ניקוי ספות ברמת גן

ניקוי ספות בד/עור ברמת גן

 ניקוי ותחזוקה של ספות צריך להיעשות על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון. בעלי בתים מאזור המרכז יכולים לקבל אצלנו שירותי ניקוי ספות ברמת גן על בסיס קבוע וזמין. ניקוי מקצועי שיעזור לשמור על הספות לתקופה ממושכת.

הצורך בניקוי ספות

 
אין מה לעשות. ספות, כורסאות ישיבה, כיסאות מרופדים ורהיטים מרופדים אחרים מתלכלכים כל העת. הבית הוא מקום פעיל וחם. הסלון, פינות המשפחה ופינות הטלוויזיה הן אזורים שיש בהם כל העת תנועה. אנשים, בני הבית ואורחים יושבים שם, מניחים רגליים גבוהות עליהם, אוכלים בקרבתם, שותים קפה על ידם.

כך שאין כמעט מצב שהם לא מתלכלכים. היות ובהרבה מקרים מדובר בבדי ריפוד מסוגים שונים, הרי יש צורך לנקותם מדי פעם בצורה יסודית. אנשים אוהבים לקנות ספות יפות ומושקעות לבתיהם.

ספות עם בדים יפים שעושים טוב בעיניים. כדאי מאוד לתחזק אותם על בסיס קבוע. בעלי הבית יכולים לנקות פה ושם את הריפוד בצורה שטחית, אבל ניקיון יסודי ועמוק, כדאי להשאיר לחברתנו שמתמחה בכך. ניקוי ספות ברמת גן ,לתושבי העיר וסביבתה, הוא פיתרון מתאים ביותר.

הניקוי הוא ניקוי מקצועי מאוד. העובדים שלנו מיומנים בצורת ניקוי זאת יש להם ניסיון רב מעשרות עבודות ניקוי דומים. יש להם מכשור מתאים וחומרים מעולים לצורך העבודה הזאת.

חומר דוחה כתמים להגנת בדים-SuperSheild

הגנה דוחה כתמים על ריפודים מבד

אימפרגנציה - תכשיר דוחה כתמים על ריפודים מבד

הפתרון האולטימטיבי לשמירה על ריפודי בד בפני כתמים
מתאים לכל סוגי הבדים(סינטתי,צמר)

סופר שילד - הגנה דוחה כתמים על בדים
מתאים ל:
 
  • מערכות ישיבה מבד חדשות. בעיקר כשקניתם מערכת ישיבה חדשה, בעיקר מבד יחסית בהיר.יש חשש שעלולים להיות כתמים שנצטער אחר כך שיישארו שם.
  • מערכת ישיבה קיימת ורוצים לשמור בפני כתמים, בסביבה של ילדים קטנים בבית.
  • כסאות פינת אוכל. הגנה בפני כתמי אוכל.
  • וילונות מבד העלולים לקבל כתמים .
  • ראש מיטה מבד .
  • רהיטים ישנים או עתיקים שרוצים לשמור עליהם בפני כתמים .
כיצד זה עובד? בדף טיפול דוחה כתמים על ריפודי בד

 הוראות שימוש : פשוט וקל. יש לרסס את התכשיר על הריפוד ממרחק של כ-30 ס"מ. לרסס באופן שווה על כל המשטח ולאפשר לחומר להתייבש באופן טבעי.

המוצר אינו מסוכן לסביבה, נבדק במכון התקנים הישראלי. 

עמידות המוצר בפני כתמים לתקופה של כשנה. יש לחדש את הפעולה אחת לשנה או בכל פעם שמבצעים ניקוי יסודי לריפוד באמצעות סבונים דטרגנטיים. 


 
חומר דוחה כתמים להגנה בפני כתמים - SuperSheild, תוצרת ארה"ב

 

נקה זאת בעצמך

קלינטק בערוץ 2

אופי ניקוי ספות

 
בדרך כלל הניקוי נעשה בבית הלקוח. אין טעם לגרור את הרהיטים לאולמות הניקוי של החברה. ניקוי עושים לבדי ריפוד שאי אפשר להוריד אותם מהרהיט, או לבדים שאפשר להוריד אותם, אבל החזרתם לרהיט לאחר הניקוי היא בעייתית ולא תיראה טוב לאחר מכן. לרשות עובדי חברתנו עומדות מכונות שטיפה מיוחדות.

בתוך המכונות ממלאים מים שיש בהם חומרים דטרגנטים מתאימים. חומרי ניקוי תקניים שמיועדים לניקוי בדים ואשר לא גורמים נזק לבד, או שגורמים לדהיית הצבע שלו. הזרקת המים נעשית בלחץ בצורה אחידה. לעיתים עושים שימוש במברשות עדינות בהתאם לסוג הבד, על מנת לא לגרום לשחיקתו. לאחר פעולת הניקוי נשאבים המים המלוכלכים לתוך מיכל אחר.

הפעולה יכולה להתבצע מספר פעמים, עד לניקוי מושלם של הספה. לא משתמשים בהרבה מים בניקוי ריפודי ספות, בגלל שלא רוצים לגרום לרטיבות גדולה מדי, שעלולה לגרום נזקי עובש, וגם כדי לאפשר ייבוש מהיר של הריפוד. בכל מקרה ניקוי ספות ברמת גן נעשית על ידינו במחירים נוחים,הניקוי ייעשה ברמה הגבוהה ביותר. ויגרום לספות להיראות טוב

חומר לניקוי ספות מבד והסרת כתמים- פרוטאין ספוטר-Protein Spotter

ניתן להזמין את המוצר גם ישירות במשרדי חברתנו:
בטלפון 03-9529697
בימים א'-ה'
בין השעות 8:30-14:00


הוראות שימוש: 

* לרסס על הבד את התרסיס ממרחק של כ-30 ס"מ.

* להספיג את המקום בחומר ולחכות כ-2 דקות.
* להבריש את המקום עם מברשת עדינה מניילון.
* לניגוב הלכלוך יש להשתמש במגבת כותנה לבנה נקייה.
* להמשיך בתהליך עד לקבלת שטח נקי לחלוטין.
* לסיום - ניתן לייבש את המקום בעזרת מייבש שיער.

בהצלחה!

 
מסיר במיוחד כתמים:

אוכל ושתייה.
יין
קיא
צואה
דם
רוטב
שוקולוד
חלב
שמן טונה
שמן סלט
שמן תירס
שומן מן החי
ועוד.....

 
תכולה: 500 מ"ל.
הבקבוק מגיע עם מרסס עליון אפקטיבי ביותר.