אודות

אודות

חברת קלינטק נוסדה בשנת 1999 ע"י איציק אוז'לבו במטרה לשרת את הזולת בתחום ניקוי שטיחים וריפודים. איציק אוז'לבו, מנכ"ל ומייסד החברה, בא מרקע ניהולי של שיווק שטיחים ופרקטים לחנויות השטיחים בארץ ומביא איתו ידע רב בזיהוי והבנה בשטיחים סלוניים ושטיחים מקיר לקיר.

על מנת להביא את הקדמה והטכנולוגיה הטובה ביותר ללקוחתנו צברנו ידע רב ושליטה במקורות ייצור החומרים. איציק אוז'לבו בוגר "שנקר", המכללה הגבוהה ללימודי הטקסטיל, ובנוסף אנו נציגים בלעדיים של חברות אמריקאיות המייצרות חומרים וציוד לניקוי שטיחים וריפודים מאז שנת 2004 . שליטה בידע ומקורות הייצור מהווים מנוף גדול לחברתנו בכך שאנו יודעים להביא את המקסימום לבית הלקוחות בצורה הבטוחה ביותר

חברתנו היא לא סתם עוד חברת ניקוי ספות, אנו למעשה מוגדרים כ-"בית חולים לספות". זה אומר שכל מה שהספה צריכה על מנת לשרת את הלקוח נמצא ברשותנו. זה כולל צביעת סלונים מעור, מילוי וניפוח מושבים וכריות גב, תיקון שלדה שבורה, תיקון תפר פרום ואף החלפת ריפוד חדש לסלון.

נציגי קלינטק נבחרים בקפידה רבה ומוכנים להעניק ללקוחותינו שירות עם אדיבות גבוהה, עבודה מקצועית ומוודאים שהלקוח בסוף התהליך מרוצה מהשירות.

איציק אוז'לבו

חזון חברת קלינטק

"קלינטק עוסקת בתחום ניקוי ותיקון מערכות ישיבה מבד ומעור. מטרתנו ליישם שליחותנו ביקום ולשרת את הזולת במצוינות ולספק את צרכיה בתיקון וניקוי הספות, השטיחים והריפודים באופן המקצועי ביותר תוך כדי הובלה בתודעת שירות ויחסי אנוש גבוהים."
אוז'לבו איציק
מנכ"ל
0
    סל הקניות
    סל הקניות ריקחזרה לחנות
    רוצים שנחזור אליכם ?
    תשאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם