הסרת כתמים

 

הסרת כתמים על ספות ושטיחים

הנכם בעלי ספה מפוארת ועבורה חסכתם במשך מספר חודשים, לא חבל יהיה להחליפה בעוד שנתיים שלוש?. בכדי לא להגיע לרגע הזה, דאגו להקדיש זמן לניקיונה ותחזוקתה. הלכלוך השטחי אמנם ניתן להסרה בקלות אך הסרת כתמים הם סיפור אחר לגמרי.ספה בעלת כתמים פוגעת במראה הכללי של כל החדר. לא נעים לראות כתמים בשלל צבעים ושמקורם ממוצרים שונים. אין דרך להימנע מגרימת כתמים אך כן אפשרי לא להשאירם כך. הסרת כתמים על ספות או שטיחים מצריכים תכשירים וביצוע פעולות מיוחדות כאשר לכל כתם תכשיר ספציפי לו. מעבר לכך, ראוי לבדוק תחילה מהו סוג בד הספה מכיוון שהטיפול ישתנה בהתאם לסוג הבד. מוטב לבקש חוות דעת בהסרת כתמים מקצועית, בעיקר אם אף פעם לא ביצעתם ניקוי ספה או שטיח.

ניקוי שוטף וניקוי יסודי

חשוב לתחזק על בסיס שבועי את מערכת הישיבה של ביתכם וכמו כן, את שטחי הבית. אנו מרבים ליהנות מהם ולכן, גדל הסיכוי להיווצרות כתמים או הצטברות לכלוך. אם ברצונכם לשמר ככל האפשר את הסלון שלכם, דאגו להשקיע זמן בניקוי מעמיק שלהם. הסרת כתמים חשוב מאוד לשימור המראה היפה של הסלון שלכם.
מקצוענים בתחום הסרת כתמים ידעו להמליץ לכם על התכשירים הנכונים עבור כתמים כמו שמן, טושים, דיו, צבע דהוי וכדומה. אם הנכם מתקשים לדעת באיזה סוג כתם מדובר, בקשו מאדם מיומן שיעזור לכם לזהות את מקור הכתם. שלב זיהוי הכתמים מאוד חשוב בהליך הסרת כתמים וזאת בכדי לקבל תוצאה מוצלחת, אבחון שגוי יגרום לשימוש בתכשיר הלא נכון וכיוצא בכך יביא לנזק בלתי הפיך. לכלוך מוצק דורש טיפול שונה לחלוטין מכתם נקודתי למשל. לכלוך מוצק כולל שאריות אוכל או חול ואבק ואילו כתם נקודתי נגרם על ידי שפיכת נוזלים, שמן, דיו וכדומה. האחד ידרוש תחזוקה שוטפת בלבד הנעשית על ידי שואב אבק ואילו השני ידרוש טיפול מיידי ויסודי הנעשה אך ורק על ידי תכשירים מיוחדים ומברשות שונות. הסרת כתמים מוצלחת תחזיר לחיים כל ספה, מוכתמת ככל שתהיה!.
שימוש בתכשירים לא מתאימים עלול לגרום לתוצאות לא רצויות שלא ניתנות לשינוי. צבע הבד עלול לדהות, מרקם הבד עלול להיות דביק או קשיח במיוחד וברק עור הספה עלול להיחלש. כמובן שתוכלו להימנע מכל הבעיות הללו אם רק תפנו לחברה המתמחה בהסרת כתמים. אנשים אלו הינם מקצוענים הבקיאים בתחום הסרת כתמים, יודעים את עבודתם ובעלי וותק של עשרות שנים בתחום.
לסיכום, זכרו שני תנאים הכרחיים לתוחלת חיים ארוכה יותר של מערכת הישיבה שלכם. הראשון הינו תחזוקה שבועית של הספה הנעשית באמצעות מטלית לחה ושואב אבק בלבד. השני הינו, הזמנת שירותי ניקוי הסרת כתמים לספה או לשטיח וזאת בתדירות של פעם בכל שישה חודשים.  

נכתב ע"י איציק אוז'לבו

Google+

הסרת כתמים מספות בד
חייגו למוקד שירות לקוחות שלנו עכשיו לקבלת הצעה לניקוי ספות בד בטלפון
073-70-55-305