ניקוי ספות בנתניה

תכשיר לניקוי ספות מבד

תרסיס לניקוי ספות מבד. מיועד להסיר לכלוך שומני על בסיס אוכל, שומן גוף וזיעה. שימוש קל ויעיל.
 
פרוטאין ספוטר בבקבוק מעוצב חדש 
הוראות שימוש: פרוטאין ספוטר- מסיר כתמים | קלינטק
* לרסס על הבד את התרסיס ממרחק של כ-30 ס"מ.
* להספיג את המקום בחומר ולחכות כ-2 דקות.
* להבריש את המקום עם מברשת עדינה מניילון.
* לניגוב הלכלוך יש להשתמש במגבת כותנה לבנה נקייה.
* להמשיך בתהליך עד לקבלת שטח נקי לחלוטין.
* לסיום - ניתן לייבש את המקום בעזרת מייבש שיער.

בהצלחה!

מסיר במיוחד כתמי:

אוכל ושתייה.
יין
קיא
צואה
דם
רוטב
שוקולוד
חלב
שמן טונה
שמן סלט
שמן תירס
שומן מן החי

ועוד.....

 
תכולה: 500 מ"ל.

הבקבוק מגיע עם מרסס עליון אפקטיבי ביותר.
 

ניקוי ספות בנתניה - שיטת העבודה

העבודה כוללת מספר שלבים. שלב ראשון הוא שאיבת אבק מהספות. השאיבה נעשית על ידי שואבי אבק רבי עוצמה. לאחר מכן מגיע שלב הניקוי עצמו. לתוך מיכל נשפכים מים. מוסיפים למים חומרים דטרגנטים מיוחדים. חומרי ניקוי אלו הם חומרים בעלי תקן, שאינם עלולים לגרום נזק לבדים. המים מוזרקים לתוך הריפוד באמצעות צינור מיוחד. הכמות שמוחדרת לריפוד מווסתת ואינה גדולה. עובדה זאת מקלה על הייבוש, וגם מונעת נזקים של רטיבות.

בעזרת מברשות שיער עדינות משפשפים במקומות שיש בהם כתמים. לאחר מכן נשאבים המים חזרה אל מיכל אחר. המים המלוכלכים שנשאבים מעידים על כמות הלכלוך שיש בתוך ריפודי הספות. בסוף התהליך ייראו הספות נקיות ורעננות. התהליך לוקח מספר שעות. הניקוי מעלים כתמי אוכל, שאריות אבק, ועוד. יש סוגי ריפוד שונים.  ריפוד מסוגי בד , ריפוד מעוד, מסקאי ועוד. הצוות שלנו יודע להתאים את שיטות הניקוי והחומרים לאיכות ולסוג הבד. ניקוי יעיל שלנו במחיר הוגן יעשה טוב ללקוחותינו הנאמנים. הוא גם ישרת את חוג הלקוחות שלנו ויגדיל את המוניטין של החברה. 
 

חומר לניקוי ספות מבד והסרת כתמים- פרוטאין ספוטר-Protein Spotter

ניתן להזמין את המוצר גם ישירות במשרדי חברתנו:
בטלפון 03-9529697
בימים א'-ה'
בין השעות: 8:30 - 14:00 

 

ניקוי ספות מיוחד בנתניה

ספות הן סוג של ריהוט מיוחד. הן גדולות ובעלות נפח. בתים רבים בנתניה פתוחים אל הים ואל השדות. ספות מתלכלכות מלכלוך שנגרם על ידי האדם וגם ע"י חול, עלים ועוד. ניקוי ספות בנתניה אצלנו יפתור בעיות אלו.
 

ניקוי ספות בנתניה - שירות ניקוי של ספות

בבית יש סוגי חפצים שונים. ניקיון שוטף של בית נעשה באופן קבוע מדי שבוע. דברים שמנקים אותם מדי שבוע ואפילו מדי יום. המטבח והשירותים מתלכלכים כמעט מדי יום. הם צריכים טיפול מסיבי. הסלון, פינות המשפחה, פינות ישיבה שונות בבית מתלכלכים פחות. לכן הניקוי של החפצים בהם נערך כל פרק זמן יותר ארוך. יש פריטים שהניקוי שלהם יחסית קל ויכול להיעשות על ידי עובדי ניקיון רגילים או על ידי בני הבית. יש רהיטים כמו, ריפודים, ספות, כסאות מרופדים, שטיחים, וילונות ועוד, שהניקיון שלהם צריך להיעשות על ידי עובדים מומחים כמו שלנו. עובדים שנעזרים במיכון חשמלי מתקדם. ניקוי ספות בנתניה הוא ניקוי כזה. ניקוי ספות צריך להיעשות באופן תקופתי. הניקוי מתבצע בבית הלקוח. כל מה שצריך לעשות הוא להזמין אצלנו שירות ליום מסוים. צריך לקחת בחשבון שהעבודה נעשית במשך מספר שעות. ייבוש הספות לוקח לפחות יום אחד. אם הלקוח מעוניין גם בניקוי כסאות מרופדים אחרים, אז מאוד כדאי לשלב את העבודה הזאת באותו יום. שכן אותו צוות עובדים עושה גם את העבודה הזאת.