ניקוי ספות בקריות

 לקבלת הצעת מחיר חייגו חינם 1-800-28-2000  לחץ כאן

 

חומר לניקוי ספות מבד והסרת כתמים- פרוטאין ספוטר-Protein Spotter

ניתן להזמין את המוצר גם ישירות במשרדי חברתנו:
בטלפון 03-9529697
בימים א'-ה'
בין השעות: 9:00 - 16:00

תכשיר לניקוי ספות מבד

תרסיס לניקוי ספות מבד. מיועד להסיר לכלוך שומני על בסיס אוכל, שומן גוף וזיעה. שימוש קל ויעיל.
 
פרוטאין ספוטר בבקבוק מעוצב חדש - בעברית
הוראות שימוש: 

* לרסס על הבד את התרסיס ממרחק של כ-30 ס"מ.

* להספיג את המקום בחומר ולחכות כ-2 דקות.
* להבריש את המקום עם מברשת עדינה מניילון.
* לניגוב הלכלוך יש להשתמש במגבת כותנה לבנה נקייה.
* להמשיך בתהליך עד לקבלת שטח נקי לחלוטין.
* לסיום - ניתן לייבש את המקום בעזרת מייבש שיער.

בהצלחה!


מסיר במיוחד כתמי:

אוכל ושתייה.
יין
קיא
צואה
דם
רוטב
שוקולוד
חלב
שמן טונה
שמן סלט
שמן תירס
שומן מן החי
ועוד.....
 
ניקוי ספות בקריות
 
הקריות הם אזורים אורבאניים עמוסים וצפופים. הם קרובים לים ויש בהם פעילות תחבורתית ענפה. בבתים רבים מתלכלכים בשל כך ומעוד סיבות, רהיטים שונים כמו ספות ועוד. ניקוי ספות בקריות על ידינו נותן מענה לבעיות אלו.
 
ניקוי מקצועי לספות
 

לא חסרים גורמים שמביאים לכך שהספות מתלכלכות כל העת. כאמור. הקריות קרובות לים בימי רוחות עזות נערם אבק וחול רב באוויר. האבק חודר לריפוד ומלכלך אותו. גם חלקי עלים יבשים נכנס לבתים פרטיים. חיות מחמד של המשפחות תורמות את הלכלוך שלהם לספות. בני המשפחה אוהבים לשבת על הספות לצפות בטלוויזיה, לאכול ולנשנש. עובדה זו גורמת להיווצרות כתמים שמקורם במאכל ובמשקה. קפה  שנשפך על ריפוד גורם לו כתם שצריך לנקות במיידית. ניקוי מקומי ומאולתר לא יהיה יעיל מספיק.

לכן צריך אחת לכמה זמן להזמין ניקוי יסודי ומקיף לספות, לפינות הישיבה ולכורסאות השונים שיש בבית. מבצעי ניקוי ספות בקריות נערכים על ידי חברתנו שעוסקת בתחום שנים רבות. ניקוי ספות נעשה בבית הלקוח. הניקוי לוקח מספר שעות. בבתים שיש בהם שטיחים מקיר אל קיר אפשר לשלב את ניקוי השטיחים, מאחר והניקוי נעשה בשיטות דומות, ולרוב על ידי אותו הצוות. ניקוי יסודי יעשה טוב לריפוד, ישווה לו מראה נקי אחיד ורענן.

צורות ניקוי ספות

ניקוי ספות נעשה על ידי צוות מיומן שלנו שנעזר במיכון חשמלי מתאים. המיכון כולל שואבי אבק בעלי עוצמה גדלה. בעזרת השואבים מתחילים את הניקוי. שאיבת האבק שואבת אבק שמצטבר בתוך הריפודים. מכונות להזרמת מים נקיים נכנסות לפעולה בשלב הזה. המים הם מים שנמהלים בהם חומרי ניקוי מיוחדים שמותאמים לבדי ריפוד שונים. חומרי הניקוי עושים את פעולתם. המנקים נעזרים גם במברשות שיער עדינות לצורך ניקוי כתמים עקשניים. לפעמים אלו הם כתמי שומן, או קפה, או כתמי מזון אחרים. בסוף התהליך יישאבו המים המלוכלכים החוצה בעזרת אביזרי היניקה של המכונות. יש סוגי ריפוד שונים.יש ריפוד מבד דוגמת אלקנטרה, בד אימפאלה ועוד.. יש בדים סינטטיים. המנקים שלנו מתאימים את הניקוי ואת החומרים לסוגי הריפוד השונים. ניקוי ספות בקריות צריך להיעשות אחת לכמה זמן. ברור לנו, שחברנו שמבצעת ניקוי טוב ובמחיר הוגן,שעונה על הצרכים של המזמין, תזכה לאמון חוזר של הלקוח. הוא יזמין את החברה לבצע עבורו ניקוי נוסף בפעמים הבאות.נשמח לצרף כל לקוח, לחוג לקוחותינו הנרחב.