ניקוי עור - חתכיםתיקון קרעניקוי עור - קרעיםתפירת פרמים.ניקוי עור - חוריםתיקון חורים.
ניקוי עור - צבעתיקון שחיקת צבע.ניקוי עור - דיוהסרת כתמי דיו וטושים.ניקוי עור - שריטותתיקון שריטות.
ניקוי עור - שפשופיםתיקון שפשופים.ניקוי עור - שחזור הקשחת מושביםניקוי עור - פיצוצי צבעתיקון פיצוצי צבע בעור.
ניקוי עור - כתמיםהסרת כתמים.(כתמי עיתון/ג'ינס)

חברת קלינ-טק מתמחה במתן שירותי תיקון ספות עור וניקוי מקצועי למערכות ישיבה מעור, מושבי רכב מעור ועוד. השירות כולל :
מילוי כריות ספה 

חידוש ספות עור או תיקון ספות עור

סלון עור נחשב לפריט יפה ולתכשיט לבית ולסלון. אם אתם אוהבים חפץ מסוים סביר להניח שתשתמשו בו הרבה וכאשר אתם מבלים הרבה זמן בסלון על ספות העור, סביר להניח שיקרו תקלות שונות. החל משפיכת נוזלים, קשקושי עט ובלאי של הספה משימוש תדיר בה.

ספת עור היא מצרך יקר שלא כדאי לוותר עליו מהר, לכן כשאתם מחפשים חברה לתיקון ספות עור כדי  להכיר את השירות והניסיון  של קלינטק, אנחנו כבר שנים עוסקים בתחום כך שאתם ביידים טובים, לנו יש את הנסיון הוותיק, את החומרים הכי טובים בשוק אשר ייצרו במיוחד בשבילנו עם הדרישות הכי קפדניות שיש!

סוגי תיקון ספות עור

בעזרת הכלים הנכונים והידע על עולם העור ניתן היום לבצע תיקון ספות עור ללא בעיה. תפרים אשר נפרמו, שבר במבנה וספוג שוקע הם תיקונים שניתן לטפל בהם בקלות באמצעות מילוי ותפירה של הספות. תיקון שריטות על העור וקילוף העור מהספה הוא תהליך עדין הדורש ידע בעמידות העור. 

ניתן לבצע הורדת כתמים. ישנם סוגים שונים של כתמים, כתמי מים, כתמי צבע מדיו וכתמי אוכל ועוד. להסרת הכתמים בצורה יעילה כדאי קודם כל לזהות את סוג העור של הספה, ולזהות את מקור הכתם. ניתן לנקות כתמים מסוימים מספת עור לבד, באמצעות ספיגת הנוזלים קודם כל, אם יש כאלו, ולאחר מכן על ידי מגבת כותנה לבנה הטבולה במים פושרים וחומר ניקוי המותאם לספה. אם זה לא עוזר, כדאי לפנות לחברה מקצועית. פיצוצי צבע בעור, שחיקת צבע העור וסימני שפשופים ניתן להוריד ולתקן באמצעות צביעה מחדש של ספה בלויה אצל מקצוענים.

קרעים וחורים - כאשר מופיע קרע בספת עור לא ניתן לתפור אותו חזרה. קרע בסלון העור יכול ממש לכער את הסלון ודורש תיקון של מומחים, מאחר ולקרעים בספת עור יש פתרונות אחרים המותאמים לעדינות העור ולמבנה הצבע שלו. קלין טק מתמחה בתיקון קרעים בספות עור.

אך מלבד התיקונים המקיפים שאנחנו עושים לספות עור שהופיע בהן קרע, יש לנו מוצר ייחודי בו אתם תוכלו להשתמש באופן עצמאי כדי להעלים חורים. מסטה פלסטה הם טלאים דקורטיביים, בעלי צבעים שונים ותפירה יפה בקצותיהן להדבקה חד פעמית על החורים. לאחר ניקוי האזור, מדביקים והחור נעלם.  
 
יש לכם קרע או חור בספה? הכירו את "מסטה פלסטה"
יריעות טלאים לכיסוי והדבקה על קרעים וחתכים בקלות וביעילות!
לחצו לייעוץ טלפוני וקבלת הצעת מחיר מיידית
073-70-55-305
לקבלת הצעת מחיר לחצו ופנו אלינו בצ'ט LIVE ישירות באפליקציית וואטסטפ:
תשלחו לנו כמה תמונות מקרוב ומרחוק

בחירת החברה המקצועית - חידוש ספות מעור


במהלך חיי השימוש במערכות ישיבה מעור, כסאות פינת אוכל, כורסאות טלויזיה, יכולות לקרות הפתעות לא נעימות כמו : חתול/כלב ששורט את העור, ילד המקשקש בעט או טוש על העור, חתך שנוצר מכפתור במכנס ג'ינס, כתמים של עיתונים ומכנסי ג'ינס, חור שנוצר מנפילת אפר בוער של סיגריה על העור ואף קריעה של העור מהזזת הכורסא באופן אגרסיבי. 

לחצו לייעוץ טלפוני וקבלת הצעת מחיר מיידית
073-70-55-305

 
בין לקוחותינו :