חידוש סלון עור

איציק אוז׳לבו , מנכ״ל
מוסמך
מטעם האיגוד הלאומי האמריקאי לניקוי ספות IICRC

חידוש סלון עור- תיקון קרע בעור

תיקון קרע בסלון עור כולל תהליך תיקון אמנותי וטשטוש כמעט לגמרי של הקרע. אורך הקרע המקסימלי לתיקון האמנותי הינו עד 7-8 ס"מ. ככל שהקרע יותר ארוך, כך ישנו יותר סיכוי שהמקום יותר רגיש לבלאי והקרע עלול להיפתח בהמשך. התהליך כולל הכנסת בד תמיכה מתחת לעור, הדבקת קצוות הקרע על היריעה, מילוי אזורים הנשארים ריקים בחומר מילוי, העתקת מרקם העור, התאמת גוון מדוייק , צביעה בצבע וגימור בשכבת הגנה.

מדבקות טלאי מסטה פלסטה

חידוש ספות טלאי לתיקון ספות
חידוש ספות מעור

חידוש סלון עור- ניקוי סלון עור

חברת קלינטק יבואנית בלעדית של חומרי ניקוי לניקוי סלונים מעור. החומרים מיובאים מארה"ב ומאיטליה וניתן לקבל את התוצאה הטובה ביותר מבלי לעשות נזק לעור. החומרים על בסיס אנזימי ומפרקים ביעילות לכלוך על בסיס שומן גוף, זיעה, פיח מהאוויר ושאר לכלוכים על העור.

תיקון ספה מעור

פיצוצים בעור לרב הן תוצאה של בלאי גבוה על הספה. על מנת להבין כיצד נוצר הפיצוץ בספה, תחילה עלינו להבין כיצד בנוי יריעת העור והשכבות עליו.
יריעת העור עובר תהליך עיבוד שבסופו מקבל כמה שכבות דקות של צבע ועל שכבת הצבע יוצרים שכבה נוספת שקופה המגנה על שכבת הצבע העדינה. שכבת ההגנה נקראת "לקה".

כאשר בפעולות של בלאי גבוה כמו שפשוף בספוג הפלא, שפשוף בסקוטצים למיניהם, שימוש בחומרים כמייים למיניהם מביאים לכך ששכבת ההגנה נפגמת ופשוט הישיבה נעשת על שכבת הצבע הדקיקה והעדינה. מכאן הדרך לפיצוצים הנראם בהתחלה כקליפה של ביצה סדוקה ולאחר מכן כפיצוצים גדולים קצרה.
חידוש ספה מעור

לקבלת הצעת מחיר לחצו ופנו אלינו בצ'ט LIVE ישירות באפליקציית וואטסטפ:

שלחו לנו כמה תמונות מקרוב ומרחוק

מילוי כריות ספה

סלון עור הנמצא בשימוש יומיומי עומד תחת בלאי. הבלאי בא לידי ביטוי בהתעייפות הספוגים, לעיתים החלשות הרצועות. על מנת להחזיר לסלון את מראהו המתוח, עושים "מתיחת פנים". במהלך התיקון לפי הצורך מחליפים או ממלאים ספוג חדש במקום בלוי וגם מותחים ומוסיפים רצועות אלסטיות.

ניתן לראות בתמונות בצד ימין כיצד הסלון היה נראה לפני הטיפול ואיך המושבים מתוחים לאחר מכן.

חידוש ספות - תיקון תפרים פרומים 

מסיבות שונות תפרים נפתחים בחלקים השונים של סלון עור. חברת קלינ-טק משחזרים ותופרים את החלקים הפרומים של התפרים. ניתן לראות בתמונות בצד ימין כיצד כרית עור עם תפר פרום לפני התפירה ובתמונה התחתונה לאחר התפירה. 

תיקון שבר בשלדת הספה

לעיתים קורה שלפתע מרגישים שקיעה חזקה במושבי הספה, או לחלופין רעש של שבר בשלדת הספה. בקלינטק יודעים להגיע לשבר ולתת פתרון לתיקונו כמו שזה היה בהתחלה.
בין לקוחותינו:

חידוש סלון עור

ניתן לשדרג את המראהו הכללי של הסלון באופן ניכר באמצעות פעולות חידוש ותיקון.

​מובאות לפניך חלק מהפעולות הניתנים לבצע על הסלון.