ניקוי ספות בבני ברק
שרותי ניקוי ספות בבני ברק

 
ניקיון ספות מקצועי עושים אצל המומחים לדבר. ניקוי ספות בבני ברק נעשה על ידינו בצורה מיוחדת שמרעננת ומנקה את הספות. צריך רק להרים טלפון ולהזמין את השירות עד לבית. השרות זמין כל העת לכל דורש.
 

ניקוי ספות בבני ברק - ספות מלוכלכות צריכות ניקיון

 
בתוך הבית יש מספר מקומות בהם משלבים ספות. בסלון, בחדרי המשפחה, בפינות ישיבה שונות לעיתים, בחדרי שינה ועוד.הסלון הוא למעשה מרכז הבית. בסלון מתארחים. אורחים שמגיעים למשפחה. יושבים בסלון.

על השולחן מגישים אוכל וכיבודים. על הספות בסלון לעיתים יושבים ולומדים תורה. ספות שמים גם בחדרי משפחה ובחדרי האירוח, גם כאן משתמשים הרבה בספות, במקרים רבים השימוש בספות של חדרי המשפחה הוא המסיבי ביותר. כאן מבלים שעות רבות בצפייה בטלוויזיה, במשחקים, קריאה ועוד.

​כאן אוכלים , שותים, מניחים רגליים על הריפודים, שוכבים עם צלוחיות של פירות וגרעינים. בקיצור ספות של חדרי משפחה חשופות כל העת למגע עם אוכל ועוד דברים שמלכלכים. כל הספות בבית צריכות לעבור מדי פעם ניקיון מקצועי יעיל. ניקוי ספות בבני ברק ייעשה על ידי חברתנו שמומחית לדבר. אנחנו בעלי הניסיון, עובדינו יודעים לזהות את סוג הבד שצריך ניקיון. הם יודעים באיזה חומרים יש להשתמש על מנת לגרום לניקיון טוב מבלי לקלקל את הריפוד. כדאי לבצע ניקיון ספות אחת לתקופת זמן.

חומר לניקוי ספות מבד והסרת כתמים- פרוטאין ספוטר-Protein Spotter

ניתן להזמין את המוצר גם ישירות במשרדי חברתנו:
בטלפון 03-9529697
בימים א'-ה'
בין השעות 8:30-14:00

תכשיר לניקוי ספות מבד

תרסיס לניקוי ספות מבד. מיועד להסיר לכלוך שומני על בסיס אוכל, שומן גוף וזיעה. שימוש קל ויעיל.
 
פרוטאין ספוטר בבקבוק מעוצב חדש
הוראות שימוש:

* לרסס על הבד את התרסיס ממרחק של כ-30 ס"מ.

* להספיג את המקום בחומר ולחכות כ-2 דקות.
* להבריש את המקום עם מברשת עדינה מניילון.
* לניגוב הלכלוך יש להשתמש במגבת כותנה לבנה נקייה.
* להמשיך בתהליך עד לקבלת שטח נקי לחלוטין.
* לסיום - ניתן לייבש את המקום בעזרת מייבש שיער.

בהצלחה!

מסיר במיוחד כתמי:

אוכל ושתייה.
יין
קיא
צואה
דם
רוטב
שוקולוד
חלב
שמן טונה
שמן סלט
שמן תירס
שומן מן החי
ועוד.....

 
תכולה: 500 מ"ל.
הבקבוק מגיע עם מרסס עליון אפקטיבי ביותר.
חומר מעולה הפעיל על בסיס ביאולוגי המפרק את המלקולה שיוצרת את אפקט הריח.
 • מעולה לניקוי ריחות גוף מספות בד,
 • מטפל מצויין בריחות של שתן בני אדם,
 • ריחות של שתן של חיות בית(חתולים,כלבים),
 • ריח של קיא,
 • ריח של צואה,
 • ריח טחב ועובש לאחר הצפת מים וייבוש עם פטרייה.
 • מתאים גם על שטיחים סלוניים סינטתיים וצמר.(יש לבצע בדיקת יציבות צבע לפני הריסוס)
אופן השימוש:המוצר מתאים למוצרי טקסטיל(בד) בלבד אינו מתאים למוצרי עור.
רסס את הסקאנק אודור קונטרול במקום נסתר בגב הספה והצמד מטלית יבשה מכותנה לבנה על החומר שעל הבד, בדוק את יציבות הצבע של הריפוד. אם לאחר 30 שניות שהחזקת את המטלית הלבנה על האזור שריססת ישנו מעבר צבע על המטלית הלבנה, אל תמשיך.

