ניקוי ריפודים מקצועי דורש זיהוי הסיב, זיהוי סוג הלכלוך והתאמת שיטת הניקוי והחומר המתאים ביותר לתוצאה הטובה ביותר מבלי להזיק לריפוד.

ניקוי ריפודים של בדים נפוצים כמו :אימפלה, מג'יק, אלקנטרה או דמויי אלקנטרה למיניהם דורשים זהירות יתרה מכיוון שבדים אלו מצד אחד רגישים לקלקול ע"י פעולה ללא הבנה והנחייה מוקדמתת ומצד שני מתנקים טוב בתנאים של ניקוי מקצועי. אצלנו, השטיחים והרהיטים לא ניזוקים, לא נשארים דביקים ואינם שבים ומתלכלכים במהירות!

מה עליכם לבדוק לפני שאתם משתמשים בשירותיו של ניקוי ריפודים?

ידע : מקצוען בניקוי ריפוד זה מי שרכש השכלה על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר. ההשכלה צריכה להיות הבנה במרכיבי הבד. רצוי השכלה הנרכשת בארגונים מקצועיים בעולם ולבסוף מקבלים תעודת מקצוע.


לחברת קלינטק השכלה בהבנת הסיב בלווי קורסים מהבית הספר הגבוה לטקסטיל "שנקר". בנוסף, תעודה מקצועית מארה"ב ללימוד רזי המקצוע.

ציוד :  ככל שהציוד חדיש ומקצועי יותר, כך תוצאת ניקוי הרפוד תהיה טובה יותר. כלומר ניקוי עמוק יותר וייבוש מהיר יותר. חברת קלינטק הינה נציגה בלעדית של חברת מסטרבלנד המתמחה בייצור טכנולוגיה לניקוי ריפודים בעולם.

כח אדם מיומן : שילוב של ניסיון וידע בניקוי ריפודים הוא השילוב המנצח. חברת קלינטק הוקמה ב-1999 וצועדת בהצלחה עם אלפי לקוחות מרוצים. ניקוי ריפודים זה עניין למקצוענים! 

ממליצים : לחברה מקצועית אמיתית לניקוי ספות, יהיו מן הסתם כמות גדולה מאוד של ממליצים.

ניקוי ריפודים 


שירותי קלינ-טק כוללים ניקוי ספות וניקוי ריפודים בסוגים שונים :וילונות, ניקוי ריפודים של משענות ראש של מיטה, ניקוי ריפודים של מיטות נוער, ניקוי ריפודים של כסאות פינות אוכל, ניקוי ריפודים של ספות מבד. 

 

חייגו למוקד שירות לקוחות שלנו עכשיו לקבלת הצעה לניקוי ספות בד בטלפון

073-70-55-305


באופן כללי, ניתן לנקות כל סוג של בד שהינו טקסטילי ואין אפשרות להכניסו למכונת הכביסה. הלכלוך הנמצא בסוגי ריפודים אלו כולל שומן גוף, זיעה, פיח מהאוויר וכתמים ממקורות שונים.

ניקוי ריפודים