דף הבית >> רכישת חומרים לניקוי ספות | נקה בעצמך >> ציוד וחומרים לניקוי שטיחים וריפודים >> מסירי כתמים >> מסיר כתמי קפה - Coffee Stain Remover
 
שם המוצר: מסיר כתמי קפה - Coffee Stain Remover
מחיר המוצר:157.00 
דמי משלוח: 35.00 
זמן אספקה (מסירה ידנית-שליח עד הבית): 4 ימי עסקים
יצרן: MasterBlend USA  
 כמות:  
מסיר כתמי קפה - Coffee Stain Remover
מסיר כתמים להכנה על בסיס אבקתי.חוזק 4.5 Ph. החומר מסיר כל סוג של כתם קפה ישן/חדש. אופן השימוש : העזר בבקבוק שפריצר ריק. מלא את הבקבוק במים רותחים עד לגובה 75%.הוסף אל תוך המים אבקת הסרת קפה בכמות של חצי כוס שתייה.זהירות:אין להריח את החומר ואין להביא אותו במגע עם אריגים מסוג כותנה צבעונית, החומר מלבין. יש לרסס את החומר על גבי כתם הקפה עד שהשטח ספוג בחומר.החומר עובד על הכתם בזמן הייבוש.תבוא ביום למחרת לכתם ותראה שהכתם לא קיים,אלא סימן של אבקה לבנה שהתייבשה.שאב את האבקה.

מוצרים דומים:

מסיר מסטיקים - מסטר ג'ל - Master Gel
מסיר מסטיקים מקצועי תוצרת ארה"ב ללא חשש לפגיעה בטקסטורה של הבד. מסיר מסטיקים באופן יעיל והופך את המסטיק לג'ל תוך שניות. מסיר מסטיקים מבדי ריפוד, משטיחים, ממשטחי אבן ועוד. אריזה חצי ליטר.
98.00
 
מטפל בכתמים צהובים Yellow Master - MasterBlend USA
מסיר ביעילות כל סוג של כתם בצבע צהוב וחום. סוגי כתמים נפוצים: כתמי שתייה, שתן ממזרנים, כתמי תה, כתמי מים וכו`.כמות כ- 1 קילו.
0.00
 
מסיר כתמי חלודה - Rust Remover
מסיר כתמי חלודה על גבי שטיחים, שטיחים מקיר לקיר וסוגי ריפודים שונים. מגיע באריזה של 1 ליטר.
71.00
 
סולבנט מתנדף - Valotile Solvent - מסיר כתמי טושים, דבק, עטים, וכתמי צבע קשים
ולוטייל סולבנט הינו מסיר כתמים אפטיבי ביותר עם פעילות חזקה של סולבנט על גבי הכתם . יעיל ביותר על כתמים מסוג - טושים, עטים, דבק, לק ציפורניים,לקה של רהיטים, גריז,שמן מנוע, זפת, אספלט ועוד...
124.00
 
פוג POG מסיר צבע,שמן וגריז Paint Oil Grease
פוג, מסיר כתמי צבע, שמן וגריז. מסיר כתמים אפקטיבי ביותר להסרת כתמים מסוג: דבק, טושים, עט, טיפקס, טיונר של מדפסות, מרקר. מגיע במיכל אריזה של 1 ליטר.
109.00