במידה ואין מעבר צבע, המשך לשלב הבא.

לבקבוק שקיבלת ישנם 2 מצבים במתז. מצב אחד לריסוס כענן ומצב שני ריסוס שפריץ ישיר. רסס על האזור הפגוע על הריפוד את תוכן המוצר
 באופן של ענן. הספג את המקום בנדיבות אך אל תציף את המקום בחומר. שים לב! במידה ומדובר בשתן שחדר אל תוך הספוג של הספה, יהיה ניתן לטפל בריח עד למקום שהתכשיר מגיע אליו, בעיקר החלק של הריפוד. מכאן שיהיה ניתן להחליש את הריח עד לרמת 80%-90% .

ניתן לחזור על הפעולה כמה פעמים. 

אימפרגנציה - תכשיר דוחה כתמים על ריפודים מבד

הפתרון האולטימטיבי לשמירה על ריפודי בד בפני כתמים
מתאים לכל סוגי הבדים(סינטתי,צמר)

סופר שילד - הגנה דוחה כתמים על בדים
מתאים ל:
 
 • מערכות ישיבה מבד חדשות. בעיקר כשקניתם מערכת ישיבה חדשה, בעיקר מבד יחסית בהיר.יש חשש שעלולים להיות כתמים שנצטער אחר כך שיישארו שם.
 • מערכת ישיבה קיימת ורוצים לשמור בפני כתמים, בסביבה של ילדים קטנים בבית.
 • כסאות פינת אוכל. הגנה בפני כתמי אוכל.
 • וילונות מבד העלולים לקבל כתמים .
 • ראש מיטה מבד .
 • רהיטים ישנים או עתיקים שרוצים לשמור עליהם בפני כתמים .
כיצד זה עובד? בדף טיפול דוחה כתמים על ריפודי בד

 הוראות שימוש : פשוט וקל. יש לרסס את התכשיר על הריפוד ממרחק של כ-30 ס"מ. לרסס באופן שווה על כל המשטח ולאפשר לחומר להתייבש באופן טבעי.

המוצר אינו מסוכן לסביבה, נבדק במכון התקנים הישראלי. 

עמידות המוצר בפני כתמים לתקופה של כשנה. יש לחדש את הפעולה אחת לשנה או בכל פעם שמבצעים ניקוי יסודי לריפוד באמצעות סבונים דטרגנטיים. 


 

ניקוי ספות בבני ברק - שיטות ניקוי

 
ניקוי ספות מרופדות נעשה בבית הלקוח. יש סוגים שונים של בדי ריפוד כמו בדי אימפאלה, בדי אלקנטרה, בדים סינטתיים, בדי כותנה ופישתן ועוד. יש גם ריפודי עור, ריפודים דמויי עור, ריפודי קטיפה ועוד.צוות הניקוי שלנו יתאים את סוג הניקוי לבד הריפוד.

בעיקרון, הניקוי נעשה באמצעות מכונות מיוחדות. המכונות מזריקות מים נקיים אשר מהולים בהם חומרים דטרגנטים מיוחדים. החומרים עושים בפעולתם שעשויים מחומרים אנזימיים ומפרקים לכלוך על בסיס שומני כמו זיעה, שומן גוף אוכל ושתייה כךמנקים את הריפודים.

אם יש צורך משתמשים במברשות רכות לשפשוף כתמים עקשניים. בניקוי ריפודים לא משתמשים בכמויות מים גדולות. המכונה מווסתת את כמויות המים שנכנסות לריפוד. לא רוצים לגרום להצפה של המושב. זה עלול לגרום לנזקי עובש וריחות לוואי אחרים. לאחר פעולת הניקוי, בשטיפה שואבים את המים המלוכלכים לתוך מיכל אחר שנמצא בתוך המכונה או מחוצה לה. אם יש צורך חוזרים על הפעולה מספר פעמים. מכונת הניקוי יעילה מאוד. היא מנקה כתמי אוכל.

כתמי זיעה מורידה אבק וגורמת לריפוד להיראות רענן ונקי.חברתנו שעושה ניקוי ספות בבני ברק יכולה להציע גם שירותי תיקון לריפודים, כורסאות וריהוט אחר נוסף שיש בבית. כל זאת במחיר הוגן.