דף הבית >> רכישת חומרים לניקוי ספות | נקה בעצמך >> ציוד וחומרים לניקוי שטיחים וריפודים >> מוצרים לניקוי שטיחים סלוניים,שטיחי מכונה ועבודת יד  >> מנקה נתיבי תנועה Traffic Lane Cleaner הכי חזק וזול שיש - MasterBlend USA
 
שם המוצר: מנקה נתיבי תנועה Traffic Lane Cleaner הכי חזק וזול שיש - MasterBlend USA
מחיר המוצר:138.00 
דמי משלוח: 35.00 
זמן אספקה (מסירה ידנית-שליח עד הבית): 4 ימי עסקים
יצרן: MasterBlend USA  
 כמות:  
מנקה נתיבי תנועה  Traffic Lane Cleaner  הכי חזק וזול שיש - MasterBlend USA
חומר נוזלי בחוזק אדיר של 11.5 Ph.אופן השימוש:הוסף את החומר אל תוך מכונת הקרצוף ביחס של 1:10 יחד עם מים חמים.קרצף את הנתיבי התנועה ולסיום סיים בפעולת שטיפה במכונת הזרקה ויניקה במים נקיים.מכיל כ- 4 ליטר.

מוצרים דומים:

מסטר טק שמפו | MasterTech Shampoo | לשטיחי עבודת יד עם סכנת ירידת צבע
שמפו אפקטיבי ביותר לניקוי שטיחי עבודת יד עם פוטנציאל לירידת צבע. החומר הינו חומצי ברמת 6.5 pH, ומייצב צבעים ואינו מאפשר דימום פוטנציאלי. מתאים לניקוי במכונת קרצוף ובמכונות הזרקה ויניקה.
120.00
 
שמפו לשטיפת שטיחים ניידים | Oriental Rug Shampoo
שמפו מרוכז ביותר ביחס של 1:32, חסכוני ורמת 7.5 pH. השמפו מיועד לניקוי כל סוגי השטיחים הסלוניים ומתאים במיוחד לשטיחי צמר רגישים. מתפרק מעצמו ובעל ניחוח נעים. מתאים לעבודה במכונות קרצוף והזרקה ויניקה
198.00
 
וואן סטפ OneStep דטרגנט אבקתי לשטיחי צמר וניילון דוחה כתמים - MasterBlend USA
און סטפ הינו חומר לניקוי שטיחים. החומר מתאים לניקוי שטיחים סלוניים העשויים מצמר. החומר נושא תווית WoolSafe מטעם האיגוד הניוזילנדי המאשר שהחומר בטוח על צמר.
290.00
 
אנזים Enzyme PreSpray לניקוי משטיחים ובדים עם לכלוך על בסיס אוכל ופרוטאינים - MasterBlend USA
חומר ניקוי ספות מבד. החומר הינו על בסיס אנזמתי, אנזים, כלומר ממסי ביעילות לכלוך על בסיס פרוטאינים, חלבונים. כמו: אוכל, שתייה, שומן גוף, זיעה וכו'.
299.00