונמיין את סוגי הלכלוך נמצא בגדול שלושה סוגים עיקריים : 

  1. לכלוך מוצק: זה סוג לכלוך שאינו מתפרק במים. לכלוך זה בנוי מחול, אבק, שערות ותאי עור מתים. 
  2. כתמים נקודתיים: אלו הם אותם כתמים המצטברים על המזרון במשך הזמן תוך כדי השימוש . כתמים כמו : שתן, דם, והפרשות גוף אחרות. 
  3. לכלוך כללי : זהו סוג לכלוך המצטבר על המזרון תוך כדי השימוש שלו. סוג לכלוך כמו זיעה, שומן גוף ונראה כצבע אפור על הרקע של המזרון. 

איך מנקים מזרון - תהליך הניקוי

תהליך הניקוי של המזרון כולל שלושה שלבים עקריים. איך מנקים מזרון בבית הלקוח? הכל נעשה במקום על המיטה עצמה. להלן השלבים שהמזרון עובר על מנת לנקות אותו באופן מוחלט מכל סוג של לכלוך : 

  1. פיזור חומר מרכך לכלוך : כאן אנו מרכיבים ממיסים מיוחדים על בסיס אנזימי בתוספת סולבנטים לפירוק לכלוך של גריז , אספלט, פיח וכו’. האנזים מפרק לכלוך על בסיס חלבוני כמו: זיעה , שומן גוף, מטפל בכתמים של הדם. מוסיפים לחומר הניקוי מנטרל ריחות וחומר חיטוי. 
  2. פעולת הברשה עדינה : באמצעות ההברשה מפרקים את הלכלוך ומאפשרים לו להמתין עד לשטיפתו המוחלטת בשלב הבא. 
  3. שטיפת המזרון : השטיפה נעשיתבאמצעות מכונת הזרקה וינקה העובדת במים פושרים. מוסיפים למים בשלב זה חומר מיוחד המטפל בכל כתמי ההשחמה שנוצרו מהשתן. 

יש להמתין כ- 8 שעות עד לייבושו המוחלט של המזרון לפני השימוש החוזר.

ניקוי מזרון זוגי - ניקוי מזרונים - איך מנקים מזרון

מוצרים לניקוי מזרונים - איך מנקים מזרון

בין לקוחותינו:

מנקה ספות

מנקה ספות

מנקה ספות מקצועי הוא אחד אשר מחזיק מאחוריו קהל לקוחות נאמן אשר מלווה אותו לאורך השנים. כל אותם החברות או אנשי המקצוע אשר מורידים את המחיר על מנת למשוך לקוחות חדשים עושים זאת עקב מצוקה כזאת או אחרת. עליכם לקחת בחשבון כי הורדה דרסטית של המחיר עשויה לגרום לכך שתפנו אל איש מקצוע ללא ניסיון אשר יכול להסב נזק למערכת הישיבה או לריפוד שאותו הוא אמור לנקות. לכן אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כאשר זה מגיע לניקוי הספה או הריפוד שלכם!

קרא עוד »
ניקוי ספות במבצע

ניקוי ספות במבצע

עם ניסיון אסור להתווכח, ואנו בחברת קלינטק מספקים שירות של ניקיון ספות לאנשים פרטיים ולמוסדות שונים כבר שנים רבות. אנו החברה היחידה אשר מחזיקה תעודת הסמכה מטעם האיגוד האמריקאי המתמחה בניקוי ותיקון ספות. כך שאם אתם רוצים להרגיש שאתם נמצאים בידיים המקצועיות ביותר, זה הזמן שלכם לפנות אלינו על מנת לקבל ניקוי ספות במבצע שישאיר אתכם פעורי פה. מהיום כל לקוח חדש אשר מגיע אלינו יוכל ליהנות ממחירים שוברי שוק, כל זמן על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מכם לנקות את הספה בדירה או במשרד.

קרא עוד »
ניקוי ספות - איך מורידים כתם שמן

איך מורידים כתם שמן

לרוב אנו נשאלים איך מורידים כתם שמן מריפודי בד. על מנת לענות על שאלה זו אנו חייבים לחלק את מקורות השמן לשתי קבוצות ראשיות. שמן ממקור טבעי כמו: מהצומח או מן החי,ושמן שמקורו סינתטי מן הנפט כמו: שמן מנוע, גריז, שמנים רבים אחרים המופקים מן הנפט. 

קרא עוד »
סלונים - תיקון ספות עור בירושלים

סלונים

התלכלכה לכם הספה? נשפך מיץ? הילד צייר עליה עם טוש? תנשמו עמוק ותירגעו – יש מה לעשות. הוראות פשוטות  לניקוי סלונים במצבי חירום. כל הוראות הניקיון נכונות בתנאי שיש התאמה בינן לבין הוראות היצרן או לפחות שאין ביניהן סתירה. תמיד יש לפעול לפי הוראות היצרן כדי לא להגדיל את הנזק.

קרא עוד »
ניקוי ספות בד טיפים - מכונת ניקוי ספות

ניקוי ספות בד טיפים

ניקוי ספות בד טיפים טובים עוזרים בניקוי כתמים נקודתיים וניקוי ספות בכלל. אבל ניקוי ספות  הוא מקצוע לכל דבר ונדרשת בו רמת מקצועיות גבוהה כדי להצליח לנקות את הספה

קרא עוד »
ניקוי ספות בשוהם

ניקוי ספות בשוהם

ניקוי שרק חברה מקצועית של ניקוי ספות בשוהם, אם גם אם אתם מקפידים על ניקוי הספה שלכם באופן קבוע אחת לשבוע בעזרת שואב אבק ומנקה כל כתם מיד שאתם מבחינים בו ?

קרא עוד »
ניקוי ספות בסביון

ניקוי ספות בסביון

העולם מתחלק לשניים: אלה שדוחים למחר כל מה שאפשר ואלה שיעשו זאת היום. כאשר מדברים על ניקוי ספות בסביון היתרון מוענק באופן חד משמעי למי שדואג לניקוי מיידי ולא דוחה אותו. דחיית הניקוי ל”אחר כך” או “יותר מאוחר” רק גורמת לכתם להיספג טוב יותר בתוך הבד ולעבודת הניקוי להיות קשה יותר.

קרא עוד »

ניקוי ספות בד דוחה כתמים

בד דוחה כתמים הופך להיות פרקטי ביותר בשימוש היומיומי. קלינטק עושים ניקוי ספות בד דוחה כתמים בבית הלקוח ובהמלצות של היבואני הבד הגדולים של ישראל.

קרא עוד »