יש לך קרע בעור? הנה הפתרון
ניקוי ספות מקצועי בצפון
פונים למומחים בניקוי ספות
ישנם גם אנשים שכן מעניקים תשומת לב לכתמים אלו ומוכנים להשקיע זמן בניקוי בעצמם בהסרתם. במרכולים ניתן למצוא על המדפים שפע תכשירי ניקוי לספות אך לרוב חומרים אלו הם בינוניים, בשפה המקצועית נקראים אוניברסליים. אם ובמידה והלקוח מבקש לבצע ניקוי ספות בשטיח עשה זאת בעצמך,

לקלינטק ישנם תכשירי ניקוי בדוערכה לניקוי ספות מעור מקצועיים . האם הוא מתאים לכתמים שומנים או לכתמים מדיו וכדומה? כן, התכשיר ינקה כתמים עקשניים על בסיס חלבונים כמו : זיעה , שומן גוף, וכתמי אוכל. מדובר בתכשירים מעולים המעניקים תוצאות ראויות לשבח. ניקוי ספות בצפון הינו חלק מהשירות בפרישה ארצית של חברת קלינטק.
 
חייג עכשיו לקבלת הצעת מחיר בחיוג חינם -

1-800-28-2000
   איציק אוז'לבו - מנכ"ל קלינטק בע"מ
מומחה לניקוי ותיקון מערכות ישיבה מבד ומעור

ניקוי ספות בצפון - שירות בפריסה ארצית

ספה שנוהגים להשתמש בה הרבה מצריכה ניקוי ספות בצפון אחת לחצי שנה ואם מדובר בעיקר בספה לתצוגה, ניקוי אחד לשנה יספיק בהחלט. ניקוי ספות בצפון מציעים לכם מספר שירותים. או שמדובר בתחזוקה בלבד ואז ניקוי ספות בצפון יבצעו את ההליך השגרתי של הניקוי, ישתמשו בתכשירי ניקוי, בשואב אבק ובחומרי הברקה.

או שמדובר בניקוי אינטנסיבי כתוצאה מהצטברות כתמים היקשים במיוחד ואז ניקוי ספות בצפון יבצעו ניקוי מעמיק באמצעות תכשירי ניקוי המתאימים לכתמים הספציפיים שעל הספה. אופציה נוספת היא שמדובר בניקוי מיידי עבור כתם שזה עתה נוצר ואז סוג חומרי הניקוי והלית\ך הניקוי יהיה מהיר יותר ושונה.

כמובן שאם נוצר כתם על הספה, מוטב להזמין את שירותיהם של ניקוי ספות בצפון כמה שיותר מהר וכך למנוע נזקים חמורים. רבים מאיתנו מזלזלים בכך ונותנים לכתמים להתיישב טוב טוב על הספה. אנו פשוט מעריכים שהכתם לא בולט מדי ולכם אין סיבה להזמין את שירותיהם של ניקוי ספות בצפון.

עם הזמן, כתמים כמו אלו מתרבים ואז באמת המראה הכללי של הספה הופך לזניח ודהוי. האמינו לי, רק ניקוי ספות בצפון יצליח להשיב לכם ספה בעלת מראה רענן.
נבחרנו להציג ניקוי ספות בתכנית
"שווה בדיקה" עם מנחם הורוביץ

ניקוי ספות בצפון

ספות מבד או ספות מעור הן חלק מהנוף הביתי של כולנו. בכל בית ובית ישנה מערכת ישיבה וגם כן במשרדים, חדרי המתנה, מסעדות, חנויות, פאבים ועוד. לפעמים הבחירה בספה נעשתה לשם מטרה פונקציונאלית ולפעמים הבחירה נעשתה לשם המראה האסתטי המעניק לחלל החדר חום ואהבה.

קיימות אינסוף סוגי ספות, וגם כאן בחלק ניתן לראות שהושם דגש על הנוחות כאשר הספה רחבה מאוד, מטקסטורה נוחה וקלה לתחזוקה או שהושם דגש על המראה . יהיה ניתן לראות ספות בעיקר יפות בעלות מראה ייחודי ומקורי.

ישנן ספות בעלות צורות יוצאות דופן, מעוגלות במקצת, ארוכות במיוחד או בעלות גב מושב גבוה במיוחד, כאלו יתאימו יותר למוזיאונים, בתי מלון ובכלל מקומות המחפשות עיצוב ראוותני לעין. בחנויות טרנדיות תוכלו לראות ספות עשויות ממעין קולאג' של תמונות אופנה או מאמרים בנושא אופנה. דבר אחד נכון עבור כל הספות הללו- כולן מצריכות ניקוי ספות בצפון.

ניקוי הספות בחברת קלינטק נעשה באמצעות צוות מומחים שעברו הכשרה מיוחדת וקיבלו תעודת טכנאים מוסמכים לניקוי ספות מבד ומעור ממדינות כמו : ארה"ב, איטליה, ספרד ואנגליה. רוב ענף הרהיטים ממליץ על חברת קלינטק בישראל. חברות כמו : ביתילי, אי.די. דיזיין, קליאה איטליה, רוזטו, שמרת הזורע, אליתה ליוינג ועוד, הן חלק מהשתופי פעולה של חברת קלינטק עם ענף הרהיטים בישראל.
רוצה לנקות את הספות שלך בעצמך בקלות ובהשקעה מינימלית?
פרוטאין ספוטר מסיר כתמי אוכל, זיעה ושומן גוף מספות בד