ניקוי מזרונים בבית הלקוח 


ניקוי מזרונים בקלינטק זו התמחות. על מנת לבצע תהליך ניקוי מזרונים באופן יעיל ומקצועי ראשית עלינו להבין את סוגי הלכלוך הקיימים בתוך המזרון. ניתן לחלק את הלכלוך לכמה קטגוריות: 
 
1. לכלוך על בסיס חלבוני - זיעה ושומן גוף. 
2. לכלוך על בסיס חומצי - דם, שתן, קיא, צואה. 
3. לכלוך מהאוויר - אבק, פיח, חול. 
4. לכלוך שאינו מתפרק במים - שערות, לכלוך מוצק אחר. 
 

ניקוי מזרונים וחומרי ניקוי מתאימים

 
על מנת לפרק כל אחד מסוגי הלכלוך הנ״ל יש להשתמש בחומרי ניקוי מתאימים. יש להתחיל תהליך ניקוי מזרונים עם חומרי ניקוי על בסיס אנזימי. האנזים הינו גורם המפרק את שרשרת המולקולה של החלבון. כך קל יותר לפרק לכלוך על בסיס שומני כמו זיעה, שומן גוף ואף כתמי אוכל ושתייה. בנוסף, על מנת לטפל בכתמים במידה ונוצרו משתן יש להשתמש בחומרים המכילים חמצן, פורמולות מיוחדות אלו המשמשים בעלי מקצוע מטפלים בהשחמות או הצהבות שהצטברו על משתן על המזרון. 
 

ניקוי מזרונים וריחות לוואי

 
בנוסף לכתמים נקודתיים וללכלוך הכללי ישנו גם עניין של ריחות על המזרון. ריחות מסוגים שונים כמו: ריח שתן, ריחות של גוף, ריח של חיית בית( כלב, חתול), ריחות של זיעה, עובש ואחרים. על מנת לנטרל ריחות אלו ממזרונים, יש להשתמש בתהליך ניקוי מזרונים בחומרים מיוחדים המטפלים במולקולה היוצרת את הריח. חברת קלינטק הינה נציגה בלעדית של חברת MasterBlend מארה״ב, המתמחה בייצור חומרי ניקוי מקצועיים במיוחד לניקוי שטיחים וריפודים. 
 
החומרים ניתנים לרכישה בחנות האתר לביצוע של עשה זאת בעצמך. התשלום באתר מאובטח וכמו כן ניתן להזמין את המוצר במשרדנו באמצעות הטלפון והוא יישלח עד לביתכם. 
 
תהליך ניקוי המזרון אורך כשעה, ותהליך הייבוש המוחלט עד שניתן להשתמש בו אורך כ-24 שעות. אפשר לכלול בתהליך ניקוי מזרונים גם מזרוני נוער, ספפות, מיטות נוער, מיטה וחצי וגם מזרון יחיד. חשוב לדעת כי לא ניתן להבטיח תוצאות של 100%. מאחר גילו של כל כתם שונה, גילו של כל מזרון שונה, הכתמים משפיעים באופן שונה עם הזמן על המזרון, והמזרון מושפע באופן שונה מכל מקור כתם, כמו בין השפעה של דם ושתן. 
ניקוי מזרונים