כמה זמן אורך הניקוי?


זמן ניקוי ספות עור וספות בד אורך בבמוצע כ-שעה וחצי אולם זמן הייבוש שונה משמעותית בין שתי המרקמים, ייבוש ספות עור לאחר הניקוי הוא כ-3 שעות בעוד שספות בד יכול להגיע עד 10 שעות והדבר תלוי בסוג הבד (סינטטי או כותנה) ומזג האוויר כמובן.

בכל שאלה ויעוץ אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם
בטל' 1-800-28-2000

תחילה המיומנות שלנו היא ברמה הגבוה ביותר, בזמן קצר אנו יודעים לנתח את סוג הכתמים, סוג המרקם של הבד ואת הטיפול המונע עם התוצאות הטובות ביותר, אנו משתמשים בחומרי ניקוי על בסיס אנזימים המיובאים ישירות מחברת MasterBlend USA ומאושרים ע"י משרד הבריאות האמריקני המחמיר לניקוי כל סוגי הספות, מדובר בחומר ניקוי ירוקים  אשר שומרים אקולוגית על הסביבה ושאינם אלרגיים.

מה אנו יודעים לעשות טוב יותר?

למה ניקוי ספות בראשון לציון עושים אצלנו?

מחפשים ניקוי ספות בעיר ראשון לציון? חברת קלינטק הינה החברה המובילה בארץ את תחום ניקוי ספות וממוקמת בעיר ראשון לציון, אז אם אתם תושבי העיר וזקוקים לשירותי הניקוי שלנו אל תהססו לפנות.

את מערכות הישיבה שלנו למדנו בשנים האחרונות להעריך ולכבד יותר מכל רהיט אחר שנמצא בביתנו, בתהליך הרכישה טמון מחשבה רבה ולא מעט כסף שחסכנו בכדי לרכוש את המערכת המושלמת,

קלינטק היא החברה היחידה בארץ עם תעודת הסמכה מטעם האיגוד האמריקאי לניקוי ותיקון ספות,
אנו עובדים בצמוד עם חברות הרהיטים הגדולות ביותר בארץ כגון: ביתילי, שומרת הזורע, iddesign, nicoletti, ועוד ניתן לראות בהמלצות

 

ניקוי ספות בראשון לציון