ניקוי ספות בד – לא לשפשף!

כשמדובר בפעולת ניקוי ספות בד ולא רק תחזוקה שוטפת חשוב יותר לדעת מה לא לעשות מאשר מה כן לעשות על מנת לא לגרום נזק לספות:
 
  • לא להרטיב – אין להרטיב ספות בד בשום פנים ואופן, רטיבות שלא מתייבשת כראוי עשויה לגרום להתפתחות עובש וכתמי עובש המלווים בריח רע.
  • לא לשפשף – במידה ויש כתם על הספה, אין לשפשף את הכתם במיוחד בספות בד. שפשוף הכתם יגרום לחומר המכתים להיכנס עמוק לסיבים ויקשה על פעולת הניקוי שלו.
  • לא להבריש – ספות בד אין להבריש בעזרת מברשות למיניהן, הברשה לא נכונה יכולה לגרום לעיוות הסיבים של הספה ופגיעה במראה שלה.
  • חומרי ניקוי – יש לנקות במשנה זהירות בכל הנוגע לחומרי ניקוי לספות. לא כל חומר ניקוי יתאים לכל ניקוי ספות בד במיוחד מכיוון שכיום רוב הבדים בעולמנו הם בדים מעורבים (סינטטי בשילוב בד טבעי). כמו כן אין לנסות להסיר כתמים עם אקונומיקה, מסיר שומנים, אצטון וכדומה כי אלו עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לצבע של הספה. 

ניקוי ספות בד מכתמים

למרות תחזוקה שוטפת ושמירה על הספות שלנו, תאונות עלולות לקרות במיוחד בבית בו יש ילדים קטנים או בעלי חיים. אם גיליתם כתם על הספה תוכלו לנסות להסירו או לפחות למזער את הנזק באמצעות חומר לניקוי ספות בד בשיטת עשה זאת בעצמך!
 
  • כתמים על בסיס מים – משקאות שונים, כתמי בעלי חיים וכדומה יש לספוג היטב מהר ככל האפשר עם מטלית יבשה. לאחר מכן ניתן לקחת מטלית לחה עם מעט סבון כלים ולטפוח על הכתם עד להסרתו. אם הכתם הוסר יש לייבש את הספה עם מייבש שיער.
  • דיו ודם – אפשר לנסות להסיר עם מטלית טבולה במי חמצן, חשוב לנסות קודם על פינה נסתרת ולא לשפשף!
  • שמן – כתמי שמן למיניהם אפשר לנסות להסיר עם מטלית לחה ומעט סבון כלים. 

ניקוי ספות בד מחיר - מתי הגיע הזמן לפנות אל חברת ניקוי מקצועית?

אם לא הצלחתם לנקות כתם כלשהו או אם הספה צברה 'לכלוך רקע' לאחר שימוש ממושך הגיע הזמן לפנות אל חברת ניקוי ספות בד מקצועית. חברה ניקוי מקצועית תוכל לנקות את הספה שלכם היטב ללא כל חשש לנזק, במהירות ובקלות. ניקוי מקצועי של הספה יכול להחזיר לחיים גם את הספה המלוכלכת והמוזנחת ביותר. 
 
בין לקוחותינו : 
חייגו למוקד שירות לקוחות שלנו עכשיו לקבלת הצעה לניקוי ספות בד בטלפון
073-70-55-305

ניקוי ספה מבד או ניקוי ספות בד


חברת קלינ-טק מתמחה בניקוי ספות בד מכל הסוגים בפריסה ארצית. חברתנו קיימת משנת 1999 ומשרתת מידי יום עשרות לקוחות מרוצים. אז איך תדעו כי אנו הכתובת הטובה ביותר עבורכם? הנה מנחפ הורוביץ בתכנית "שווה בדיקה" יצאו לבדוק. בכדי לקבל תוצאות טובות וללא נזקים מומלץ לבחור בחברה שיש לה את הידע, הציוד, וכח אדם מיומן שיודע מה לעשות עבורכם.   
 
לקבלת הצעת מחיר מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם:

ניקוי ספות בד – 'עשה' ו 'אל תעשה'

כדי לשמור על הניקיון של הספות שלנו חשוב לעשות להן תחזוקה שוטפת. ניקוי ספות בד מתחיל עם שאיבת אבק (לא לשכוח לשים את המברשת המתאימה) לפחות פעם אחת בשבוע. ניקוי ספות בד, במיוחד בבית בו יש בעלי חיים, כדאי לעשות גם עם כפפה לחה בתנועות סיבוביות להסרת שיער ופרווה. אבל מה עושים אם גילינו כתם על הספה? איך להימנע מגרימת נזק לספות בזמן הניקוי?
 
איציק אוז'לבו - מנכ"ל
מומחה לניקוי ותיקון מערכות ישיבה
נבחרנו על ידי מנחם הורוביץ להמחיש מה זה ניקוי ספות מקצועי