איך להפוך למקצוען במקצוע ניקוי ספות ושטיחים

כל הכלים הדרושים להפוך אותך לבעל מקצוע אמיתי בניקוי ספות ושטיחים

לפני שמתחילים! לכל מי שעתיד להיכנס ולעסוק בתחום ניקוי ספות ושטיחים, אני מלמד ומורה דרך על פי העקרונות שאני למדתי ממורים שהיו לי בדרך. אני מכוון, שכל מי שיעבור תחת ההדרכה שלי, יגדל להיות בעל מקצוע הגאה בעיסוקו, שיפרנס את בני משפחתו בכבוד ויהיה משרת זולת בכישורים שירכוש אצלי. לכן, הסרטון הראשון שמוצג בדף זה, עוד לפני שניגשים ללמוד את התחום מכיל את כללי הברזל להצלחה בכלל ובתחום זה בפרט. אז אנא, הקדש את מלוא תשומת ליבך למסר שאני מעביר לך וכולי תקווה שתיצמד לכללים אלו לאורך הדרך. בהצלחה!!!

רוצה ללמוד את המקצוע ? חבילת החומרים הדרושים להתחלה
קנה עכשיו את חוברת הקורס שיכין אותך להיות מקצוען

מהו מקצועיות ?

ניתן לתאר את זה כך: אדם שגאה מאוד בעבודתו, ובאופן תדיר נאבק לעשות את עבודתו על הצד הטוב ביותר בלי כל קשר לתמורה. מקצועיות מתפתחת תוך כדי סבלנות ואימון. על ידי פיתוח גישות חיוביות, מיומנויות ויכולות.

תכונות של מקצוען אמיתי

אמינות : כל כך חשוב ללקוחותיך כשאתה מופיע בזמן שקבעת. לעמוד בלוח הזמנים שקבעת. לחזור מיד או בהזדמנות הכי קרובה לטפל בחוסר רצון של הלקוח מהעבודה שלך.

הופעה ייצוגית והיגיינה  אישית

אם אתה רוצה שיראו אותך כמקצוען, אתה חייב להתלבש, להתנהג ולהישמע אחד כזה. בדוק את הופעתך וההיגיינה האישית שלך עכשיו! היום כשאתה מגיע הביתה בדוק מה אתה יכול לשפר בתחומים אלו. בגדי העבודה שאתה לובש חייבים לעבור כביסה וניקוי באופן תדיר. אם לא תלבש בגדים כל יום בגד שלאחר כביסה, הגוף ידיף ריחות לא נעימים של זיעה ושומן גוף.מדי עבודה עם השם שלך או שם החברה או איגוד שאתה שייך אליו יכול לתרום לתדמיתך כמקצוען.

גישה חיובית לחיים

תחשוב חיובי. תהיה חיובי. אפילו שהדברים לא הולכים כמתוכנן. אם תרגיש טוב כלפי עצמך, הרגשה זו מוקרנת לאחרים ומשפיעה עליהם. אם אתה לכך שקמת על הצד ההפוך מהמיטה, תעשה מאמץ תודעתי לחזור חזרה ולקום על רגל ימין מהמיטה, אתה לא תאמין שאכן זה יכול לקרות ותפיק מכך את כל התועלת במשך היום. גישה חיובית לא רק שתעשה אותך אדם טוב יותר אלא גם זה ישפיע על כל מגע שתבוא עם בני אדם באותו היום, נסה אתה זה!

אהיה אחראי

מקצוענים אמתיים תמיד עומדים מאחורי עבודתם ומאחורי מילתם. כאשר אתה מתחייב בעל פה או בכתב, הצמד לזה.

ביטחון עצמי

ידע וניסיון בונים ביטחון עצמי, ומבטיחים לך את היכולת לעשות עבודה טובה. ביטחון עצמי חשוב לבניית הגישה החיובית של עצמך.

תהיה גאה בעבודתך

זה יקנה לך סיפוק אישי שהעבודה נעשית כמו שצריך. כמות ואיכות אינם תמיד הולכים יד ביד. העלות הגבוהה ביותר שיש לנו בתעשייה זו היא זמן. אתה חייב לפתח את האיכות הדרושה, ולהקצות לה את הזמן הדרוש על מנת להשיג עבודה עם שביעות רצון.

אמין והגון

לרב אתה תעבוד ללא פיקוח עליך ועם גישה לאזורים רבים. אתה חייב להיות אמין והגון. למנקה לא הגון תהיה קריירה קצרה בתחום זה ולעולם לא יהיה מקצוען.

איך מנקים ספות מבד

נגן וידאו
איך לנקות ספות בד - שלב אחר שלב
ניקוי ספות בד אימפלה
ניקוי ספות בד - אימפלה לבן
איך לנקות כסאות בד אימפלה לבן

איך מנקים ספות מעור

נגן וידאו
איך מנקים סלון עור לבן
איך מנקים ספות מעור נאפה בהיר
איך מבדילים בין עורות שניתן/לא ניתן לניקוי
סוגי עיבוד עורות בתחום הספות

איך מנקים מזרנים ומושבי רכב

נגן וידאו
איך מנקים מזרן עם בראונינג קורקטור
איך מנקים מזרן עם לייק אמג'יק
איך מנקים מושבי רכב מבד

איך מנקים שטיחים סלוניים בבית הלקוח

נגן וידאו
איך מנקים שטיח סלוני סנטתי בבית הלקוח
איך מנקים שטיח סלוני צמר בבית הלקוח

ציוד וחומרים מקצועיים

רוצים שנחזור אליכם ?
תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן