דף הבית >> רכישת חומרים לניקוי ספות | נקה בעצמך >> ציוד וחומרים לניקוי שטיחים וריפודים >> מוצרים לניקוי ריפודים >> זאפ איט | Zap It | תוסף סולבנטי לפירוק לכלוך כבד מספות ושטיחים
 
שם המוצר: זאפ איט | Zap It | תוסף סולבנטי לפירוק לכלוך כבד מספות ושטיחים
מחיר המוצר:288.00 
דמי משלוח: 35.00 
זמן אספקה (מסירה ידנית-שליח עד הבית): 4 ימי עסקים
יצרן: MasterBlend USA  
 כמות:  
זאפ איט | Zap It | תוסף סולבנטי לפירוק לכלוך כבד מספות ושטיחים
זאפ איט - Zap It 


המילה האחרונה בטכנולוגיית ניקוי ספות ושטיחים באופן יסודי, מקצועי והיעיל ביותר. הזאפ איט מופק מסולבנטים, ממיסים טבעיים. כלומר, בקליפות של התפוז נמצא ממיס טבעי הנקרא דה לימונין. ממסיס זה מפרק לכלוך על בסיס גריז, אספלט, שמנים למיניהם, זפת, טושים, עטים, דבקים, מסטיק, דיו של טיונר ועוד לכלוך שמקורו מהנפט. 

אופן השימוש:

הזאפ איט יכול לשמש באופנים שונים. כתוסף אל תוך חומר הניקוי הראשוני(Pre Spray) כמו האנזים או כמסיר כתמים מקצועי. 

ניקוי ספות וריפודים מבד

יש להוסיף כחצי כוס כ-150 מ"ל, אל תוך תמיסת האנזים המוכנה לפיזור לריכוך הלכלוך על הספות .
יש לשים לב להוראות הבטיחות, החומר הינו דליק, יש לשמור במקום מוצל והרחק ממקורות חמים ועם פוטנציאל של התלקחות. 


ניקוי ספות וריפודים מעור

הזאפ איט מצויין לניקוי ספות מעור בעיבוד נאפה, מוגן, כלומר אינו סופג נוזלים. מומלץ לנקות עם הזאפ איט צבעי עור כהים כמו: שחור, חום כהה, אדום, כחול כהה. 

הוראות שימוש:

להוסיף אל תוך 3 ליטר מים פושרים כוס זאפ איט , כ-200 מ"ל. באמצעות ספוג צהוב התחל לנקות את הלכלוך בתוך הנקבוביות של העור. לבסוף יש למרוח קרם לחות המגן העור מפני מעבר  של צבע במג'ינס ומזין את העור בכדי שלא יתיבש ויתפוצץ בעתיד. 


מוצרים דומים:

המדריך לניקוי ריפודים ווילונות מקצועי
המדריך הכולל את כל תורת ניקוי הריפודים והווילונות, מתורגם לעברית.
199.00
 
נטורל אורנג' - Natural Orange - תוסף סולבנטי לפירוק לכלוך גריזי
נטורל אורנג' הינו תוסף ומסיר כתמים על בסיס סולבנט המופק מתפוזים, אריזה 3.78 ליטר. מסייע בפירוק לכלוך גריזי כבד על גבי שטיחים מקיר לקיר סינתטיים, ריפודי ספות, כיסאות פינת אוכל, חסכוני במיוחד.
288.00
 
סויל ברייק -SoilBreak - אבקה אנזימית לניקוי לכלוך על בסיס חלבוני
SoilBreak, אבקה רב עצמתי באריזה 2.95 ק"ג. לניקוי כל סוגי הלכלוך על בסיס אורגני, חלבוני: זיעה, שומן גוף, כתמי אוכל למיהים. מתאים במיוחד לניקוי ריפודי ספות בבית הלקוח, ניקוי כיסאות במסעדות בבתי מלון
311.00
 
אנזים - אריזה דלי 23 ק"ג
אבקת דטרגנט על בסיס אנזימי לפירוק רב הלכלוך הנמצא על ספות ופריטים המכילים חלבון כמו: כסאות פינת אוכל,שטיחים מקיר לקיר חדרי אוכל,זיעה,שומן גוף וגריז אורגני. באריזה חסכונית של 23 ק"ג.
1,450.00
 
מסטר קלין פאודר - MasterClean Powder - אריזה דלי 19 ק"ג
פורמולה דטרגנטית מעולה לניקוי שטיחים וריפודים, היחידה בשוק עם אנזימים. יחס דילול של כף מדידה ל-20 ליטר מים חמים. מעולה לניקוי שטיחים וספות בבתים פרטיים ומשרדים. אינו מקציף ולא משאיר דביקות.19 ק"ג דלי.
1,250.00
 
אנזים | Enzyme PreSpray | לניקוי לכלוך חלבוני כמו:זיעה, שומן גוף וכתמי אוכל על ספות ושטיחים
אנזים, חומר לניקוי ספות מבית מסטרבלנד ארה"ב משווקת על ידי קלינטק בבלעדיות בישראל. אנזים לניקוי ספות מבד ולניקוי ספות מעור.2.72 ק"ג. מעולה לניקוי לכלוך שומני על בסיס חלבוני כמו:זיעה, שומן גוף ואוכל
299.00
 
מסטר קלין פאודר - MasterClean Powder אריזה של 2.72 ק"ג
פורמולה מיוחדת לניקוי שטיחים וריפודים. היחידה בשוק המכילה גם אנזימים לפירוק לכלוך על בסיס חלבון כמו:זיעה, שומן גוף וכתמי אוכל. אריזה בגודל 2.72 ק"ג. ניתן לקבל גם באריזה של 19 ק"ג.
222.00
 
קוטון איזי פאודר Cotton Ease Powder | לניקוי מזרונים - ספות לבנות מכותנה,פשתן ולמניעת סימני ייבוש חומים
קוטון איזי פאודר הינו אבקתי באריזה של 2.72 ק"ג, לניקוי ספות מבד כותנה,ניקוי מזרון,פשתן ולמנוע סכנות התכווצות וסימנים חומים לאחר ייבוש(השחמה). בעל ניחוח פרחוני ומתאים לניקוי סיבים טבעיים שמקורם מהצומח
252.00