ניקוי ספות במרכז + מוצרים להסרת כתמים ועוד..

לסיכום להלן כמה מן השאלות הנפוצים ביותר בתהליך ניקוי ספות במרכז:

ניקוי ספות במרכז - שאלות נפוצות :

1. כמה זמן לוקח ניקוי ספות של 3+2 ?
תהליך הניקוי אורך בין שעה לשעה וחצי.

2. לאחר כמה זמן ניתן לשבת על הספות לאחר הייבוש?
תהליך הייבוש אורך עד 10 שעות.

3. מה מבטיח לי שאהיה מרוצה? 
אנו קובעים מועד ניקוי. ממש לפני הניקוי, לפני שאנו מעלים ציוד אנו ניגשים למערכת הישיבה. אנו בודקים את סוג הבד, את סוג הלכלוך ואת צפיות שלך.

אם אנו רואים שהביצועים שלנו יהיו תואמים לציפיות שלך , אנו נכנסים לעבודה. ואם מכל סיבה שהיא אנו לא נוכל לעמוד בציפיותיך, אנו לא מחייבים על הגעה למקום ופשוט עוזבים את המקום. 
לכן לא מן הסתם רוב ענף הריהוט ממליץ על קלינטק.

ניקוי ספות במרכז
לכלוך שאינו מתפרק במים - לכלוך זה בעיקר על בסיס מוצקים. לכלוך כמו חול, אבק, שערות וכו', אינם מתפרקים בזמן הניקוי . תהליך ניקוי הספות במרכז הארץ כולל שאיבה של כל הלכלוך מסוג זה בזמן ניקוי הספות.

באופן כללי - ניתן לשאוב את הספות על בסיס שבועי.

כתמים נקודתיים - כתמים אלו מקורם בשימוש היומיומי שלנו בספות כתמים כמו נזילות שתייה, כתמי אוכל כמו : שמן סלט, שומן אוכל, חלב, שוקו, וכו'. כולם על בסיס חלבונים, פרוטאנים, לכן על מנת להסיר כתמים אלו מומלץ להשתמש במסיר כתמים לספות מבד מיוחד שאינו מופיע במרכולים. כך יהיה ניתן להסיר את כל כתמי האוכל מבלי להשאיר סימנים של חומר הניקוי. בזמן ניקוי ספות במרכז חברת קלינטק מטפלת ברוב הכתמים הנמצאים על הספה. ממש לפני תחילת תהליך הניקוי נציג מטעם החברה ניגש ללקוח ומסביר על הצפיות והתוצאות המצופות מתהליך הניקוי ואפקטיביות הסרת הכתמים.

לכלוך כללי - זהו סוג הלכלוך שמצטבר על הבד משימוש יומיומי והוא יוצר מן עננות אפורה על הבד. עענות זו למעשה היא לכלוך על בסיס שומן גוף, זיעה, פיח מהאוויר ועוד שאריות של חומרי ניקוי שניסו לנקות את הספה. בתהליך ניקוי ספות במרכז, אנו בוחנים את עומק הלכלוך ומחליטים על הממיס המיוחד שנשתמש על מנת לפרק לכלוך מסוג זה. בכדי להגיע לתוצאות ניקוי ספות במרכז אפקטיביות ביותר אנו משתמשים בפורמולות מיוחדות על בסיס אנזימים שייפרקו את השומן הזה מהבד בזריזות.

ניקוי ספות בתל אביב

ניקוי ספות בתל אביב הינו מומחיותם של צוותי קלינ-טק. קלינ-טק מומלצת ע"י רוב יצרני ויבואני הרהיטים בישראל כמו: ביתילי, אי,די דיזין, שמרת הזורע, מקס דיבאני, ערוץ הקניות ועוד. לפרטים נוספים היכנסו לאתר.

ניקוי ספות ברמת גן

חברת קלינ-טק מתמחה במתן שירות ניקוי ספות ברמת גן. השירות כולל ניקוי ספות בד, ניקוי ספות עור, תיקון חידוש מערכות ישיבה. קלינ-טק מומלצת ע"י רוב יצרני ויבואני הרהיטים בישראל. לפרטים נוספים היכנסו לאתר.

ניקוי ספות בבני ברק

חברת קלינ-טק מתמחה בשירות ניקוי ספות בבני ברק. קלינ-טק מומלצת ע"י רוב יצרני ויבואני רהיטים בישראל כמו: ביתילי, אי.די. דיזיין, ערוץ הקניות ועוד. לניקוי ספות בבני ברק חייגו 1-800-28-2000.

ניקוי ספות בחולון

ניקוי ספות בחולון הינו עיסוק של חברת קלינ-טק. ניקוי ספות בחולון מתבצע בציוד מתקדם ומומרים מקצועיים מארה"ב. קלינ-טק מומלצים ע"י ביתילי, שמרת הזורע, אי.די. דיזיין, ערוץ הקניות ועוד. חייג 1-800-28-2000

ניקוי ספות בראשון לציון

ניקוי ספות בראשון לציון עושים עם קלינ-טק, שהיא חברת הניקוי המובילה בארץ הממוקמת בראשון לציון ומספקת שרותי ניקוי ותיקון ספות ברמה הגבוה ביותר בשוק זה. לפרטים נוספים היכנסו לאתר.