ניקוי ספות עור לבן


ניקוי ספות עור בכלל ספות עור לבן בפרט דורשים תחזוקה באופן שוטף. כמו כל דבר הנמצא בשימוש יומיומי אצלנו כמו: רכב, בגדים, הגוף שלנו וכו', גם ספות מעור דורש טיפול שוטף מכמה סיבות.

כאשר העור מעובד במפעל לעיבוד עורות הוא עובר תהליך ארוך עם כמויות גדולות של מים. על מנת לקבל מהעור את תחושת הרכות, הנעימות והקרירות במגע שבו, העור מכיל באופן קבוע כ-25% לחות.

ניקוי ספות עור לבן זה אנחנו! 

ניקוי מקצועי של ספות עור לבן הכרחי

ניקוי ספות עור לבן

ניקוי ספות עור לבן שונה מצבעים אחרים, עקב היותו בהיר ומבליט את הלכלוך. צבעים אחרים כמו שחור, חום, ירוק, כחול, אפור מסתירים את הלכלוך, אך כמובן הלכלוך עדיין שם. מאחר ואם הזמן הלכלוך השומני בכל זאת מצטבר על נקבוביות עור, מומלץ לבצע ניקוי ספות מקצועי לעור לבן אחת לשנתיים. 
בכדי לשמור על גמישותו, רכותו ותחושה זו עלינו להחזיר לעור את הלחות שהוא מאבד כאשר נחשף לשימושנו, וזה נעשה באופן תדיר על ידי מריחת קרם לחות מיוחד לעור אם לא יקבל העור את הלחות שנדרש, אנו ניראה תחילה סדקים קטנים בצבע ולאחר מכן פיצוצים על פני העור וזה יוביל לקריעה.

בנוסף, הלכלוך המצטבר על העור הלבן בעיקר, בנוי מזיעה, שומן גוף וכתמי אוכל. בזיעה ושמן גוף שלנו ישנם גורמים המזיקים לשכבת ההגנה תחילה ולצבע ולעור עצמו לאחריו, זהו החומצות והמלחים. יש לנקותם באופן תדיר מסלון עור בקרם מיוחד המכיל שכבת הגנה מסיליקון ושמנים טבעיים של מתהליך עיבוד העור.
בתהליך ניקוי מקצועי הנעשה על ידי גורמים המבינים בעור(כאלו שיודעים לתקן ולצבוע מחדש את העור) מנקים את העור בחומרים מקצועיים על בסיס אנזימים המפרקים את הלכלוך השומני מבלי לעשות כל נזק לשכבת הלקה, ההגנה של הצבע, העדינה.

תחזוקה שוטפת מטפלת בלכלוך היומיומי כמו: אבק, שערות ולכלוך מוצק אחר. ניתן להעביר ניגוב קל עם מטלית סחוטה במים. הניקוי התקופתי, אחת לשנתיים, מטפל בניקוי היסודי, אותו לכלוך שאינו יוצא יוצא עם מגבונים או מטלית. בתהליך ניקוי ספות עור לבן ממש שוטפים את העור ומחזירים לו את הבוהק, הרעננות והרכות הראשונית.
 
לנו בקלינטק יש את הידע המורחב והציוד החדיש ביותר וביחד נוכל לתת לכם את התוצאות הטובות ביותר! חייגו אלינו
 
חסוך כסף - תנקה סלון עור לבן בעצמך באמצעות ערכה מיוחדת מארה"ב