באופן כללי בספות שלנו קיימים שלושה סוגי לכלוך:

 לכלוך מוצק

לרוב, סוג לכלוך זה בנוי ממוצקים אשר אינם מתפרקים במים או בתהליך הניקוי. מקורו של לכלוך זה הוא בחול, אבק, שערות , וכל לכלוך מוצק אחר שלא יתפרק בדטרגנטים של ניקוי.

אופן הטיפול : יש לשאוב את מערכת הישיבה שלנו אחת לשבוע על מנת לקחת ממנו את כל הלכלוך מסוג זה כמו: שאריות אוכל, וחול מנעליים של ילדים קטנים הרובצים על הספות. מומלץ להשתמש באביזר בעל מברשת רכה על מנת לא לתת נזק לספות עור(שריטת). מומלץ לשאוב בכל המרווחים בין הספות היכן שלכלוך זה נוטה להצטבר.

לכלוך על בסיס כתמים נקודתיים

כאן אנו נכנסים לעולם של של חומרים אשר כל חומר מתאים למקור שונה של כתם. אנו מבינים שכתם של יין לא דומה לכתם של חלב או כתם משתן או מקיא קטלני יותר מכתם של שמן סלט. כאשר צוות קלינטק מגיע לבצע ניקוי ספות בבאר שבע, נציג החברה ניגש ממש לפני הניקוי ונותן סקירה כללית לגבי תוצאות הניקוי הצפויות ומה הסכויים של הכתמים לרדת בסוף תהליך הניקוי.

לרוב הכתמים המצטברים על הספות בשנתיים שלוש הראשונות של חייהן הינן כתמים משימוש יומיומי כמו : כתמי אוכל, כתמי שתייה, כתמי פליטות של תינוקות על הספה, לפעמים גם כתמים של שתן של בני אדם ו/או גם בעלי חיים. באופן כללי, ניתן להסיר כתמים באופן עצמאי בתכשירים מקצועיים שאינם נמצאים במרכול. רוב התכשירים הנמצאים במרכול נקראים בשפה המקצועית "אוניברסליים" (Universal), האפקט שלהם בינוני. חומרים המכונים מקצועיים(Proffesional), נמצאים ברשות בעלי מקצוע שעברו הכשרה והדרכה לשימוש בחומרים אלו. ניתן לרכוש  מסיר כתמים לבד מסוג זה בחנות האינטרנט שלנו באתר זה.

לכלוך כללי

לכלוך זה מצטבר תוך כדי השימוש בספות שלנו, מקורו בשומן גוף, זיעה , פיח מאוויר ואף אבק. לכלוך זה נראה בצורה של עננות אפורה על גבי הסלון. לכלוך זה מצטבר על האזורים שישנו מגע גוף כמו :מסעדי הידיים, משענות גב, משענות ראש והמושבים. ניקוי ספות בבאר שבע כולל ניקוי של לכלוך מסוג זה ובעיקר כאן נכנסת לתמונה הטכנולוגיה  שבה משתמשת חברת ניקוי ספות בבאר שבע.

חברת קלינטק הינה נציגה בלעדית בישראל  של חברת MasterBlend ארה"ב העולמית מזה עשור. החומרים שאנו מבצעים את ניקוי ספות בבאר שבע הינם על בסיס ירוק ואינם פוגמים בסביבה. פורמולה מיוחדת על בסיס אנזימים תפרק את כל הלכלוך הנמצא על גבי הספות על בסיס חלבונים כמו : זיעה , שומן גוף, וכתמי אוכל .

לחברת קלינטק תעודות הסמכה לשיטות ניקוי ספות מבד ומעור ממדינות מגוונות בעולם ואנו מביאים טכנולוגיה זו אל תוך הבית שלכם , וכל זה בכדי לתת את  המיטב בתחום ניקוי ספות בבאר שבע.
כאשר אנו מדברים על ניקוי ספות בכלל או ניקוי ספות בבאר שבע בפרט עלינו לקחת כמה דברים בחשבון. השאלות העומדות בפנינו הן :
  • איזו חברה כדאי לקחת?
  • איך אדע  שחברת ניקוי ספות שבחרתי היא מקצועית עבורי ולא יהיו לי נזקים כתוצאה מניקוי כושל?
  • האם חברת ניקוי הספות מבצעת גם ניקוי ספות בבאר שבע?
  • כמה זה עולה?
  • מי הממליצים על החברה הזו?
  • האם הממליצים אמינים או סתם מכרים של החברה?
  • איזו טכנולוגית ניקוי מפעילה חברת ניקוי ספות בבאר שבע?
אלו הן רק חלק מהשאלות שעלינו לשאול, אבל לפני שנזמין את חברת ניקוי ספות בבאר שבע, הייתי מבקש להסביר על סוגי הלכלוך שקיימים על הספות שלנו על מנת להבין את תהליך ניקוי ספות בבאר שבע.
למה כדאי לנקות עם קלינטק?

1-800-28-2000