מאמר ניקוי ספות על ידי חברה מקצועית

 
אם שמעתם כבר על ניקוי ספות , דעו כי מדובר בעבודה מקצועית של ממש ולא בדבר שכל אחד מאיתנו יכול לעשות לבדו. בשונה מניקוי ספות ביתי בו אנו שואבים את הלכלוך שעל הספה באמצעות שואב אבק ומנקים את הספה מעור באמצעות חומר ניקוי לעור, מקצועניים בתחום ניקוי ספות בעלי מגוון חומרי ניקוי מקצועיים ואף מכשירים המיועדים אך ורק לניקוי ספות.
סוג בד הספה- יתרונותיו וחסרונותיו
אם הנכם מתעניינים בקבלת שירות זה, להלן אינפורמציה שאולי תעזור לכם להחליט להזמין את שירותיה של חברה לניקוי ספות. אדם מקצועי בכך מגיע לבית הלקוח ובשלב ראשוני מזהה את סוג הבד שממנו עשויה הספה שלכם. קיימות שתי אפשרויות, או שמדובר בבד מן החי או הצומח המכונים גם "בדים אורגניים" כמו פשתן וכותנה או שמדובר בבדים סינתטיים כמו ניילון, דמוי עור, פוליאסטר ועוד.
בשלב רכישת הספה שלנו, רובנו בחרנו אותה לפי טעם אסתטי בעיקר ופחות התייחסנו ליתרונות וחסרונות של הבד אותו בחרנו. חשוב מאוד לבחור בבד שקל לניקוי וזה כמובן במקרה והנכם מעוניינים לרכוש ספה למשך מספר שנים טובות. דעו כי בד אורגני, מן החי או הצומח, הינו יותר גמיש מבד סינטטי וגם יותר נעים למגע. המינוס שלו הינו כמובן בקושי הניקוי שלו. בשונה ממנו, בד סינטטי הרבה יותר קל לניקוי והתוצאות מוצלחות מאוד.
תהליך ניקוי ספות
אדם מקצועי בתחום של ניקוי ספות, יזהה את סוג הבד כפי שאמרנו ובשלב שני יבקש לדעת את גיל הספה, ישאל אתכם האם הספה עברה אי פעם טיפולים בסגנון זה ולבסוף ייקבע את מידת תחזוקת הספה. אנשים רבים נוטים להזניח זאת ולכן הספה מקבלת מוקדם מאוד מראה דהוי. תפקידו של המקצוען יהיה לא רק להעלים כתמים שעל הספה אלא גם, להחזיר לספה מראה חדש ורענן.
כעת, ברצוני לספר קצת על השיטה המוכרת ביותר בתחום של ניקוי ספות הלא היא ניקוי בהזרקה והיניקה. מזריקים חומרי ניקוי החודרים עמוק עמוק לבד הספה. לאחר מכן, מקצוען נעזר במכונות המקרצפות את הבד בעדינות רבה וזאת בכדי להעלים את הכתמים מבלי לפגוע באיכות ובטקסטורה של הבד. לאחר מכן, שוב מתבצעת הזרקה וזאת בכדי לחזק את פעולת המכונה ולהעלים כתמים אחרונים במידה ונשארו כאלו. שלב היניקה נועד לייבש את הבד לחלוטין ולהחזירו למצב הטבעי שלו.
אם החלטתם לפנות לחברה מקצועית בתחום של ניקוי ספות, דעו כי הספה לא רק תקבל מראה חדש ורענן אלא גם תהיה נטולת ריחות רעים שנאגרו בה במשך הזמן.
תדירות של ניקוי ספות הינו אחת או פעמיים בשנה בלבד. ואורך מתן הטיפול הינו שעה וחצי לכל היותר.

נכתב ע"י איציק אוז'לבו

Google+