מילוי כריות ספה

עם השנים, מושבי  הספה שלנו הופכים להיות נמוכים יותר וזאת עקב ספוג המושבים שהתרככו. הספוג שבמושביהספה מאבד מקשיחותו עם הזמן ולכן חשוב לתת את הכריות לטיפול מילוי ספוגים במושבים. רפד מקצועי בתחומו ידע להעניק טיפול מילוי כריות ספה כמו שצריך ולהשיב את המושבים שלכם לחדשים ממש. ניתן לחדש בלי שום בעיה את הריפוד של המושבים ולתקן את כל הקרעים הקטנים, להסיר את האבק והכתמים שהצטברו עם הזמן ולעשות מילוי כריות ספה

מילוי לכריות ספה


אכן, מילוי ספוגים במושבים מאפשר לכם לשמר את המושבים שלכם ולא להחליפם כל כמה שנים. מדובר בהוצאה כספית נכבדת ולכן אין ספק שעדיף לפנות לרפד מקצועי שיוכל לשחזר את מושבי  הספה שלנו על ידי מילוי כריות ספה מדובר בעבודה שלא מומלץ לעשותה בעצמינו ומוטב לפנות למומחה מילוי כריות ספה..
למעשה, מילוי כריות ספה בא לשמר על צורת המושב. עם זאת, אם כריות המושב מלאות אך ורק בפתיתי ספוג, הספה מהר מאוד תקבל מראה דהוי ומרושל. בכדי להימנע מכך, מוטב לבחור בעת הרכישה בספה בעלת ספוגים ברמות קושי שונות ובנוסף לכך, מוטב לבחור בספה בעלת קפיצים. אם בכל זאת כריות המושבים איבדו את צורתן עם הזמן, יש לפנות למומחה במילוי ספוגים במושבים.

מילוי כריות מחיר

כל זה נראה לכאורה אולי חסר חשיבות אך זו טעות לחשוב כך! מדובר בבעיה שכולנו נתקלים בה מתישהו. רובנו מיהרנו לרכוש ספה שמצאה חן בעינינו במראה שלה ולא חשבנו כלל על קריטריונים הרבה יותר חשובים כמו שלד הספה, התפרים של הספה ובד הספה ממנו היא עשויה. מאפיינים אלו הם שמשפיעים למעשה על תוחלת החיים של הספה שלכם ולא המראה שלה. כל מה שאינו נראה ונמצא בפנים הספה לא פחות חשוב, אם לא יותר!. הספוגים שבפנים הספה הם שמעניקים את המראה הקשיח והעומד שלה וברגע שהספוגים מתרככים, הספה נראית הרבה פחות קשיחה. אך ורק מומחה במילוי כריות ספה יכול לתקן את המצב.
הרבה פעמים אנו נוטים להקדיש יותר זמן לניקוי הכתמים של הספה ולשאיבת האבק שנאגר בבד המושבים ואין אנו פונים למקצוענים במילוי כריות ספה וחבל שכך!. גם אם הוסרו כל הכתמים שעל הספה וגם אם בד הריפוד שלה נראה כחדש, הספה עדין לא תקבל מראה מושלם ללא טיפול במילוי כריות ספה.
 

מילוי ספות

ישנה טענה כי אין להוציא סכום משמעותי על ספה אך יש לדעת כי ספה שמחירה גבוה נקבע לפי האיכות שלה ולא המראה שלה. אכן, ניתן למצוא שני ספות בעלות אותו מראה במחירים שונים לגמרי אך ההבדל ייקבע לפי חיבור החלקים בשלד הספה. אם החלקים חוברו בסיכות כמובן שהספה תישחק הרבה יותר מהר ואם החלקים חוברו בשיטה של זכר ונקבה אז הספה תישמר יותר זמן. כנ"ל לגבי הסופג שבמושבים, ספוגים בעלי דרגות שונות ישמרו את הספה ליותר שנים וקטן הסיכוי שתצטרכו לפנות למקצוען במילוי כריות ספה

נכתב ע"י איציק אוז'לבו

Google+

 
איך מבצעים מילוי כריות ספה

בין לקוחותינו: