שאלות נפוצות על תהליך ניקוי ספות מבד 

שאלה 1 - כמה זמן לקוח לנקות את סט הסלון?

     תשובה - השירות אורך בין שעה לשעה וחצי.

שאלה 2 - כמה זמן אורך זמן הייבוש עד שניתן להשתמש בסלון שוב?

    תשובה - הייבוש אורך כ-10 שעות ואף לפעמים עד למחרת בבוקר עד הייבוש המוחלט, עד אז אין לשבת על הסלון.

שאלה  3 - כמה זה עולה ?

     תשובה - המחיר נקבע על פי כמות המושבים שבסלון. אפילו אם המושבים אינם מחולקים פיזית, המדד לחלוקה דמיונית הינו כ-60 ס"מ למושב. לדוגמא סלון של 3+2 נחשב ל-5 מושבים. המחיר למושב הינו בין 100-120 ש"ח. לכן, המחיר של סט 5 מושבים יהיה בין 500-600 ש"ח, וכך הלאה. ישנו מינימום הגעה לשירות של 500 ש"ח. המחירים כוללים מע"מ.

שאלה 4 - מה מבטיח לי שאהיה מרוצה מהתוצאות?

     תשובה - באופן כללי, אנו קובעים עם הלקוח מועד לניקוי הסלון. ממש לפני תחילת השירות אני ניגש למערכת ובודק את אופי הלכלוך, סוג הבד וצפיות הלקוח. אם אני רואה שהביצועים שלנו יהיו משביעי רצון לצפיות הלקוח, אני מתחיל לעבוד. אם אני רואה מכל סיבה שהיא לא אוכל לעמוד בצפיות הלקוח, אני לא נכנס לעבודה ולא מחייב שום עלות הגעה ופשוט הולך. שלב זה מבטיח שאם נכנסנו לעבוד אז על בטוח הלקוח יקבל את התוצאות הרצויות לו.

שאלה 5 - מהו תהליך דוחה כתמים?כמה זה עולה?לכמה זמן זה טוב?

    תשובה - טיפול דוחה כתמים נעשה מיד לאחר הניקוי, כאשר הבד נקי. הטיפול הינו תהליך ריסוס חומר המגן על הבד בפני כתמים למשך שנה. מתאים במיוחד לסביבה עם ילדים קטנים האוכלים ושותים בקרבת הסלון. העלות הינו תוספת של 30 ש"ח למושב לאחר הניקוי. כלומר, לדוגמא, סט סלון של 3+2 = 5 מושבים יעלה 30 ש"ח X 5 מושבים = 150 ש"ח. 

רוצה לנקות את הכתמים בעצמך? ביעילות ובעלות זולה?
פרוטאין ספוטר - מסיר כתמי זיעה, שומן גוף וכתמי אוכל היעיל ביותר בשוק
פרוטאין ספוטר במבחן ניקוי ספות בערוץ 10 - תכנית בוקר של אור ומיה
איך תנקה בעצמך בקלות ובזול ספות מבד