דף הבית >> רכישת חומרים לניקוי ספות | נקה בעצמך >> ציוד וחומרים לניקוי שטיחים וריפודים >> מוצרים לניקוי שטיחים סלוניים,שטיחי מכונה ועבודת יד  >> שמפו לשטיפת שטיחים ניידים | Oriental Rug Shampoo
 
שם המוצר: שמפו לשטיפת שטיחים ניידים | Oriental Rug Shampoo
מחיר המוצר:198.00 
דמי משלוח: 35.00 
זמן אספקה (מסירה ידנית-שליח עד הבית): 4 ימי עסקים
יצרן: MasterBlend USA  
 כמות:  
שמפו לשטיפת שטיחים ניידים | Oriental Rug Shampoo
החומר המקצועי ביותר הקיים בתחום.מה שעושה אותו למספר 1 נעוץ בהיותו בדרגת חוזק של 7.5 Ph.כלומר, אין סכנה להורדת צבע משטיחי עבודת יד או שטיחי מכונה העשויים מצמר.החומר סופר חסכוני ביחס דילול של 1:32.ניחוח נעים של פירות הדר והמלבין האופטי שמבריק את סיבי השטיח, עושים מוצר זה לכל כך מבוקש.אופן השימוש:שים כמות קטנה של חומר אל תוך מכונת הקרצוף עם מים חמים. הברש את השטיח עד לקבלת הטון הרצוי. לסיום סיים בשטיפה במים נקיים.

מוצרים דומים:

מסטר טק שמפו | MasterTech Shampoo | לשטיחי עבודת יד עם סכנת ירידת צבע
שמפו אפקטיבי ביותר לניקוי שטיחי עבודת יד עם פוטנציאל לירידת צבע. החומר הינו חומצי ברמת 6.5 pH, ומייצב צבעים ואינו מאפשר דימום פוטנציאלי. מתאים לניקוי במכונת קרצוף ובמכונות הזרקה ויניקה.
120.00
 
מנקה נתיבי תנועה Traffic Lane Cleaner הכי חזק וזול שיש - MasterBlend USA
פרה ספריי החזק ביותר בתחום, לניקוי שטיחים מקיר לקיר במשרדים, ובמקומות ציבוריים עם לכלוך כבד מנעליים. רמת 11.5 pH. מתאים גם לעבודה במכונת קרצוף וגם כחומר לריסוס על השטיח באמצעות מרסס. טרפיק ליין קלינר.
138.00
 
וואן סטפ OneStep דטרגנט אבקתי לשטיחי צמר וניילון דוחה כתמים - MasterBlend USA
און סטפ הינו חומר לניקוי שטיחים. החומר מתאים לניקוי שטיחים סלוניים העשויים מצמר. החומר נושא תווית WoolSafe מטעם האיגוד הניוזילנדי המאשר שהחומר בטוח על צמר.
290.00
 
אנזים Enzyme PreSpray לניקוי משטיחים ובדים עם לכלוך על בסיס אוכל ופרוטאינים - MasterBlend USA
חומר ניקוי ספות מבד. החומר הינו על בסיס אנזמתי, אנזים, כלומר ממסי ביעילות לכלוך על בסיס פרוטאינים, חלבונים. כמו: אוכל, שתייה, שומן גוף, זיעה וכו'.
299.00