ניקוי ספות ברעננה

ניקוי ספות ברעננה

רעננה היא עיר בשרון. בעיר ישנם ספקים רבי שנותנים שירותים לתושבים. אחד משירותי הניקיון שכמעט כל אחד נזקק לו . אנו מבצעים שירותי ניקוי ספות ברעננה. שירות מקצועי ויעיל שמבוצע על בסיס קבוע.

ניקוי ספות - סוגי ריהוט בבית

בבית יש סוגים רבים של ריהוט. בכל חדר יש ריהוט מסוג אחר. פינות הישיבה והספות הם סוגי ריהוט דומיננטי. הן בעיקר מיועדות לישיבה לצורך אירוח. אולם יש ספות רבות שגם נפתחות או אחרות שמיועדות גם לשינה. בכל מקרה ספות מגיעות עם שלל סוגי ריפודים. עם בדים שונים. בהדפסים רבים בצבעים שונים. ספות הן גם פריטים עיצוביים, ובהרבה מקרים הם הרהיט המרכזי בחדר.

בכל מקרה ספות נוטות להתלכלך עקב השימוש הרב בהן, בגלל שאנשים רבים אוכלים עליהם, מניחים רגליים עליהם ,שותים לידם את הקפה ועוד. גם בעלי חיים של הבית מטפסים עליהם. אם הספות נמצאות בקומות תחתונות בצמוד לגינה הרי שהרבה פעמים הרוח מכניסה לבית אבק, חול, עלים ועוד.

כל זה מחייב לעשות להם ניקוי תקופתי יסודי מדי פעם. היות וספות סלון גם נחשבת ייצוגיות. כל האורחים רואים אותם וגם משתמשים בהן, הרי שזה נותן עוד יותר מוטיבציה לבעלות הבית לנקות אותן. ניקוי ספות ברעננה עושים צוותים מיומנים מיוחדים, שנשלחים על ידי חברתנו שהינה חברה מקצועית לניקוי ספות, שטיחים, ריפודים ועוד אביזרי בית אחרים.

ניקוי ספות - איך מנקים?

ניקוי ריפודי ספות נעשה בעזרת מכשור חשמלי מיוחד. ראשית יש צורך לשאוב את האבק מהריפודים. דבר זה נעשה באמצעות שואבי אבק רבי עצמה. לאחר מכן יש מכונת הזרקת מים שמכניסה את המים לתוך הריפוד. במים נמהלים חומרי הניקוי. אם בצורת ג'ל או בצורת אבקה.

המים עושים את פעולת הניקוי. לעיתים משפשפים כתמים באמצעות מברשות שיער רכות. לאחר זמן מה, שואבים את המים המלוכלכים החוצה. חוזרים על הפעולה מספר פעמים לפי הצורך. היות וכל העבודה נעשית בצורה מכאנית הרי שכמות המים שמיועדת לניקוי אינה גדולה. הדבר עוזר לייבוש מהיר. גם החדרת מים מידתית אינה גורמת נזק למושבים ולעץ של הריהוט. הספות צריכות להתייבש במשך זמן מה, ורק אחר כך אפשר להשתמש בהן. התוצאה של הניקוי תמיד נאה לעין.

הספות נראות נקיות ורעננות. ניקוי ספות ברעננה על ידינו הוא שירות שניתן כל העת. ספות צריכות לעבור עבודת ניקוי תקופתית. שירות טוב וזול של חברתנו יגרום לבעל הנכס להזמנה חוזרת בעת הצורך. הוא גם ימליץ לחבריו על חברתנו.

 
להצעת מחיר חייג חינם 1-800-28-2000או לחץ כאן


חומר לניקוי ספות מבד והסרת כתמים- פרוטאין ספוטר-Protein Spotter

ניתן להזמין את המוצר גם ישירות במשרדי חברתנו:
בטלפון 03-9529697
בימים א'-ה'
בין השעות 8:30-14:00

תכשיר לניקוי ספות מבד

תרסיס לניקוי ספות מבד. מיועד להסיר לכלוך שומני על בסיס אוכל, שומן גוף וזיעה. שימוש קל ויעיל.
 
פרוטאין ספוטר בבקבוק מעוצב חדש - בעברית
הוראות שימוש: 

* לרסס על הבד את התרסיס ממרחק של כ-30 ס"מ.

* להספיג את המקום בחומר ולחכות כ-2 דקות.
* להבריש את המקום עם מברשת עדינה מניילון.
* לניגוב הלכלוך יש להשתמש במגבת כותנה לבנה נקייה.
* להמשיך בתהליך עד לקבלת שטח נקי לחלוטין.
* לסיום - ניתן לייבש את המקום בעזרת מייבש שיער.

בהצלחה!

מסיר במיוחד כתמי:

אוכל ושתייה.
יין
קיא
צואה
דם
רוטב
שוקולוד
חלב
שמן טונה
שמן סלט
שמן תירס
שומן מן החי
ועוד.....

 
תכולה: 500 מ"ל.
הבקבוק מגיע עם מרסס עליון אפקטיבי ביותר

פרוטאין ספוטר- מסיר כתמים | קלינטקהגנה דוחה כתמים על ריפודים מבד

אימפרגנציה - תכשיר דוחה כתמים על ריפודים מבד

הפתרון האולטימטיבי לשמירה על ריפודי בד בפני כתמים
מתאים לכל סוגי הבדים(סינטתי,צמר)
 
מתאים ל:
 
  • מערכות ישיבה מבד חדשות. בעיקר כשקניתם מערכת ישיבה חדשה, בעיקר מבד יחסית בהיר.יש חשש שעלולים להיות כתמים שנצטער אחר כך שיישארו שם.
  • מערכת ישיבה קיימת ורוצים לשמור בפני כתמים, בסביבה של ילדים קטנים בבית.
  • כסאות פינת אוכל. הגנה בפני כתמי אוכל.
  • וילונות מבד העלולים לקבל כתמים .
  • ראש מיטה מבד .
  • רהיטים ישנים או עתיקים שרוצים לשמור עליהם בפני כתמים .
סופר שילד - הגנה דוחה כתמים על בדים

כיצד זה עובד? בדף טיפול דוחה כתמים על ריפודי בד

 הוראות שימוש : פשוט וקל. יש לרסס את התכשיר על הריפוד ממרחק של כ-30 ס"מ. לרסס באופן שווה על כל המשטח ולאפשר לחומר להתייבש באופן טבעי.

המוצר אינו מסוכן לסביבה, נבדק במכון התקנים הישראלי. 

עמידות המוצר בפני כתמים לתקופה של כשנה. יש לחדש את הפעולה אחת לשנה או בכל פעם שמבצעים ניקוי יסודי לריפוד באמצעות סבונים דטרגנטיים. 

 
נכתב ע"י איציק אוז'לבו
Google+