דף הבית >> רכישת חומרים לניקוי ספות | נקה בעצמך >> ציוד וחומרים לניקוי שטיחים וריפודים >> ידיות לניקוי ריפודים >> Caddy Clean
 
שם המוצר: Caddy Clean
מחיר המוצר:1,950.00 
דמי משלוח: 35.00 
זמן אספקה (מסירה ידנית-שליח עד הבית): 5 ימי עסקים
יצרן:   
 כמות:  
Caddy Clean
מכונה חשמלית להברשת ריפודים


קאדי קלין היא כל מה שמנקה ספות מקצועי זקוק על מנת להקל על עבודתו במשך היום. הקאדי קלין מנקה כל כמעט כל סוגי הריפוד. ריפוד מסוג בד, כמו כותנה, פשתן, ריפוד סינטתי כמו אימפלה, אלקנטרה, קלינטקס, ועוד. 


 

מכונת הברשה חשמלית לניקוי כל סוגי הבדים


המכונה באה עם שתי מברשות המתאימות לבד, 2 יחידות פדים להברקת ספות מעור, מטען לטעינת הסוללה, סוללת ניקל קדמיום נטענת עם אבזם חיבור לחגורה. 

 

מוצרים דומים:

ידית לניקוי ריפודים עם שקופה ראש פלסטיק 3.5 אינץ', אינו מתאים לעבודה עם חימום
ידית 3.5 אינץ' רוחב, תוצרת ארה"ב PMF, חלון שקוף מפלסטיק. אינו מתאים לעבודה עם מכונות עם חימום. שסתום איכותי מנחושת העומד בלחץ משאבה של 500psi.
640.00
 
ידית מקצועית לניקוי ריפודים עם הזרקה פנימית ממתכת עומד בלחץ של 500psi ברוחב 4.5 אינץ'
ידית מקצועית ממתכת לניקוי ריפודים ברחב 4.5 אינץ', דיזת התזה פנימית, שסתום איכותי מנחושת העומד בלחץ של 500psi. למקצוענים בלבד.
1,100.00
 
ידית לניקוי וילונות רוחב 4 אינץ' שסתום עומד בלחץ עד 500psi מנחושת
ידית מקצועית לניקוי וילונות עם רשת המונע כניסת בד בד לתוך הידית. רוחב 4 אינץ' ויכולת לעבודה עם הזרקה עד ל-500psi. שסתום איכותי מנחושת. תוצרת PMF ארה"ב.
1,090.00
 
ידית מקצועית PMF, לניקוי ריפודים איזי גריפ, 4.5 אינץ' רוחב, עם חלונית
ידית מקצועית תוצרת PMF ארה"ב, דיזה פנימית, הזרקה והיניקה פנימי, אין הרטבת הרצפה, מגיע עם חלונית המראה את הלכלוך העובר. עשויה ממתכת איכותית. למקצוענים בלבד!
1,200.00