ניקוי ספות בד אימפלה


אימפלה הינו בד מיוחד. הבד עשוי במגע קטיפתי ותכונתו המיוחדת הינו בכושר ספיגת הלכלוך שלו. לכל מי שרכש בד אימפלה מקורית, מוזמן לצלצל ליבואן הרישמי של הבד אימפלה בישראל , שכטר יבוא בדים, ולשאול על חברה אמינה ומומלצת על ידם עבור ניקוי ספות בד אימפלה. 
ניקוי ספות בד אימפלה
בין לקוחותינו : 

ניקוי ספות בד אימפלה - תהליך הניקוי


בתהליך הניקוי של בד האימפלה מעורבים חומרי ניקוי מאוד ספציפיים בעניין זה. מאחר ורב הלכלוך המצטבר על הבד במשך כמה שנים הראשונות שלו הינו מסוג חלבוני, כלומר זיעה, שומן גוף כתמי אוכל ושתיה למינהים, אנו משתמשים באנזימים מיוחדים המפרקים את הלכלוך על בסיס זה ללא כל נזק לבד. בנסוף, בתוך החומר הניקוי אנו מוספים תוסף המאיץ את העוצמה של פירוק הלכלוך, תוסף זה על בסיס שמן המופק מקליפות של תפוזים המכונה, דה לימונין. לאחר ריסוס החומר על האזור המלוכלך אנו מאפשרים לחומר זמן עבודה של כ-15עד 20 דקות. בזמן זה האנזימים מפרקים את מולקולות החלבונים ומותרים את הלכלוך רך ועדין ועושה את העבודה קלה לניקוי.

ללא כל הברשת הבד, ההברשה יכולה לעשות נזק לסיבים העדינים על הבד, אנו שוטפים את הבד באמצעות מים נקיים חמים כאשר בתוך המים הנקיים אנו מוסיפים אלמנטים מרכך בד. מרכך זה מסייע לבד להפוך לרך ונעים מיד לאחר הניקוי. החומר שאנו מוספים למים הנקיים בזמן ניקוי ספות בד מאימפלה גם מאפשר ניטרול של ריחות גוף וריחות לוואי רחים ובנוסף מבשם את הבד בניחוח נעים.

תהליך הייבוש לוקח בין 12 עד 24 שעות עד לייבושו המוחלט של ספות בד האימפלה. ומכאן ממשיכים ליהנות עד כמה שנים עד לניקוי היסודי הבא.