ניקוי ספות באשדוד - מחירים

 
עיר הנמל אשדוד היא עיר ששוכנת לחוף ים. היא מאופיינת ברמה גבוהה של שירותים ציבוריים ופרטיים. שירותי ניקוי ספות באשדוד הם שירותי ניקיון מקצועיים שחברתנו נותנת כל העת ללקוחות רבים.
 

שירותי ניקוי ספות מקצועיים

 
שירותי ניקיון בבתים ובמוסדות הם שירותים שניתנים על בסיס קבוע לאורך כל השנה. יש שירותי ניקיון שניתנים כל יום, יש שבועיים ויש תקופתיים. ברור הוא שניקיון יומי או שבועי הוא ניקיון שנעשה לצורך תחזוקה שוטפת של המבנה בו הוא נעשה. ניקיון שירותים, מטבחים, חדרים ועוד.

ניקיונות שבועיים וחודשיים ניתנים לאמבטיות חלונות, דלתות וכיוצא בזה. ניקיונות תקופתיים הם סוגי ניקיון מקצועי. חברתנו שעושה ניקוי ספות באשדוד היא חברה שנותנת ניקוי מקצועי תקופתי שכזה.

הניקיון כולל משלוח של צוותי עבודה מיוחדים.מטעמינו עם רכבי שרות. על הרכבים יהיו מכונות שטיפה מיוחדות ומקצועיות, שואבי אבק תעשייתיים, מברשות מסוגים שונים וכן חומרים מיוחדים לניקוי ריפודים. עבודת הניקוי נעשית בבית הלקוח. רצוי שהלקוח יזמין את העבודה בימים חמים.

תהליך הייבוש של הספות הוא יחסית ארוך. ביום חם  זמן הייבוש מתקצר. צוותי העבודה שלנו יודעים לזהות את סוגי הריפוד השונים. על פי סוג הריפוד ומצבו הם יודעים לומר ללקוח את זמן הייבוש של הריפוד.

שיטות ניקוי ספות

 
שיטות הניקוי שלנו הם מיוחדות ומתקדמות. השימוש במיכון חשמלי מאפשר לתת ניקיון טוב ואופטימאלי. כלומר: כל מה שיכול להתנקות מתנקה. כל זאת מבלי לפגוע בבדי הריפוד או להזיק להם. ראשית, נעשית שאיבת אבק יסודית באמצעות שואבי אבק תעשייתיים ובעלי עוצמה.

לאחר מכן, המכונה מזריקה כמויות מים מווסתות לתוך הריפודים. במים מכניסים חומרי ניקוי מיוחדים שמתאימים לבדי ריפודים. חומרי הניקוי מבצעים את פעולתם. כתמים עקשניים מנקים בעזרת מברשות שיער מיוחדות ועדינות.

לאחר מכן שואבים את המים המלוכלכים מתוך הריפודים. המים נשפכים לתוך מיכל ריק. המים המלוכלכים מעידים על כמויות הלכלוך שיש בתוך הריפודים. במידה ויש צורך מבצעים שוב את הפעולה. בסוף התהליך מקבלים ריפוד נקי.

חברתנו שעושה ניקוי ספות באשדוד יכולה להציע גם שירותים נוספים. כמו תיקון ריפודים, או החלפתם. את תיקון הריפודים אנו נעשה באולמות התיקונים אשר בחברתנו.. אפשר בהחלט לשלב את שני סוגי הניקוי בתקופה אחת.ולקבל ריפודים חדשים או מחודשים ונקיים.
כמות החומרים לניקוי, ועל צורת הניקוי.
ניקוי ספות באשדוד